TĪRS SPORTISKS GARS
FORD MUSTANG GT
NEKAD NEPALIKS NEPAMANĪTS
FORD MUSTANG MACH-1
KALIFORNIJAS TĪRRADNIS
JAUNAIS FORD MUSTANG CALIFORNIA SPECIAL
5.0 V8
DZINĒJS
460 ZS
JAUDA
7 250
APGRIEZIENI MINŪTĒ
529 Nm
GRIEZES MOMENTS
408 litri
BAGĀŽAS NODALĪJUMA TILPUMS

FORD MUSTANG

Šī ikona, kas atpazīstama no pirmā acu uzmetiena, tagad ir pieejama divos modeļos. Neticamajam Ford Mustang GT nesen pievienojās visspēcīgākais Ford Mustang, kāds jebkad pārdots Eiropā: Ford Mustang Mach 1.

Abi modeļi ir aprīkoti ar vismodernākajām tehnoloģijām un piedāvā neatgriezenisku jaudu pēc pieprasījuma. Jaunā Ford Mustang Mach 1 5,0 litru V8 dzinējs nodrošina iespaidīgu 338 kW (460 ZS) jaudu ar izcilu griezes momentu. Jaunais Ford Mustang Mach 1 no 0 līdz 100 km/h sasniedz 4.4 sekundēs (10 pakāpju automātiskā pārnesumkārba) vai 4.8 sekundēs (6 pakāpju manuālā pārnesumkārba).

Ford Mustang GT
NEDC degvielas patēriņš(kombinētais): 12,2 l/100 km; Co2-Emisijas: 278 g/km
WLTP degvielas patēriņš (kombinētais): 12,0 l/100 km; Co2-Emisijas: 274 g/km

Ford Mustang Mach 1
NEDC degvielas patēriņš(kombinētais): 13,6 l/100 km; Co2-Emisijas: 311 g/km
WLTP degvielas patēriņš (kombinētais): 12,4 l/100 km; Co2-Emisijas: 284 g/km

Ford Mustang modeļa varianti

GT
■ R19 vieglmetāla diski melnā krāsā
■ Ārējie spoguļi, elektriski regulējami un apsildāmi
■ Tālās gaismas palīgsistēma
■ Premium Sporta sēdekļi
MACH 1
■ Priekšējo durvju apdare Mach 1 dizainā
■ R19 vieglmetāla diski melnā krāsā
■ Augstākās kvalitātes paklāji
■ MagneRide™ augstas veiktspējas balstiekārta

galvenās iezīmes

SPĒKS PĀRPILNĪBĀ
Lai gan Ford Mustang GT 5,0 litru V8 dzinējs, kas aprīkots ar augstspiediena divu degvielu iesmidzināšanu, jau nodrošina neierobežotu braukšanas prieku, Jaunais Ford Mustang Mach 1 pat iet vienu soli tālāk. Tā īpaši noregulētais 5,0 litru V8 dzinējs nodrošina neticamu 338 kW (460 ZS) jaudu pie 7,250 apgriezieniem minūtē un 529 Nm griezes momentu pie 4,900 apgr./min.

Abi Ford Mustang modeļi ir aprīkoti ar vismodernāko automātisko pārnesumkārbu, Ford Mustang Mach 1 pēc izvēles ir pieejams ar atsaucīgu 6 ātrumu manuālo pārnesumkārbu.
Dzinēja skaņa pēc pieprasījuma
Tāpat kā Ford Mustang GT, arī jaunajam Ford Mustang Mach 1 ir aktīva izplūdes sistēma, kas ļauj mainīt motora skaļumu un skaņu. Piemēram, Jūs varat braukt salīdzinoši mierīgi klusā dzīvojamā rajonā un izbaudīt Mustang skaņu pilnībā sacīkšu trasē. Turklāt jaunā Ford Mustang Mach 1 precīzi noregulētā šasija un uzlabotā gaisa ieplūdes sistēma nodrošina optimālu vadāmību un ideālu gaisa plūsmas padevi.
NEPĀRSPĒJAMA BRAUKŠANAS PIEREDZE
Ford Mustang Mach 1 ir aprīkots ar virkni tehnoloģiju, kas sniegs Jums izcilu braukšanas pieredzi. Piemēram, digitālais 12 collu displejs (30,4 cm ekrāna diagonāle) acumirklī parāda visu svarīgo informāciju. Pateicoties novatoriskajām trases lietotnēm, Jūs pat varat analizēt savu braukšanas veiktspēju reāllaikā, savukārt revolucionārā MagneRide™ augstas veiktspējas balstiekārta veic tūlītējus pielāgojumus katram braucienam.
FordPass lietotne
FordPass lietotne savieno Jūs ar Ford Mustang, izmantojot viedtālruni, un pievieno Jūsu braukšanas pieredzi inteliģentā un intuitīvā veidā. Piemēram, Jūs varat parādīt transportlīdzekļa atrašanās vietu vai atbloķēt un bloķēt transportlīdzekli attālināti. Reāllaika satiksmes informācija palīdz Jums ierasties galamērķī vēl mierīgāk. Turklāt Jūs saņemsiet steidzamu informāciju par transportlīdzekļa stāvokli tieši viedtālrunī un tāpēc, ja nepieciešams, varat savlaicīgi noorganizēt apkopes tikšanos.
NĀKAMAIS KOMUNIKĀCIJAS LĪMENIS
Ford SYNC 3 ir mūsu veiksmīgo komunikācijas un izklaides sistēmu tālāka attīstība. Tas vienkāršo dažādu Jūsu transportlīdzekļa funkciju izmantošanu. Tāpat kā ford SYNC, Jūs varat ērti veikt tālruņa zvanus, skaļi nolasīt sms un pat atbildēt uz tiem, izmantojot brīvroku sistēmu. Turklāt Jūs varat darbināt audio sistēmu un papildu navigāciju ar balsi vai izmantojot jauno skārienekrānu. Ford SYNC 3 ir ne tikai AppLink funkcija, bet arī piedāvā papildu savienojamības risinājumus ar Apple CarPlay un Android Auto.
Line-Lock Burnout Mode
Kad režīms ir aktivizēts, automašīna palielina spiedienu priekšējās ass bremzēs, efektīvi noturot automašīnu vietā. Tas ļauj vadītājam izmatojot akseleratora pedāli un sildīt riepas, automašīnu noturot uz vietas. Jūs varat uzsildīt riepas gatavojoties braucienam sacīkšu trasē, vai vienkārši, lai parādītu draugiem.
Uzziniet, kas to padara īpašu