Mīli to, ko dari
FORD TRANSIT CONNECT ACTIVE
Vieta pietiks visiem
FORD TRANSIT CONNECT DOUBLE CAB-IN-VAN
Pārvietoties tagad ir tik viegli
FORD TRANSIT CONNECT
Ļaujiet savam furgonam nodrošināt drošību. Jūs nodarbojaties ar biznesu.
FORD TRANSIT CONNECT + SECURITY ALERT
TRANSIT CONNECT
Ar izsmalcinātu jaunu izskatu, visaptveroši atjauninātu interjeru un modernākām tehnoloģijām nekā jebkad agrāk Transit Connect ir attīstījies.

Tranzīta stingrība, izturība un funkcionalitāte joprojām saglabājas tādās funkcijās kā ģeniāla caurlaides starpsiena un elastīgs priekšējā pasažiera sēdeklis. Ar īsas un garas garenbāzes opcijām, kas nodrošina kravas tilpumu līdz 3,6 m³ (VDA), kravnesību līdz 982 kg un virsbūves veidus, tostarp furgonu un dubultkabīni furgonā. Taču tagad šis ir īpaši izsmalcināts vidēja izmēra furgons, kas aprīkots ar vērtīgām braukšanas palīgtehnoloģijām, no kurām daudzas mūsdienās automašīnās nav pieejamas. Citi palīdz nodrošināt vadītāju savienojumu, brīvroku režīmu; palīdzēt viņiem kontrolēt un uzraudzīt savu ātrumu; un pat palīdzēt aizsargāt gājējus viņu ceļā.

Tehnoloģija ir arī uzlabojusi degvielas ekonomiju un samazinājusi emisijas.

Furgons
Plaša, labi izkārtota un ļoti funkcionāla: kravas telpai ir pilna augstuma pilna platuma starpsiena (stiklota vai nestiklota) un kabīnē ir iespēja izvēlēties divus vai trīs sēdekļus. Standarta aprīkojumā ir bīdāmās sānu kravas durvis un simetriskas aizmugurējās kravas durvis. Turklāt Jūs varat norādīt stiklotus aizmugurējos paceļamos vārtus ar mazgāšanas/slaucīšanas un apsildāmu pretaizvīšanas iespēju.
dubultais CAB-IN-VAN
Papildus diviem sēdekļiem priekšējā rindā, Double-Cab-in-Van aizmugurē ir papildu trīs sēdekļu rinda. Pārvietojama sieta starpsiena droši atdala otro sēdekļu rindu no kravas telpas.
izpēti, KO VAR DARĪT TRANSIT CONNECT
kas to padara atšķirīgu?
Galvenās iezīmes
aplikācija savienotiem auto
Neatkarīgi no tā, vai Jums pieder viens furgons vai pārvaldāt līdz pat piecu cilvēku autoparku, lietotne FordPass Pro atbloķē to viedo pusi. Īpaši izstrādāts biznesa transportlīdzekļiem ar tādām funkcijām kā SecuriAlert un Vehicle Health Alerts, FordPass Pro palīdz nodrošināt Jūsu furgonus uz ceļa, jūsu kravas drošību un jūsu uzņēmuma kustību šajā savienotajā pasaulē.
HIDROTĀTA AUGU EĻĻA (HVO)
HVO pamatā ir atkritumeļļām, tā ir atjaunojamās parafīna dīzeļdegvielas veids, kas ražots no visdažādākajām izejvielām, tostarp cepamās eļļas atkritumiem, izmantojot tradicionālos eļļas rafinēšanas procesus.
Ar ūdeņradi apstrādātu augu eļļu, kas pazīstama arī kā atjaunojamā dīzeļdegviela, Ford Transit furgonos var izmantot parastās dīzeļdegvielas vietā bez jebkādām transportlīdzekļa modifikācijām. HVO nodrošina caurspīdīgus aukstās temperatūras iedarbināšanas laikus salīdzinājumā ar parasto dīzeļdegvielu. To var pat sajaukt ar parasto dīzeļdegvielu jūsu degvielas tvertnē, tāpēc neuztraucieties, ja tuvumā nav HVO.
Salīdzinājumā ar tradicionālo fosilo kurināmo, HVO ir videi draudzīgāka alternatīva, kas var ievērojami samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas salīdzinājumā ar sūkņu dīzeļdegvielu, īpaši, ja tā ir izgatavota no otrreizēji pārstrādātām izejvielām.
FORD ECOBLUE Dīzeļdzinējs
Mūsu 75 ZS, 100 ZS un 120 ZS TDCi dīzeļdzinēji pārsteidz ar savu izsmalcināto jaudu un izcilo efektivitāti. Neatkarīgi no tā, vai Jūsu Transit Connect furgons brauc uz pilsētas vai pilsētas ceļiem vai ilgstoši brauc pa šoseju, to vienmērīgā griezes momenta padeve ir nenovērtējama kāpumos vai apdzīšanas laikā.
LOAD-THROUGH nodalījums
Pārnēsājiet līdz 3,0 metriem garus priekšmetus L1 furgonā, pateicoties pārdomātajai izvēles caurlaides starpsienai. L2 modeļi spēj turēt 3,4 metrus garus priekšmetus.
Parkinga asistents
Active Park Assist var vadīt Jūs paralēlās vai perpendikulārās stāvvietās. Vienkārši nospiediet pogu, un šīs novatoriskās sistēmas sensori, braucot garām, atrod piemērotu vietu. Pēc tam tas automātiski stūrēs Jūsu Transit Connect Van. Viss, kas Jums jādara, ir darbināt akseleratoru, pārnesumus un bremzes (sekojot ekrānā redzamajām instrukcijām un skaņas signāliem). Tas izvilks arī no paralēlām telpām.
PRE-COLLISION ASistents
Pre-Collision Assist nosaka transportlīdzekļus un gājējus, kas atrodas uz ceļa, vai kuri varētu šķērsot Jūsu furgona ceļu, un brīdina Jūs par viņu klātbūtni. Ja Jūs nereaģējat, sistēma automātiski iedarbina bremzes. Šī tehnoloģija ir izstrādāta, lai palīdzētu samazināt negadījumu smagumu vai palīdzētu no tiem izvairīties, un tā darbojas ar ātrumu līdz 80 km/h (50 jūdzes stundā).