GUDRS IT VISĀ
FORD PUMA
Katra detaļa tik pat dinamiska kā izskatās
FORD PUMA
Viss, tikai ne parsts
PUMA ST-LINE X GOLD EDITION
FORD PUMA ECOBOOST HYBRID
Novatorisks uz cilvēku vērsts dizains, drosmīgs SUV ārējais dizains un izsmalcināts hibrīda spēka piedziņa.

Ford Puma ir pieejams kā pašlādējošs vieglais hibrīds ar EcoBoost benzīna dzinēju, kas palīdz gan palielināt transportlīdzekļa nobraukumu, gan samazināt izmešu rādītājus.
Tehnoloģijas, kas padara braukšanu patīkamu
Lai uzlabotu braukšanas prieku, Ford Puma piedāvā virkni tehnoloģiju, tostarp; Ford Co-Pilot 360, atlasāmi braukšanas režīmi, adaptīvā kruīza kontrole, pirmssadursmes palīgsistēma un izvairīšanās stūrēšanas palīgsistēma.
Tīrāka hibrīda tehnoloģija
Ford Puma piedāvā izvēlēties pašuzlādējošu vieglo hibrīdu vai EcoBoost benzīnu. Nodrošina iespaidīgu degvielas ekonomiju un ievērojami zemāku CO2 izmešu daudzumu nekā citiem nehibrīddzinējiem, turklāt bez kompromisiem attiecībā uz izcilo, jautro braukšanu.

Ir klāt jauns hibrīda elektrisko transportlīdzekļu laikmets.
Stilīgs un inovatīvs
Ford Puma salons ieskauj jūs stilīgā dizainā un izsmalcinātībā. Lai gan virkne gudru funkciju un novatorisku tehnoloģiju sniedz jums pilnīgu kontroli. Savienojiet savu Puma ar lietotni FordPass, lai atbloķētu vēl vairāk viedās braukšanas funkcijas.

 
Šeit, lai Jūs aizsargātu
Ford Puma ir aprīkots ar gudrām palīdzības tehnoloģijām, kas izstrādātas, lai palīdzētu aizsargāt Jūs, Jūsu ģimeni un citus satiksmes dalībniekus.

Sākot ar brīdinājumiem par iespējamu sadursmes draudiem un beidzot ar gudrām sistēmām, kas palīdz uzturēt saķeri un stabilitāti.
Gudra telpas izmantošana
Ford Puma skaisti veidotā ārpuse ir līdzsvarota ar pārdomātu funkcionalitāti. Iekļauts bezkompromisa bagāžas nodalījuma aizmugurējā ietilpība, kas ietver atjautīgu pieeju telpai, pateicoties novatoriskajam MegaBox, kas nodrošina papildu 80 litru glabāšanas vietu. (68 l Megabox ietilpība, kombinējot ar mHEV spēka piedziņu)