CEĻŠ UZ EKSELENCI
FORD MUSTANG +BRAUKŠANAS DETAĻAS
NEKAD NEPALIKS NEPAMANĪTS
FORD MUSTANG MACH-1
KALIFORNIJAS TĪRRADNIS
JAUNAIS FORD MUSTANG CALIFORNIA SPECIAL
FORD MUSTANG
Viena uzreiz atpazīstama ikona. Divi modeļi. Milzīgais Ford Mustang GT tagad ir pievienots
ar sliežu ceļa spējīgo Ford Mustang Mach 1.

Abi Ford Mustang modeļi nodrošina uzmundrinājumu pēc pieprasījuma. Abi ir agresīvi veidoti, un tie ir aprīkoti ar uzlabotām funkcijām un palīgtehnoloģijām. Mustang Mach 1 vēl vairāk gūst labumu no ievērojamiem uzlabojumiem ar jauno priekšējo aerodromu, sadalītāju un pieejas leņķi, kas palielina aerodinamisko veiktspēju. Kopā ar jaunu vēdera daļu, kas nodrošina ievērojamu papildu piespiedējspēku saķerei un stabilitātei līkumos.

5,0 litru V8 Mach 1 dzinējs spēj nodrošināt milzīgu 460 ZS jaudu un 529 Nm [390 pēdas/lb] griezes momentu, kā arī 0–100 km stundā ātrumu 4,4 sekundes automātiskajā režīmā un 4,8 sekundes manuālajā režīmā. Tātad jautājums ir, cik nopietni ieinteresēti Jūs esat par tā sniegumu?

Zvērs zem motora pārsega
Mustang GT darbina ir uzlabota Mustang slavenā 5,0 litru V8 dzinēja versija, kurā ir iekļauta dubultās degvielas iesmidzināšanas tehnoloģija uzlabotai veiktspējai. Lai gan Mustang Mach 1 ir drausmīgs, īpaši pārveidots un kalibrēts 5,0 l V8, kas spēj nodrošināt izcilu 460 ZS jaudu pie 7250 apgr./min un 529 Nm [390 pēdas/lb] griezes momentu pie 4900 apgr./min.

GT ir aprīkots ar vienmērīgu un atsaucīgu 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu vai izsmalcinātu 10 pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Mach 1 Tremec 6 pakāpju manuālā pārnesumkārba ir pārbaudīta atbilstoši Boss 302 trases izturības standartiem, un 10 pakāpju automātiskā pārnesumkārba ir modernizēta ar jaunu griezes momenta pārveidotāju, kas atbalsta optimizētu griezes momenta spēju un veiktspēju.
rūc pēc pieprasījuma
Sasniedzot 0–100 km stundā ātrās 4,4 sekundēs, jaunais Mustang Mach 1 nodrošina ārdošu veiktspēju. Jauna dzesēšanas sistēma, precīza stūrēšana un uzlabota šasija nodrošina aizraujošu braukšanu. Tam pat ir unikāla izplūdes sistēma, kas pielāgota tās bezkompromisa raksturam. Tāpat kā Mustang GT, arī Mach 1 ir aprīkots ar Active Valve Exhaust tehnoloģiju, kas ļauj kontrolēt skaņu. Tātad jūs varat iezvanīt skaļumu, izmantojot sacīkšu trases režīmu, vai samazināt to, izmantojot kluso režīmu.
tehnoloģijas, kas uzlabo katru braucienu
Ford Mustang ir aprīkots ar daudzām tehnoloģijām, lai uzlabotu jūsu visaptverošo braukšanas pieredzi. Piemēram, 30.5 cm digitālais instrumentu panelis parāda nenovērtējamu informāciju, kas ir optimizēta jūsu izvēlētajam braukšanas režīmam. Track Apps ļauj pārraudzīt veiktspēju uz ceļa arī reāllaikā. Lai kur jūs vadītu, MagneRide™ amortizācijas sistēma automātiski pielāgo balstiekārtu atbilstoši apstākļiem, nodrošinot vienmērīgu, līdzsvarotu braukšanu.

kas to padara citādāku?
ATklāj gudro pusi
Lietojumprogramma FordPass nevainojami savieno jūs ar jauno Mustang, ļaujot jums pārvietoties inteliģentā un intuitīvā veidā. Iegūstiet attālinātu piekļuvi savai sporta automašīnai neatkarīgi no atrašanās vietas, izsekojiet tās pēdējo atrašanās vietu un pat attālināti bloķējiet to, lai nodrošinātu lielāku sirdsmieru. Reāllaika satiksmes atjauninājumi, kas tiek piegādāti jūsu transportlīdzekļa navigācijas sistēmai, palīdz jums izvairīties no kavēšanās. Un ar transportlīdzekļa veselības brīdinājumiem, kas tiek nosūtīti tieši uz jūsu tālruni, jūs nekavējoties uzzināsit par visām problēmām, lai varētu ātri veikt apkopi, izmantojot visu nepieciešamo informāciju.
izmēģini HANDS FREE ar SYNC 3
Ford SYNC 3 palīdz jums uzturēt sakarus. Varat kontrolēt savu tālruni, mūziku un navigāciju, izmantojot dabiskās balss komandas. Un pat nosūtiet galamērķus no viedtālruņa lietotnes FordPass tieši uz SYNC 3 navigāciju. Sistēmai ir 20.3 cm krāsu skārienekrāns ar žestiem intuitīvai vadībai. SYNC 3 var arī izveidot savienojumu ar Apple CarPlay un Android Auto, un, izmantojot AppLink, varat piekļūt dažām no savām iecienītākajām saderīgajām viedtālruņu programmām.