FORD PASS
IEGŪSTI VĒL VAIRĀK NO SAVA FORD

FORDPASS MOBĪLĀ LIETOTNE

Izmantojiet FordPass mobīlo lietotni, lai pilnībā izmantotu sava Ford automašīnas iespējas. 
FORDPASS APLIKACIJA

Savieno savu auto ar FordPass jau šodien
FORDPASS APLIKACIJAFORDPASS APLIKACIJA
FORDPASS SAVIENOJAMĪBA
FordPass dod Jums vēl lielāku kontroli pār savu automašīnu. Savienojiet FordPass ar FordPass Connect, lai atbloķētu virkni viedo funkciju. Kad aplikācija ir savienota ar automašīnu, Jūsu auto varēs dot Jums informāciju par tās stāvokli, tās apkopes grafiku un citām iespējām.
Ford Latvija automašīnas
SAVIENOJIES BEZ IEROBEŽOJUMIEM
Ar FordPass varēsiet būt savinots ar savu auto no jebkurienes
DIGITĀLĀ ATSLĒGA
Ar FordPass vairs nekad neuztraucieties par to vai automašīna ir aizslēgta. Izmantojot aplikāciju varēsiet atslēgt un aizslēgt automašīnu pat tad, ja neatrodaties tai blakus.
Attālināta auto iedarbināšana
Aukstie rīti vairs nebūs problēma. Ar aplikāciju Jūs varēsiet iedarbināt automašīnu attālināti, lai tā būtu jau iesilusi kad iekāpsiet iekšā.
SECURIALERT
Ar SECURIALERT Jums vienmēr varēs būt drošības sajūta par savu automašīnu. Jūs varēsiet saņemt paziņojumus par to, kad auto tiek atslēgts pat ar rezerves atslēgu.
AUTO ATRAŠANĀS VIETA
Nevari atrast savu automašīnu stāvvietā? Iedevi savu auto kādam ģimenes loceklim? Ar FordPass aplikāciju varēsi redzēt sava auto pēdējo atrašanās vietu.
FORDPASS IESPĒJAS ELEKTROAUTO UN HIBRĪDIEM
FordPass mobīlā lietotne ir it īpaši izdevīga Mustang Mach-E un Ford hibrīda automašīnu īpašniekiem.
LĀDĒŠANAS STACIJU KARTE
FordPass lietotnē vāresiet gan izplānot savu braucienu ar elektroauto, gan arī redzēt kurās vietās Jums vajadzēs uzlādēt automašīnu.
PĀRBAUDI NOBRAUKUMU
Nekad vairs neuztraucieties par automašīnas baterijas daudzumu. Intelligent Range analizē Jūsu braukšanas stilu, laikapstākļus un citus aspektus, lai varētu precīzi noteikt distanci kuru varēsiet nobraukt.
UZLĀDES STATUSS
FordPass aplikācijā varēsi vienmēr redzēt baterijas uzlādes statusu. Ar aplikāciju varēsiet arī uzstādīt izbraukšanas laiku, lai auto būtu sagatavots braucienam.
VISS PAR AUTO TAVĀ TELEFONĀ
Visi dati par Jūsu automašīnu un tās statusu rokas stiepiena attālumā
CEĻŠ UN SATIKSME
Ar aplikācijas palīdzību, datu apmaiņa tiek nodrošināta ar citām Ford automašīnām un sistēmām. Jūs redzēsiet kur notiek ceļa remonti, sastrēgumi, kā arī citu informāciju par ceļu stāvokli. 
BRAUC GUDRĀK
My Journeys sadaļā varēsiet redzēt visu savu braucienu vēsturi. Būs iespēja apskatīt cik kilometri nobraukti, vidējo ātrumu, braucienu ilgumu un citu informāciju. Papildus tam varēsiet redzēt analīzi par bremzēšanu, paātrināšanos un kā brauciet līkumos.
PLĀNO UZ PRIEKŠU
Ar FordPass aplikāciju būs iespēja izplānot braucienu pirms pat esiet automašīnā. Ar FordPass aplikāciju variet sagataot galamērķi un uzsākot braukt, GPS jau būs sagatavojis braucienu.
ESAM ŠEIT LAI PALĪDZĒTU
Ja Jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mūsu pārdošanas daļu.
FORDPASS APLIKACIJA

Savieno savu auto ar FordPass jau šodien
FORDPASS APLIKACIJAFORDPASS APLIKACIJA