Radīts ģimeniskiem piedzīvojumiem
JAUNAIS FORD TOURNEO CONNECT ACTIVE
Premium līmeņa daudzveidība
JAUNAIS FORD TOURNEO CONNECT ACTIVE
Visa telpa, kas vajadzīga
JAUNAIS FORD TOURNEO CONNECT ACTIVE
FORD TOURNEO CONNECT ACTIVE
Ar visu, ko piedāvā Titanium sērija, kā arī unikālu SUV iedvesmotu dizainu, pilnīgi jaunais Tourneo Connect Active ir izcila izvēle ģimenes piedzīvojumiem.

Pildīta ar visām gudrajām Tourneo Connect klāsta tehnoloģijām, bet ar papildu ārējo stilu, salona komfortu un patiesa daudzfunkcionālā transportlīdzekļa piedzīvojumu garu.

Nolaists priekšējais buferis, melnas riteņu arkas līstes un 43.18 cm sakausējumi piešķir Tourneo Connect Active īpaši izturīgu izskatu. Lai gan jumta reliņi, elastīgi sēdekļi un praktiska glabātuve nodrošina tā izskatu. Tas viss ir pieejams Ford unikālajā Boundless Blue virsbūves krāsā.

Galvenās iezīmes
Piedzīvojumu bagāts iekšā un ārā. Pilnīgi jaunajam Tourneo Connect Active ir drosmīgs, jauns bezceļa stils. Augstākās kvalitātes materiāli, viedās tehnoloģijas un daudzpusīgi sēdekļi padara to lieliski piemērotu ģimenēm, kas atrodas kustībā.
PRIEKŠĒJAIS BAMPERIS UN SLĪDES PLĀKSNE
Pazeminātais priekšējais buferis ir unikāls, ar sānu plāksni, kas nodrošina mērķim piemērotu braukšanu, izpētot nelīdzenāku ceļu galamērķus.
RITEŅU ARKAS
Izturīgās riteņu arkas līstes akcentē jauno, piedzīvojumiem bagāto izskatu.

PREMIUM SAKAUSĒJUMA RITEŅI
43.8 cm augstākās kvalitātes melni sakausējumi papildina Tourneo Connect Active stingro tēlu.
Daudzpusīgs salons
Tourneo Connect Active piedāvā augstākās kvalitātes apdari, lai radītu izsmalcinātības sajūtu visā salonā. Unikālās ‘Nordic Blue’ šuves uz sēdekļiem, pārnesumu sviras, stūres un grīdas paklājiņiem piešķir salonam jaunu jaudīgu izskatu. Signature Active bremžu plāksnes palīdz uzturēt jūsu automašīnu vislabākajā stāvoklī. Un ģeniāls sēdvietu izkārtojums ļauj ērti sakārtot automašīnas iekšpusi, lai pārvadātu pasažierus, bagāžu, lielgabarīta vai garus priekšmetus vai to visu kombināciju.
Stilīgs šūnveida režģis
Pārsteidzošā šūnveida režģis ar satīna-hroma apdari papildina izskatu, pasvītrojot Active atšķirīgo raksturu.