Vieta Jūsu biznesa izaugsmei
FORD TRANSIT COURIER VAN
Sauciet to par kompaktu, nevis mazu
FORD TRANSIT COURIER VAN
Ietilpīgs un izdevīgs
FORD TRANSIT COURIER VAN
FORD TRANSIT COURIER VAN
Transit Courier Van ir kompaktākais furgons mūsu Transit klāstā.

Tas ir ideāli piemērots, lai veiktu ātras piegādes, brauktu pa šaurām ieliņām un piekļūtu šaurām vietām, kuras nevar sasniegt citi mazāk kompakti furgoni.

Transit Courier van ir aprīkots ar vienu sēdekļu rindu, lai maksimāli palielinātu Jūsu kravas vietu.

Lai gan Transit Courier Van ir mazs furgons, tam ir pārsteidzoši liela 2,3 kubikmetru kravas telpa*. Tas ir pieejams arī vairākās spēka piedziņas konfigurācijās, tostarp ļoti efektīvajā EcoBoost benzīna vai EcoBlue dīzeļdzinēja opcijās.

Un ar virkni novatorisku savienojamības funkciju un viedām vadītāja palīdzības tehnoloģijām: Transit Courier van palīdz atvieglot Jūsu darba dienu.

Lieluma, kravas telpas un efektivitātes kombinācija padara Transit Courier Van par lielisku piegādes furgonu visām profesijām.

izpētiet TRANSIT COURIER sīkāk
Kas to padara atšķirīgu?
galvenās iezīmes
LOAD-THROUGH nodalījums
Transit Courier van ir pieejams ar virkni starpsienu, kas atdala pasažieru salonu no kravas telpas. Ja papildaprīkojumā pieejamā salokāmā sieta starpsiena ir apvienota ar pasažiera sēdekli, Jūs varat iekraut līdz 2,59 metrus garus priekšmetus pa aizmugurējām durvīm un salonā. Tas nodrošina iespaidīgu kravas telpu mazam furgonam.
FORD ECOBOOST benzīna dzinējs
Transit Courier Van ir pieejams ar revolucionāro 1,0 litru benzīna dzinēju. Daudzkārt godalgotais dzinējs nodrošina visu jaudu, ko Jūs sagaidāt no parastā 1,6 litru dzinēja, taču nodrošina labāku degvielas ekonomiju un zemu CO2 izmešu daudzumu. Lieliski piemērots veiklam mazam furgonam.
Atpakaļskata kamera
Gājēji, velosipēdi, zemas sienas… Transit Courier Van kamera parāda visu, kas atrodas aiz Jums, uz ekrāna, kas iebūvēts centrālajā konsolē. Sistēma parāda ne tikai objektus, kurus Jūs varētu palaist garām, bet arī virtuālās līnijas, lai palīdzētu Jums novietot automašīnu vismazākajās vietās. Padarot šo kompakto furgonu vēl veiklāku un lielisku pilsētas piegādes furgonu. Kamera aktivizējas automātiski, kad izvēlaties atpakaļgaitas pārnesumu.
SYNC 3
Ford SYNC 3 ir uzlabota sistēma, kas ļauj uzturēt savienojumu un vadīt tālruni, mūziku un navigācijas sistēmu. Intuitīvai navigācijai izvēlieties vai nu balss komandas, vai 6 collu krāsu skārienekrānu ar savilkšanas un vilkšanas žestiem. Tiešraides satiksme var palīdzēt izvairīties no sastrēgumiem. Jūs pat varat izsaukt vietējo restorānu sarakstu, vienkārši sakot “Es esmu izsalcis”.
glabāšanas telpa
Pateicoties inteliģentam interjera dizainam, Transit Courier Van salonā ir pārsteidzoši daudz vietas nelielam furgonam. Augšējais glabāšanas plaukts ir pietiekami liels, lai ievietotu A4 formāta starpliktuvi, un tas nodrošina, ka viss nepieciešamais ir viegli sasniedzams rokas stiepiena attālumā.