Brauc un atklāj!

Izvēlies savu ceļu un brauc jau šodien!

Mēs zinām, cik liela nozīme ir izmēģinājuma braucienam, iegādājoties jaunu automašīnu. Lai izmēģinājuma braucienu padarītu patiesi baudāmu, esam izveidojuši īpašu programmu “Brauc un atklāj”, kas piedāvā iespēju izvēlēties maršrutu atbilstošu ikdienas ceļam. 

  1.solis

Piesakies izmēģinājuma braucienam*

Mūsu testa automašīnas pieejamas autosalona darba laikā. Piesakoties iepriekš, izmēģinājuma braucienu iespējams uzsākt norunātajā laikā pa izvēlēto maršrutu.

   2. solis

Ieplāno laiku braucienam*

Izvēloties kādu no mūsu piedāvātajiem maršrutiem, iespējams ieplānot izmēģinājuma brauciena laiku.

​    3. solis

Izvēlies savu ceļu*

Piedāvājam izvēlēties kādu no mūsu iepriekš sagatavotajiem maršrutiem, ar kuriem iepazīstinās mūsu automašīnu pārdevēji, vai arī izvēlēties sev jau labi pazīstamu maršrutu.

* Sīkāku informāciju jautājiet pārdevējiem

Pieteikties testa braucienam

Lauki, kas atzīmēti ar * ir obligāti

Man ir zināmas un saprotamas tiesības jebkurā laikā atteikties no augšminēto paziņojumu saņemšanas, nosūtot atteikuma paziņojumu uz e-pasta adresi info@inchcape.lv, vai piezvanot uz tālruni 67003000, vai nosūtot SIA "Inchcape Motors Latvia" rakstisku paziņojumu uz adresi: Skanstes iela 4A, Rīga, LV-1013. Papildus minētajam, no jaunumu saņemšanas e-pastā ir iespējams atteikties, saņemtajā e-pastā aktivizējot atteikšanās komandu.