Eksterjers

Komerciālajam transportlīdzeklim ir jābūt praktiskam un funkcionālam. Taču tam nav jāizskatās kā „kastei uz riteņiem”. Tāpēc jaunais Transit Connect ir veidots tā, lai labi izskatītos un kalpotu gan iekšpusē, gan no ārpuses. Ar savu izteiksmīgo, mūsdienīgo dizainu, kas rada pamanāmu un profesionālu tēlu, šis minivens ļauj lepoties arī tad, kad tas jānovieto stāvvietā ārpus mājas ikvienas darbdienas beigās.

Ford Kinetic Design izstrādātā virsbūve apvieno sevī praktiskumu un mūsdienīgu dizainu. Piemēram, minivena uzlabotā aerodinamika nodrošina lielāku degvielas ekonomiju, bet tā progresīvie lukturi gādā par labāku redzamību. Arī tā sastāvdaļas ir veidotas tā, lai tās būtu vienkārši apkopt un nomainīt, kā arī samazinātu ekspluatācijas izmaksas.

​Ford Transit Connect eksterjers 

Praktisks un ietilpīgs

Ford Transit Connect  eksterjers 

Minivens, ar kuru var lepoties 

Būvēts praktiskumam un izturībai un veidots maksimālam komfortam un sirdsmieram: vieglā pasažieru automobiļa salonam līdzīgais ergonomiskais dizains ir veidots tā, lai visi vadības elementi un mantu novietnes būtu pa rokai.

Praktisks un izturīgs

Vieglā pasažieru automobiļa cienīgs salons

Stils apvienojumā ar funkcionalitāti

Virkne mūsdienīgu virsbūves krāsu palīdz radīt labu iespaidu par jūsu uzņēmumu un veido lielisku fonu jebkuram uzrakstam, kuru jūs varat pievienot vēlāk.

Magnetic
Metallic body colour*

Frozen White
Solid body colour

Shadow Black
Mica body colour*

Blazer Blue
Solid body colour

Race Red
Solid body colour

Deep Impact Blue
Metallic body colour*

Moondust Silver
Metallic body colour*

Metalicious
Metallic body colour*

Guard
Metallic body colour

*Metallic and mica body colours are options, at extra cost.