Ford transit custom trail
Ekskluzīvs sporta pārveidojums
Jaunais ford transit custom ms-rt
FORD TRANSIT CUSTOM
Transit Custom vienmēr ir bijis slavens ar savu izturīgo, funkcionālo uzticamību un izcilo dizaina un meistarības līmeni. Tagad tas nodrošina vēl plašāku novatorisku funkciju un viedo tehnoloģiju klāstu. Turklāt lielāka efektivitāte, pateicoties virknei modernu dīzeļa vai pieejamo hibrīda opciju. Rezultāts ir: furgons, kas ir izsmalcinātāks un izsmalcinātāks nekā jebkad agrāk.
Izvēlies savu virsbūves stilu
Furgons
Transit Custom Van ir funkcionāls kravas turētājs ar pilna augstuma, pilna platuma starpsienu (stiklotu vai nestiklotu), kas atdala kravas telpu no kabīnes, un iespēju izvēlēties divus vai trīs sēdekļus priekšā. Varat norādīt vienas vai dubultās bīdāmās durvis un izvēlēties veramās aizmugurējās durvis vai bagāžas nodalījuma durvis.
dubultais cab-in-van
Tāpat kā ar furgonu, Jūs varat izvēlēties divas vai trīs sēdvietas priekšējā rindā. Turklāt Double-Cab-in-Van piedāvā papildus fiksētu trīs sēdekļu rindu aiz priekšējās rindas. Pēc tam fiksēta stiklota starpsiena atdala otro sēdekļu rindu no kravas telpas.
KOMBI
Kombi M1 standartaprīkojumā ietilpst daudzpusība. Ar trīs sēdekļu rindām standarta komplektācijā var pārvadāt līdz 9 cilvēkiem. Visus sēdekļus var salocīt vai noņemt, ļaujot pārvadāt instrumentus vai aprīkojumu pasažieru vietā.
Kas to padara atšķirīgu?
galvenās iezīmes
Dzinējs, kas derēs visiem darbiem
Izvēlieties kādu no uzlaboto spēka piedziņas klāsta. Transit Custom Plug-in Hybrid (PHEV) spēj nobraukt līdz pat 42 km [26 jūdzes] bez izmešu, savukārt EcoBlue Hybrid ir elektrisks palīgmehānisms, lai uzlabotu degvielas efektivitāti. Un, protams, ir pieejami vairāki uzlaboti augstas veiktspējas Ford EcoBlue dīzeļdzinēji.
kravas nodalījums un piekļuve
Trīs virsbūves veidi, trīs pieejas kravas telpai un piekļuvei. Furgons piedāvā maksimāli 8,3 kubikmetrus, kas atbilst trim eiro paletēm. Double Cab-in-Van ir sēdvietas sešiem cilvēkiem un līdz 4,3 kubikmetriem kravas, viegli ievietojot vienu eiro paleti. Kombi ir 9-vietīgs furgons, kas joprojām nodrošina 2,5 kubikmetrus kravas telpas. Pateicoties paletes platuma bīdāmajām sānu durvīm, plaši atveramām aizmugurējām durvīm un zemo iekāpšanas augstumu, ir viegli piekļūt visai kravas telpai.
atslēga uz vēl savienotāku pasauli
Transit Custom tagad ir pieejams ar FordPass Connect modemu. Sistēma nodrošina virkni jaudīgu priekšrocību, tostarp līdz pat 4G WiFi līdz pat desmit ierīcēm un reāllaika satiksmes atjauninājumus, kas tiek piegādāti tieši Jūsu SYNC 3 navigācijas sistēmā. Apvienojot to ar viedtālruņa lietotni FordPass Pro, varēsiet pārbaudīt, vai atcerējāties aizslēgt durvis, un pēc tam tās attālināti aizslēgt vai atslēgt. Varat arī pārraudzīt līdz pat piecu savienotu biznesa transportlīdzekļu statusu un pat pārbaudīt, vai ir nepieciešama apkope.
parkošanās asistents padara to vēl vieglāku
Apstāties, lai saņemtu piegādi aizņemtā ielā, ne vienmēr ir viegli. Īpaši ar slēgtu aizmugurējo kravas telpu un ierobežotu redzamību. Active Park Assist var noteikt piemērotas vietas un pēc tam droši vadīt Jūsu Transit Custom. Jums tikai jāvada bremzes un pārnesumi. Kad esat pabeidzis darbu, Assist var pat novirzīt Jūs atpakaļ.
advancēta sistēma, lai palīdzētu Jums palikt joslās
Ja tas konstatē, ka jūs nejauši izbraucat no joslas, joslas saglabāšanas brīdinājums var jūs brīdināt, vibrējot stūri un parādot vizuālu brīdinājumu.
GEOFENCING TEhnoloģija
Pieejama transportlīdzekļos ar hibrīda spēka piedziņu, geofencing tehnoloģija ir izstrādāta, lai palīdzētu uzlabot vietējo gaisa kvalitāti. Transit Custom var noteikt, kad tas nonāk sastrēgumu zonā vai zemas emisijas zonā, un pēc tam automātiski pārslēgties uz tikai elektrisko braukšanas režīmu. Lietotāji var arī izveidot pielāgotas “zaļās zonas”, lai samazinātu emisijas pie skolām, pilsētās un noliktavās.