Balanss starp darbu un izklaidēm
Jaunais FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE
Progress caur inovāciju
FORD TOURNEO CUSTOM
Business class for adventurers
NEW FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE
Izbaudiet plašumu un komfortu
FORD TOURNEO CUSTOM
Vēl efektīgāks pārvietošanās veids
FORD TOURNEO CUSTOM
Cilvēku pārvietotājs ir pacelts jaunā līmenī
Ar sēdvietām līdz pat deviņiem pasažieriem, Ford Tourneo Custom nodrošina praktisku un daudzpusīgu salona telpu ar izcilu komforta līmeni, kas piemīt augstākās klases vieglajam transportlīdzeklim. Tagad pieejams ar plašāku degvielu taupošu dīzeļdzinēju vai uzlaboto hibrīda opciju klāstu. Rezultāts ir izsmalcinātāks cilvēku pārvietotājs nekā jebkad agrāk.
EcoBlue Hybrid
Neliels elektromotors var uzlabot efektivitāti

Tourneo Custom ir pieejams kā EcoBlue hibrīds. Šī tehnoloģija palīdz samazināt degvielas patēriņu un izmešus, ar nelielu ar akumulatoru darbināmu elektromotoru, kas vajadzības gadījumā nodrošina papildu atbalstu iekšdedzes dzinējam. Kinētiskā enerģija un reģeneratīvā bremzēšana uzlādē 48 voltu hibrīda akumulatoru braukšanas laikā.
Plug-In Hybrid
Labākais no abām pasaulēm

Tourneo Custom Plug-in Hybrid (PHEV) izmanto divus atsevišķus barošanas avotus. Ar akumulatoru darbināms elektromotors darbina transportlīdzekli, savukārt tā 1,0 l Ford EcoBoost benzīna dzinējs darbojas, lai uzlādētu hibrīda akumulatoru un paplašinātu transportlīdzekļa darbības rādiusu. Vadītājs var izvēlēties vienu no četriem pieejamajiem EV režīmiem, tostarp EV Now, kas ļauj braukt ar nulles emisijām, izmantojot tikai elektrisko jaudu. Tas var sasniegt mērķtiecīgu attālumu līdz 33 jūdzēm (55 kilometriem), izmantojot tikai elektromotoru (diapazons var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa, laika apstākļiem un braukšanas uzvedības). PHEV akumulatoru var arī uzlādēt, izmantojot lielāko daļu maiņstrāvas tīkla uzlādes punktu.

EcoBlue Diesel
Efektīva dīzeļa tehnoloģija

Jaunajā Tourneo Custom ir 2,0 litru Ford EcoBlue dīzeļdzinēju klāsts ar četriem pieejamiem spēka agregātiem, kas piedāvā līdz pat 185 ZS jaudu. Un ar AdBlue® katalītiskās samazināšanas sistēmu, kas NOx izplūdes gāzu emisijas pārvērš slāpeklī un ūdenī, katrs dzinējs atbilst arī stingrajiem Euro 6.2 izmešu standartiem.
Jaunākās tehnoloģijas Jūsu vieglumam un komfortam
Tourneo Custom ir pieejams ar iespaidīgu viedo, vadītāja palīgfunkciju sarakstu, tostarp aklās zonas informācijas sistēmu, kas redz transportlīdzekļus, kurus Jūs varētu palaist garām. Intelligent Speed Assist izmanto ceļa zīmju atpazīšanas kameru, lai vispirms noteiktu pašreizējo ātruma ierobežojumu (ja tas ir aktivizēts), un pēc tam palīdz saglabāt šo ierobežojumu.
Pārrobežu satiksmes brīdinājums brīdina Jūs, ja tas konstatē pretimbraucošu satiksmi, kad braucat atpakaļgaitā no vietas. Adaptīvā kruīza kontrole ir izstrādāta, lai palīdzētu jums automātiski uzturēt iepriekš iestatītu attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa.
Apsēdieties, atpūtieties un izbaudiet braucienu
Izmantojot Tourneo Custom, Jūs izbaudīsiet izcilu pieredzi, lai kur Jūs sēdētu. Elastīgie aizmugurējie sēdekļi piedāvā daudzas iespējamās sēdekļa/bagāžas konfigurācijas. Un, izvēloties L2 garās garenbāzes versiju, Jūs iegūsit vēl vairāk bagāžas vietas. Apgriežamie 2. rindas sēdekļi ļauj viegli izveidot konferences stila sēdvietu izkārtojumu. Un atkarībā no izvēlētā modeļa Jūs izbaudīsiet trīs atsevišķas sēdvietas 3. rindā un/vai atsevišķas sēdvietas 2. rindā. Kas attiecas uz komfortu un ērtībām, tad augstākās kvalitātes audumi un apdare, vairāk glabāšanas iespēju un automobilim līdzīga meistarība nodrošina apmierinošus braucienus gan vadītājam, gan pasažieriem.
Sistēma, kas var palīdzēt pasargāt gājējus
Pre-Collision Assist nosaka lēnākus transportlīdzekļus uz ceļa vai gājējus un transportlīdzekļus, kas varētu šķērsot Jūsu ceļu, un brīdina Jūs par to klātbūtni. Ja Jūs nereaģējat, sistēma automātiski iedarbina bremzes. Šī tehnoloģija ir izstrādāta, lai palīdzētu samazināt negadījumu smagumu vai palīdzētu no tiem izvairīties, un tā darbojas efektīvi, braucot ar ātrumu līdz 80 km/h (pieņemot normālus ceļa un transportlīdzekļa apstākļus).