Ford Transit Connect 

Ikviens Transit ir veidots ar mērķi, un Transit Connect nav izņēmums

Izturīgais, praktiskais un uzticamais minivens izceļas ar kravnesību līdz 1000 kg un plašu kravas nodalījuma ietilpību:
– 2,9 m3 L1 (īsās riteņu garenbāzes) versijā un
– 3,6 m3 L2 (garās riteņu garenbāzes) versijā.

Pārdomātā starpsiena ar atveri ļauj iekraut automobilī caurules, trepes un citu līdz 3 m garu kravu L1 versijā un līdz 3,4 m garu kravu L2 versijā.

Virkne benzīna dzinēju un dīzeļdzinēju apvienojumā ar piecpakāpju vai sešpakāpju manuālo transmisiju nodrošina iespaidīgu jaudu un griezes momentu, kā arī izcilu degvielas ekonomiju: no 4 l/100 km, kas atbilst 105 g CO2 izmešu uz kilometru.

Par savienojamību, izklaidi, drošību un aizsardzību gādā progresīvas tehnoloģijas, piemēram, aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma, kas uztver neizbēgamu sadursmi, braucot ar nelielu ātrumu, un automātiski bremzē.

Pateicoties daudzpusīgajam divvietīgajam blakussēdētāju sēdeklim, modelī Van ir iespējams pārvadāt līdz trīs cilvēkiem, savukārt modelī Double-Cab-in-Van un Kombi — septiņus cilvēkus, kā arī uz jebkuru darbavietu aizvest darba kolēģus, nepieciešamos materiālus un aprīkojumu darba paveikšanai.

Izpētiet Transit Connect un uzziniet vairāk par tā dizainu, braukšanas īpašībām, uzturēšanu un izmaksām, veiktspēju un efektivitāti, drošību un aizsardzību, virsbūves tipiem un specifikāciju un modeļiem.

Vieta visam un visiem

Transit Connect piedāvā garās un īsās riteņu garenbāzes variantu, kā arī ievērojamu, pielāgojamu kravas nodalījumu. Divvietīgais blakussēdētāju sēdeklis ļauj ne tikai iesēsties kabīnē trim cilvēkiem, bet arī ir aprīkots ar atjautīgu caurkraušanas starpsienu, kas garās riteņu garenbāzes (L2) versijā ļauj pārvadāt pat 3,4 metrus garus priekšmetus. Gan L1, gan L2 versijā ir iespējams ievietot divas eiropaletes. Divvietīgo priekšējo sēdekli var pārveidot arī par galda virsmu, izveidojot papildu darba virsmu ar vēl plašākām uzglabāšanas iespējām.

​Tehnoloģiski progresīva mobilā sapulču telpa

Transit Connect aprīkojumā ir iekļauta virkne izsmalcinātu tehnoloģiju, kas palīdz rūpēties par jūsu drošību uz ceļa un pieejamību brauciena laikā, kā arī atvieglo darba dienu. To vidū ir 12 V kontaktligzdas, USB un Bluetooth savienojums, klēpjdatora un mapju glabāšanas nodalījums, kā arī SYNC ar balss vadību (tostarp jaunākā SYNC3 sistēma ar 6 collu krāsu skārienekrānu), kas ļauj ar balsi kontrolēt vairākas svarīgas funkcijas, tostarp tālruni, audiosistēmu un navigāciju. (Papildaprīkojums)