Jauns darba-dzīves balanss
JAUNAIS FORD TOURNEO CONNECT 
Izbēdz no pilsētas rutīnas
JAUNAIS FORD TOURNEO CONNECT
Tik pat daudzveidzīgs kā Jūs
JAUNAIS FORD TOURNEO CONNECT 
ĒRTS. SPĒJĪGS. DAUDZVEIDĪGS
JAUNAIS FORD TOURNEO CONNECT 
Maziem uzņēmumiem un lieliem izbraucieniem
JAUNAIS FORD TOURNEO CONNECT 
FORD TOURNEO CONNECT
Pilnīgi jaunais Tourneo Connect ir izstrādāts tā, lai tas būtu tikpat daudzpusīgs kā Jūs. Pietiekami liels, lai uzņemtu jūsu darba slodzi. Pietiekami elastīgs Jūsu ģimenei. Pietiekami veikls, lai tiktu galā ar pilsētas ielām. Pietiekami ērti, lai visi būtu laimīgi. Pilnīgi pārdomātajam, pilnīgi jaunajam Tourneo Connect ir dinamisks stils, izsmalcināts interjers un pilnībā digitāla braukšanas pieredze. Ir pieejama veiklu, zemu emisiju EcoBoost benzīna un EcoBlue dīzeļdzinēju izvēle.

Gan 5, gan 7 vietīgais Tourneo Connect ir pieejams ar garu vai īsu riteņu bāzi un īpaši elastīgu iekšējo telpu. Tātad Jūs varat viegli vadīt skolas, piegādes, jautras nedēļas nogales un atkārtot. Ar Active, Sport un Titanium izdevumiem Tourneo Connect ir mājās, lai kur Jūs to ņemtu.

Izpēti sīkāk
Uzlabotas dīzeļdegvielas spēka agregāti uzlabotai jaudai, griezes momentam un efektivitātei. Aprīkots ar dubultdozu AdBlue sistēmu, lai ievērojami samazinātu kaitīgo NOx emisiju.


Pārnesumkārba(-s): 7-Ātrumu POWERSHIFT AUTOMATIC; 6-Ātrumu MANUĀLA


Piedziņa: PRIEKŠPIEDZIŅA


CO2 emisijas: 128-145 g/km


Degvielas patēriņš: 23-25 km/l

Izcila jauda, tiešā degvielas iesmidzināšana ar ievērojamu efektivitāti.

Pārnesumkārba(-s): 7-Ātrumu POWERSHIFT AUTOMATIC; 6-Ātrumu MANUĀLA


Piedziņa: PRIEKŠPIEDZIŅA


CO2 emisijas: 146-156 g/km


Degvielas patēriņš: 20-21 km/l

Estētisks jauns dizains
Pilnīgi jaunajam Tourneo Connect ir pilnībā pārveidots dizains. Tostarp sportiski jauns eksterjers ar dinamiski veidotām līnijām, trekniem priekšējiem režģiem, galvu pagriežamu virsbūves krāsu izvēli, kā arī stilīgu un plašu interjeru.
Digitālais interfeiss
Tourneo Connect 10,25 collu digitālais instrumentu panelis ļauj pielāgot displeju ar dažādiem transportlīdzekļa datiem. Kamēr 20.9 cm vai 25.4 cm krāsu skārienekrāns nemanāmi savienojas ar viedtālruni.
Regulējami sēdekļi
Pieejams ar divām vai trim sēdekļu rindām līdz pieciem vai septiņiem pasažieriem. Visus aizmugurējos sēdekļus var nolocīt, nolaist uz priekšu vai noņemt. Priekšējo pasažiera sēdekli var arī nolocīt, lai pārvadātu īpaši garas kravas.
FORDPASS
Atbloķējiet daudzas savienojamības funkcijas, izmantojot viedtālruni. Lietotne FordPass ļauj pārraudzīt jūsu transportlīdzekļa atrašanās vietu un braukšanas datus, saņemt reāllaika satiksmes atjauninājumus, kā arī transportlīdzekļa veselības brīdinājumus, kas tiek nosūtīti uz jūsu tālruni.
X PACK
Papildu X Pack funkcijas ietver jaunus LED priekšējos lukturus ar automātisku tālās gaismas, atpakaļskata kameru un divu zonu elektronisko automātisko temperatūras kontroli (DEATC).