Dizains un tehnoloģija, kas veidota ar mērķi

Ikviena funkcija un tehnoloģija  Transit Connect ir veidota tā, lai maksimāli uzlabotu uzņēmuma efektivitāti, kā arī pēc iespējas vairāk atvieglotu dzīvi.

Daudzas no tām arī pasargā jūs un jūsu svarīgāko darbarīku — jūsu minivenu.

​Ierauga ceļa zīmes, kuras jūs varat nepamanīt

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma atpazīst ceļa zīmes neatkarīgi no tā, vai tās ir ceļa malā vai virs ceļa, pastāvīgas vai pagaidu. Mērinstrumentu panelī tiek attēlots attiecīgais braukšanas ātruma ierobežojums vai apdzīšanas ierobežojums, kas nomainās ik reizi, kad spēkā stājas jauns ierobežojums. (Papildaprīkojums)

​Progresīva sistēma, kas neļauj novirzīties no braukšanas joslas

Papildaprīkojumā pieejamā joslas saglabāšanas palīgsistēma izmanto uz priekšu vērstu kameru, kas uztver novirzīšanos no braukšanas joslas. Sistēma brīdina autovadītāju, radot stūrē vibrāciju un attēlojot vizuālu brīdinājumu. Ja autovadītājs reaģē pārāk lēni vai nereaģē vispār, joslas saglabāšanas palīgsistēma pagriež stūri, lai automobilis atgrieztos pareizajā braukšanas joslā. Sistēma ir paredzēta izmantošanai uz vairākjoslu ceļiem (piemēram, automaģistrālēm), tādēļ tā automātiski izslēdzas, ja braukšanas ātrums ir mazāks par 65 km/h. To iespējams izslēgt arī manuāli. (Papildaprīkojums)

Vieglāk braukt atpakaļgaitā

Stabi, atkritumu tvertnes, zemas sienas… Visu, kas atrodas aiz jums, papildaprīkojumā pieejamā atpakaļskata kamera uzrādīs viduskonsolē iebūvētajā ekrānā vai atpakaļskata spogulī atkarībā no izvēlētajiem iestatījumiem. Kamera tiek aktivizēta automātiski, kad tiek ieslēgts atpakaļgaitas pārnesums. Sistēma uzrāda arī virtuālas palīglīnijas, lai palīdzētu novietot automobili pat visšaurākajās stāvvietās.

Sensori, kas samazina spriedzi, novietojot automobili stāvvietā

Parkošanās sensori palīdz novērtēt transportlīdzekļa attālumu līdz šķēršļiem gan priekšā, gan aizmugurē. Kad sensori uztver kādu objektu, tie aktivizē skaņas signālu, kas kļūst arvien skaļāks, tam tuvojoties.

Priekšējie lukturi, kas ieslēdzas automātiski, kad tas ir nepieciešams

Papildaprīkojumā pieejamie automātiskie priekšējie lukturi ir aprīkoti ar sensoriem, kas uztver apgaismojuma samazināšanos krēslas laikā vai pēkšņu apgaismojuma maiņu, piemēram, iebraucot tunelī. Tādā gadījumā priekšējie lukturi ieslēdzas automātiski, padarot braukšanu vieglāku un drošāku. Automātiskie priekšējie lukturi ir pieejami papildaprīkojumā komplektācijā ar vējstikla tīrītājiem ar lietus sensoru vai Limited versijas standartaprīkojumā.

Automātiskās tālās gaismas, maksimāla redzamība, neapžilbinot citus

Automātiskās tālās gaismas ir nenovērtējams palīgs braukšanai naktī, kas, uztverot pretim braucošu automobili, automātiski pārslēdz tuvās gaismas. Kad ceļš ir brīvs, sistēma atkal automātiski ieslēdz tālās gaismas. Automātiskās tālās gaismas ir pieejamas papildaprīkojumā komplektācijā ar joslas saglabāšanas palīgsistēmu.

Lukturi, kas pagriežas līdz ar pašu automobili — labākai redzamībai naktī

Kad ieslēdzat pagrieziena rādītāju un veicat pagrieziena manevru vai braucat iekšā stāvvietā, miglas lukturu gaismas automātiski izgaismo ceļmalu pagrieziena pusē, nodrošinot labāku redzamību līkumos.

Stikla tīrītāji, kas automātiski ieslēdzas lietus laikā

Stikla tīrītāji ar lietus sensoru ieslēdzas, tiklīdz konstatē, ka uz vējstikla nokļuvis mitrums, pēc tam tie pielāgo laika apstākļiem atbilstošu stikla tīrītāju darbības ātrumu. Jūs varat izvēlēties kādu no sešiem jūtīguma līmeņiem, kas nosaka, cik liels mitruma daudzums var uzkrāties, pirms ieslēdzas stikla tīrītāji. Stikla tīrītāji ar lietus sensoru pieejami papildaprīkojumā kopā ar automātisko priekšējo lukturu ieslēgšanu.

Ford PowerShift pārnesumkārba. Ātra un ekonomiska

Šī progresīvā papildaprīkojumā pieejamā sešpakāpju pārnesumkārba, kurā apvienots automātiskās pārnesumkārbas komforts ar manuālās pārnesumkārbas vadību, tiek piedāvāta ar 1,5 l TDCi dzinēju ar 100 ZS vai 120 ZS jaudu. Tā iepriekš izvēlas nākamo pārnesumu jūsu vietā, lai jums pārnesumu pārslēgšanas laikā nebūtu jāzaudē jauda. Salīdzinājumā ar parastu automātisko transmisiju Powershift transmisijas ātrā un vienmērīgā pārnesumu pārslēgšana uzlabo braucienu, ietaupa degvielu un samazina CO2 izmešu daudzumu.

Autovadītāja brīdinājuma sistēma brīdina, ja uztver, ka esat noguris

Autovadītāja brīdinājuma sistēma uzrauga jūsu braukšanas stilu un uztver jebkādas izmaiņas, ko varētu būt izraisījis nogurums. Ja sistēma konstatē, ka kļūstat mazāk modrs, ekrānā parādās brīdinājuma ikona, iesakot jums atpūsties.

Mazāk nogurdinoša braukšana, ekonomiskāki braucieni

Papildaprīkojumā pieejamā kruīza kontrole ar regulējamu ātruma ierobežotāju neļauj pārsniegt iepriekš iestatīto braukšanas ātruma ierobežojumu. Tā ne tikai palīdz ietaupīt degvielu, bet arī var līdz minimumam samazināt iespēju pārsniegt ātruma ierobežojumu. Protams, kruīza kontrole ļauj arī iestatīt nemainīgu braukšanas ātrumu, lai gari pārbraucieni pa automaģistrāli būtu mierīgāki. 
 (Papildaprīkojums, standartaprīkojums versijā Limited)

Lielāka dzinēja jauda. Mazāk izmešu un zemākas ekspluatācijas izmaksas

Dažādi dīzeļdzinēji un benzīna dzinēji, tostarp revolucionārais 1,0 l EcoBoost — Transit Connect izceļas ar savā klasē labāko degvielas ekonomiju un plašām spēka piedziņas izvēles iespējām atbilstoši jūsu uzņēmuma un personīgajām vajadzībām. Progresīvas tehnoloģijas nodrošina izcilu degvielas ekonomiju un bezkompromisa veiktspēju pat tad, kad transportlīdzeklis ir pilnībā piekrauts.

Pateicoties izsmalcinātajam šasijas un piekares dizainam, kā arī priekšējo riteņu piedziņai un stūres pastiprinātājam, jums būs sajūta, ka braucat ar vieglo automobili, nevis komerciālo transportlīdzekli.

Uzziniet vairāk par visu laiku tīrākajiem mūsdienu dīzeļdzinējiem, kuriem ir liela nozīme CO2 izmešu daudzuma samazināšanā.
Jaunākā informācija Motorizēto transportlīdzekļu ražotāju un tirgotāju sabiedrības tīmekļa vietnē.

​Efektīva benzīna dzinēja izmantošana

Jaunajam trīs cilindru 1,0 l EcoBoost benzīna dzinējam ir 100 ZS jauda un 170 Nm griezes moments, kā arī sešpakāpju manuālā transmisija. Apvienojumā ar citām degvielu taupošām tehnoloģijām, piemēram, automātisko Start-Stop sistēmu, šis godalgotais dzinējs nodrošina tādu pašu jaudu kā parasts 1,6 litru dzinējs, taču ir par 24% ekonomiskāks un saražo tikai 129 gramus CO2 izmešu uz kilometru.

​Jaudīgi un ekonomiski dīzeļdzinēji

Ja dodat priekšroku dīzeļdzinējam, piedāvājumā ir divas 1,5 litru Duratorq TDCi dzinēja versijas. Viena no tām ir dzinējs ar 100 ZS jaudu, 250Nm griezes momentu un piecpakāpju manuālo transmisiju, kas ir pieejama arī ar papildaprīkojumā pieejamo Degvielas ekonomijas komplektu, kurā ietilpst automātiskā Start-Stop sistēma, aktīvais režģa aizvars, akumulatora vadības sistēma un viedā reģeneratīvā uzlāde. Otra versija ir 120 ZS dzinējs ar 270 Nm griezes momentu, sešpakāpju manuālo transmisiju un standartaprīkojumā iekļautu automātisko Start-Stop sistēmu. Ja vēlaties automātisko transmisiju, piedāvājumā ir 1,5 l TDCi dzinējs ar 120 ZS jaudu un sešpakāpju pārnesumkārbu, kura degvielas patēriņš kombinētajā ciklā ir 5,0 l/100 km, bet CO2 izmešu daudzums — tikai 129 g/km. 

Mazāks degvielas patēriņš ar automātisko Start-Stop sistēmu

Kad transportlīdzeklis apstājas pie sarkanās gaismas vai gaida rindā, šī papildaprīkojumā pieejamā sistēma automātiski izslēdz dzinēju (turpinot piegādāt jaudu tādām svarīgām iekārtām kā gaisa kondicionēšanas sistēma, radio un Ford SYNC). Kad esat gatavs turpināt braukt, vienkārši nospiediet sajūga pedāli un izvēlieties pirmo pārnesumu, un sistēma atkal sāks darboties. Automātiskā Start-Stop sistēma ir ideāli piemērota braukšanai pilsētas satiksmē, kur degvielas patēriņu iespējams samazināt pat par 10%.

Labāka aerodinamika — lielāka ekonomija

Iedarbinot dzinēju, aktīvais režģa aizvars paliek slēgtā stāvoklī, lai dzinējs ātrāk sasniegtu darba temperatūru. Braucot lēni, aktīvais režģa aizvars atstāj radiatora gaisa atveri atvērtu, lai dzesētu dzinēju. Kad automobilis uzņem ātrumu, tā tiek automātiski aizvērta, uzlabojot aerodinamiku un palīdzot ietaupīt degvielu.

Paātrinājuma kontrole ekonomiskākai braukšanai

Šis inovatīvais papildaprīkojums (standartaprīkojums ECOnetic modeļos) kontrolē paātrinājumu atkarībā no automobiļa noslodzes. Atkarībā no izvēlētā braukšanas stila tas ļauj samazināt degvielas patēriņu par līdz pat 15%. Cita starpā, šī sistēma arī palēnina dzinēja, bremžu un riepu nolietojumu un nodilumu.

Vieda informācijas sistēma, kas palīdz braukt ekonomiskāk

Inovatīvā Ford Eco Mode sistēma nepārtraukti uzrauga braukšanas stila ietekmi uz degvielas patēriņu. Sistēma analizē braukšanas ātrumu, pārnesumu pārslēgšanu, bremzēšanu un vēlamos rezultātus, kā arī garo un īso pārbraucienu skaitu. Pēc tam programmatūra sniedz ieteikumus par to, kā samazināt degvielas patēriņu.

Padariet smagas darba dienas par vieglām

Apvienojot pārdomātu, mūsdienīgu dizainu un progresīvas tehnoloģijas, kas izstrādātas jūsu vajadzību apmierināšanai, Transit Connect ir gan efektīvs komerciālais transportlīdzeklis, gan praktisks un ērts birojs uz riteņiem. 

Atjautīgas uzglabāšanas iespējas un ergonomisks dizains nodrošina, ka ar Transit Connect jums būs ērti vienmēr — gan ceļā uz darbu un no tā, gan darba laikā.

SYNC 3 sistēma bezvadu balss sakaru nodrošināšanai

Šobrīd SYNC 3 ir mūsu progresīvākā sistēma. Tā darbojas daudz ātrāk, ir vienkāršāk lietojama, aprīkota ar uzlabotu balss komandu funkciju, kā arī virkni citu funkciju. Uz vadības paneļa esošo pogu izmērs ir palielināts, lai atvieglotu sistēmas izmantošanu. Sistēmas 8 collu skārienekrāns tagad reaģē uz skārieniem tāpat kā viedtālruņi un planšetdatori, kas nodrošina intuitīvāku navigāciju.

SYNC 3 sistēma nodrošina piekļuvi arī lietotnēm AppLink, Apple CarPlay un Android Auto, kas ļauj attēlot jūsu viedtālruņa datus skārienekrāna.

Piezīme. Pilnīga SYNC 3 sistēmas sinhronizācija iespējama tikai ar iPhone 5, viedtālruņiem ar Android 5.0 (Lollipop) operētājsistēmu vai jaunākiem viedtālruņiem.

Vairāku SYNC 3 funkciju izmantošanai nepieciešami mobilie dati, kas var radīt papildu izdevumus par mobilo sakaru pakalpojumiem. Lai noskaidrotu, vai jums ir pieejami lietotnes Apple CarPlay un Android Auto pakalpojumi un iegūtu par tām sīkāku informāciju, apmeklējiet to oficiālās tīmekļa vietnes. 

 

​Vienmēr gādā par siltu sēdekli

Lai arī cik auksti būtu ārā, jūs varat ātri sasildīties apsildāmajā autovadītāja sēdeklī.

Priekšējie lukturi, kas ieslēdzas automātiski, kad tas ir nepieciešams

Jaunais Transit Connect ir aprīkots ar sensoriem, kas uztver apgaismojuma samazināšanos krēslas laikā vai pēkšņu apgaismojuma maiņu, piemēram, iebraucot tunelī. Tādā gadījumā priekšējās gaismas ieslēdzas automātiski, padarot braukšanu vieglāku un drošāku. Automātiskie priekšējie lukturi ir pieejami papildaprīkojumā kopā ar vējstikla tīrītājiem ar lietus sensoru.

Vējstikla tīrītāji, kas pielāgojas lietus stiprumam

Vējstikla tīrītāji ar lietus sensoru sāk darboties, kolīdz uztver mitrumu uz vējstikla, un pielāgo tīrīšanas intervālu atbilstoši laikapstākļiem. Ir iespējams izvēlēties pat sešus uztveršanas līmeņus, no kuriem atkarīgs tas, cik daudz šķidruma uzkrājas uz vējstikla, pirms tas tiek notīrīts. Vējstikla tīrītāji ar lietus sensoru ir pieejami papildaprīkojumā kopā ar automātiskajiem priekšējiem lukturiem.

Stūres statnis, kas pielāgojams tieši jūsu vajadzībām

Lai atrastu ideālāko un ērtāko braukšanas pozīciju, stūres statnis ir regulējams gan dziļumā, gan augstumā.

Jūsu minivens — jūsu birojs

Jaunā Transit Connect mobilā savienojamība nozīmē, ka vēl nekad nav bijis tik viegli strādāt, lai arī kur jūs atrastos. Kabīnē ir divu dažādu veidu viduskonsoles, kas ir veidotas tā, lai visu varētu turēt rokas stiepiena attālumā. Atkarībā no modeļa un sēdekļu konfigurācijas ir pieejama viena vai divas 12 V kontaktligzdas, Aux-in un USB pieslēgvieta, glāžu turētāji, vieta klēpjdatoram un A4 formāta dokumentiem, kā arī mantu novietne zem sēdekļa.

Ideāla temperatūra jums un jūsu pasažieriem

Izvēloties klāsta augšgalā esošo Limited modeli, dalītā elektroniskā automātiskā temperatūras kontrole DEATC ir iekļauta standartaprīkojumā un ļauj iestatīt vēlamo temperatūru autovadītājam un blakussēdētājam, kuru sistēma uztur ar uzlabotu gaisa kondicionēšanas sistēmu.

Quickclear ātrai vējstikla notīrīšanai

Šī pārdomātā funkcija ir radīta ar nolūku, lai aukstos rītos ļautu jums doties ceļā ātrāk. Vienkārši nospiediet pogu, un sistēma atkausēs vējstiklu dažu sekunžu laikā pat tad, ja ārā būs sals.

Ford Easy-Fuel pareizās degvielas iepildīšanai

Tā vienkārši neļaus iepildīt nepareizo degvielu, jo degvielas tvertnē nav iespējams ielikt nepareizo uzgali. Turklāt, tā kā šī sistēma ir bez vāciņa, jums vairs nekad nebūs jāsmērē rokas, ņemot rokās netīru degvielas tvertnes vāciņu.

Logu atvēršana un aizvēršana ar vienu pogas spiedienu

Nospiežot vienu pogu, ir iespējams pilnībā atvērt vai aizvērt gan autovadītāja, gan blakussēdētāja puses logus vai noregulēt tos atsevišķi, lai radītu vēlamo gaisa plūsmu.

Plaukts, kas ļauj saglabāt kabīnē tīrību

Mantu novietne zem autovadītāja un blakussēdētāja sēdekļa ļauj efektīvi izmantot citādi neizmantoto vietu, lai izvairītos no netīrības, vienlaikus turot priekšmetus viegli sasniedzamā vietā.

Pārliecinoša drošība un uzticama aizsardzība

Tehnoloģijas, kas var automātiski bremzēt, palīdzēt izsaukt avārijas dienestus un atvieglot braukšanas uzsākšanu slīpumā. Sistēmas, kas ļauj atslēgt un aizslēgt durvis atsevišķi, padara atslēgas nokopēšanu praktiski neiespējamu un aktivizē signalizāciju pat tad, ja ir atvienots akumulators. Transit Connect ir aprīkots ar virkni izsmalcinātu tehnoloģiju, kas padara braucienus vieglākus un drošākus. Ja jūs daudz pārvietojaties ar automobili, ir labi zināt, ka automobilis ik dienas sargā jūs, citus ceļu satiksmes dalībniekus un gājējus (un pats sevi).

Ford SYNC ar avārijas palīgsistēmu izsauc glābšanas dienestus pat tad, ja autovadītājs to nespēj.

Būtisks un varbūt pat dzīvībai svarīgs Ford SYNC elements ir avārijas palīgsistēma. Praktiski neiespējamā avārijas situācijā, kad tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens vai deaktivizēts degvielas sūknis, sistēma autovadītāja vietā automātiski veic zvanu glābšanas dienestiem. Autovadītājam ir iespēja zvanu pārtraukt vai izvēlēties nepieciešamos pakalpojumus. Sistēma sniedz būtisku informāciju, piemēram, GPS koordinātas, pat tad, ja autovadītājs ir bezsamaņā.*

*Ford avārijas palīgsistēma darbojas vairāk nekā 30 Eiropas valstīs. Tā darbojas apvienojumā ar savietojamu un pievienotu mobilo tālruni, kad tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens (izņemot ceļu gaisa drošības spilvenu) vai sensors, kas uztver sadursmi, deaktivizē degvielas sūkni. Teksta ziņojumu nolasīšanas funkcija un avārijas palīgsistēma nav pieejama visās Eiropas valstu valodās.

​Palīdz izvairīties no sadursmēm ar mazu braukšanas ātrumu

Sadursmes lēnas satiksmes apstākļos notiek pārāk bieži. Aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma palīdz no tām izvairīties vai vismaz mīkstina to sekas. Ja sistēma uztver, ka priekšā braucošais transportlīdzeklis pēkšņi apstājas un jūsu braukšanas ātrums nepārsniedz 30 km/h, sistēma automātiski bremzē. Aktīvās pilsētas bremzēšanas palīgsistēmas efektivitāti pierāda Euro NCAP Progresa balva par drošību.*

*Automobilī Ford Focus.

​Spoguļi, kas redz to, ko neredzat jūs

Aklās zonas informācijas sistēma var jums palīdzēt droši pārkārtoties blakus joslā, jo sensori uzrauga aklo zonu abās transportlīdzekļa pusēs. Ja tie uztver transportlīdzekli, ko jūs neredzat, sistēma brīdina ar oranžu lampiņu attiecīgās puses ārējā atpakaļskata spogulī.

ESC palīdz saglabāt kontroli jebkurā situācijā

Elektroniskā trajektorijas stabilizācijas kontrole ESC nepārtraukti uzrauga automobiļa stāvokli, uztver novirzīšanos no kursa vai sānslīdi un automātiski stabilizē automobiļa trajektoriju. Sistēma ir radīta, lai palīdzētu saglabāt kontroli un samazināt apstāšanās ceļa garumu avārijas situācijās.

Maksimāla saķere ar minimālu piepūli

Progresīvā vilkmes kontroles sistēma TCS novērš riteņu izslīdēšanu un nodrošina labāko iespējamo saķeri, veiktspēju un stabilitāti, kad tā nepieciešama visvairāk. Kad tiek uzņemts ātrums, sistēma pastāvīgi uzrauga un pielāgo uz katru riteni nogādātās jaudas daudzumu, nodrošinot maksimālu kontaktu un saķeri.

Papildu kontrole, uzsākot braukšanu kalnā.

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā uz brīdi aptur automobiļa ripošanu atpakaļ, ja braukšana tiek uzsākta kalnā. Sistēmas darbības pamatā ir spiediena saglabāšana bremzēšanas sistēmā 2,5 sekundes ilgāk, dodot vairāk laika un kontroles, kamēr autovadītājs pārliek kāju no bremzes pedāļa uz akseleratora pedāli. Tas ir noderīgs arī apstājoties un uzsākot braukšanu uz slapja ceļa seguma.

Adaptīvā slodzes kontrole LAC palīdz saglabāt kontroli

LAC izmanto elektroniskās trajektorijas stabilizācijas kontroles ESC sensorus, lai novērtētu slodzes sadalījumu transportlīdzeklī. Ja krava ietekmē tā vadāmību, LAC to kompensē ar ESC sistēmu, palīdzot saglabāt kontroli un stabilitāti.

Adaptīvā slodzes kontrole LAC palīdz saglabāt kontroli

LAC izmanto elektroniskās trajektorijas stabilizācijas kontroles ESC sensorus, lai novērtētu slodzes sadalījumu transportlīdzeklī. Ja krava ietekmē tā vadāmību, LAC to kompensē ar ESC sistēmu, palīdzot saglabāt kontroli un stabilitāti.

Papildu jauda avārijas bremzēšanas situācijās

Avārijas bremzēšanas palīgsistēma EBA palīdz automobilim sasniegt maksimālu bremzēšanas efektivitāti ārkārtas situācijās. Tā uztver autovadītāja bremzēšanas rezultātā radīto bremzēšanas spiedienu un, ja nepieciešams, to automātiski palielina. Lai vēl vairāk saīsinātu bremzēšanas ceļu, jaunā hidrauliskā aizmugurējo bremžu spiediena palielināšanas sistēma ārkārtas bremzēšanas situācijā rada papildu bremžu spiedienu aizmugurējās bremzēs, kad ir aktivizēta ABS sistēma.

Brīdinājums aizmugurē braucošajiem, strauji bremzējot

Avārijas bremzēšanas signāllukturu sistēma EBL automātiski aktivizē bremžu lukturu mirgošanu, lai brīdinātu pārējos braucējus par spēcīgu bremzēšanu.

Brīdina par spiediena zudumu riepās

Ir svarīgi, lai riepās vienmēr būtu pareizais spiediens. Tas ietaupa degvielu, paildzina riepu kalpošanas laiku un uzlabo drošību. Šī iemesla dēļ riepu spiediena uzraudzības sistēma TPMS nepārtraukti uzrauga katru riepu un brīdina par izmaiņām, lai autovadītājs nepieciešamības gadījumā varētu apstāties un pārbaudīt riepu, kā arī to piepumpēt vai nomainīt.

Uzlabota gaisa drošības spilvenu sistēma

Transit Connect ir pieejami aizkarveida, autovadītāja, blakussēdētāja un sānu gaisa drošības spilveni. Lai nodrošinātu ātru un kontrolētu reakciju, svarīgākajos punktos ir izvietoti uzlaboti sensori.

Lai nekad neaizmirstu par drošības jostu

Visu modeļu standartaprīkojumā iekļautais autovadītāja drošības jostas atgādinājums izdod brīdinājumu ikreiz, kad aizmirstat piesprādzēties.

Gādā par bērnu drošību

ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumu punkti ir pieejami vienvietīgajos blakussēdētāja sēdekļos modelī Van un divos malējos aizmugurējās (otrās) rindas sēdekļos modelī Double-Cab-in-Van un Kombi.

Izvēlieties, kuras durvis atslēgt un kuras aizslēgt

Transit Connect standartaprīkojumā ir iekļauta centrālā atslēga ar tālvadību. Un šī jaunā aizslēgšanas sistēma ir drošāka nekā jebkad, jo ir iespējams atslēgt tikai vienas durvis, pārējās atstājot aizslēgtas, līdz autovadītājs tās vēlas tās atslēgt.

Uzlabota atslēga, kuru nav iespējams nokopēt

Papildus uzlabotajai centrālās atslēgas sistēmai jaunā atslēga ir aprīkota ar raidītāju, kuram ir divi kanāli. Tas nozīmē, ka atslēgu noskenēt vai nokopēt ir praktiski neiespējami. Tā ir lādējama, aizsargāta pret viltošanu, ūdensizturīga un darbojas līdz 30 m attālumā no transportlīdzekļa.

Slēdzenes ar aizsardzību pret atmūķēšanu

Visas durvis ir aprīkotas ar atmūķēšanas aizsardzības funkciju, kas neļauj ielauzties automobilī, izmantojot urbi vai kalti.

Neparastas slēdzenes

Transit Connect ir slēdzenes, kas pēc 45 minūtēm automātiski aizslēdz durvis, ja neviens tās neatver (kad ir izmantota tālvadības atslēga), neļauj aizslēgt priekšējās durvis, ja tās ir pusvirus, kā arī atslēdz visas durvis, ja tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens.

 

Praktisks, strādīgs, pieprasa minimālu apkopi

Transit Connect piedāvā plašu kravas nodalījumu ar ietilpību līdz 3,6 m3 (4,4 m3 ar nolocītiem sēdekļiem) un kravnesību līdz 1 000 kg. Atjautīgais un praktiskais aprīkojums no darba dzīves nastas pasargā gan kravu, gan transportlīdzekli. Turklāt, tā kā šis minivens ir veidots atbilstoši augstākajiem komerciālo transportlīdzekļu standartiem, tas ne tikai kalpo ilgi, bet arī ir ekonomisks. Daudzas funkcijas un tehnoloģijas ir pieejamas gan L1 (īsās riteņu garenbāzes), gan L2 (garās riteņu garenbāzes) versijā, taču praktiskās atšķirības jūs varat salīdzināt sadaļā Virsbūves tipi un specifikācija.

Vieta garākiem priekšmetiem, pateicoties starpsienai ar atveri

Komplektācijā ar divvietīgo blakussēdētāju sēdekli pieejamā starpsiena ar atveri ļauj pārvadāt līdz 3 m garus priekšmetus modelī ar īso riteņu garenbāzi (L1) un līdz 3,4 m garus priekšmetus modelī ar garo riteņu garenbāzi (L2). Starpsienas apakšā ir atverama lūka, cauri kurai var izslidināt garākus priekšmetus, novietojot tos pāri nolocītajam blakussēdētāju sēdeklim. Aiz starpsienas ir vieta divām eiropaletēm (daļēji piekrautām L1 versijā) un 2,4×1,2 m platēm (L2 versijā).

​Tagad vieta kabīnē pat trijiem cilvēkiem

Transit Connect ir pieejams ar divvietīgu blakussēdētāju sēdekli, kas nozīme, ka tajā ir vieta līdz trijiem cilvēkiem. Vidējo sēdekli ir iespējams nolocīt, lai izveidotu plakanu virsmu rakstīšanai vai datora novietošanai, kā arī pacelt uz augšu, lai atvērtu praktisku uzglabāšanas novietni.

Stiprinājuma punkti kravas drošībai

Sānu sienās iebūvētie stiprinājuma punkti palīdz rūpēties par grīdas tīrību un atbilst DIN un ISO standartiem. Vidukļa un plecu augstumā ir arī virsbūves sānu stiprinājumi. Katrs no tiem var noturēt 30 kg smagumu.

Labāk apgaismots kravas nodalījums vieglākai iekraušanai

Jaunās LED lampas ir divreiz spilgtākas nekā iepriekšējos modeļos un ir iekļautas standartaprīkojumā. Ja nepieciešams, papildaprīkojumā ir pieejamas īpaši spilgtas LED lampas.

Viegli tīrāms grīdas segums kabīnē un kravas nodalījumā

Gumijas grīda palīdz uzturēt kabīnē tīrību, bet izturīgais grīdas segums aizsargā kravas nodalījuma grīdu un kravas nodalījuma apdari no triecieniem un skrāpējumiem.

Gari apkopes intervāli īsākiem dīkstāves periodiem

Katra Transit Connect detaļa un sastāvdaļa ir veidota ar nolūku maksimāli palielināt tā izturību un nodrošināt ilgāku braukšanu bez nepieciešamām apkopēm. Tas nozīmē, ka apkopes ir jāveic ik pēc 30 000 km vai 1 gada.

Ilga pretkorozijas garantija

Transit Connect uzbūves kvalitāti apliecina 12 gadu pretkorozijas garantija, kas iekļauta standartaprīkojumā.