Serviss

Gadu gaitā esam uzkrājuši zināšanas, atbilstošu materiālu tehnisko bāzi, mēs strādājam saskaņā ar ražotāju noteiktajiem augstajiem standartiem, lai nodrošinātu Jūsu automašīnai kvalitatīvu remontu.


REĢISTRĒJIETIES SERVISAM

Gaidīsim Jūs Ford servisā Skanstes ielā 4A (pretī Arēnai Rīga)
Tālrunis: 67303020
E-pasts: ford@inchcape.lv  
WhatsApp čats:
Register now

Uzticiet savu automašīnu ekspertiem, mēs pārzinām Jūsu automašīnu!

Ford
 • Automašīnas vizuālā pārbaude – katru reizi veicam Jūsu automašīnai bezmaksas vizuālo pārbaudi, lai brauciena laikā Jūs justos droši par savu automašīnu.
 • Profesionāla servisa komanda – mūsu servisa darbinieki ir apmācīti, saskaņā ar ražotāja prasībām, lai nodrošinātu kvalitatīvu servisu Jūsu automašīnai.
 • Atbilstošs servisa aprīkojums – pastāvīgi atjaunojam servisa aprīkojumu un darba instrumentus saskaņā ar ražotāja jauninājumiem.
 • Liela pieredze – mēs pārzinām Ford automašīnas, jo mums ir liela pieredze un zināšanas daudzu gadu garumā un izmantojam šīs zināšanas, lai rūpētos par Jūsu Ford automašīnu.
 • Īpaši piedāvājumi – centralizēta automobiļu rezerves detaļu iepirkšana ļauj mums nodrošināt īpašus piedāvājumus Jums.
 • Kvalitāte –  mūsu mērķis ir nodrošināt labāko apkalpošanu Jums un īpašas rūpes par Jūsu automašīnu!
 • Vērtība – ar mūsu servisa apkalpošanas vēsturi Jūs paaugstināsiet savas automašīnas tālākpārdošanas vērtību.

VIRSBŪVES SERVISS

Mums rūp Jūsu automašīna un Jūsu komforts

Ford

Virsbūves servisa piedāvātie pakalpojumi:

 • Automašīnai radīto bojājumu novērtēšana – palīdzība, ja automašīna cietusi ceļu satiksmes negadījumā
 • Automašīnas virsbūves ģeometrijas atjaunošana
 • Virsbūves baulēšana un metināšana, plastmasas detaļu remonts – piedāvājam virsbūves rezerves daļas un to uzstādīšanu
 • Virsbūves krāsošana, krāsojuma pārbade, virsbūves pulēšana
 • Ražotāja noteikto automašīnas virsbūves garantiju saglabāšana
Ford

Automašīnas virsbūves garantija

Pieteikties automašīnas virsbūves pārbaudei iespējams sazinoties ar mūsu speciālistiem darba dienās no pulksten 8:00 līdz 18:00 pa tālruni 67303000 vai sūtīt e-pastu uz ford@inchcape.lv.

Pēc automašīnas virsbūves pārbaudes informēsim Jūs par pārbaudes rezultātiem un Jūsu automašīnas servisa grāmatiņā veiksim atbilstošu atzīmi, kā arī sagatavosim novēršamo defektu sarakstu un piedāvājumu to novēršanai, ja tādi tiks konstatēti.

Turklāt, ja Jūsu automašīnai ir beidzies garantijas periods, mēs izstrādāsim iespēju robežās tieši Jums piemērotu virsbūves remonta piedāvājumu.

Ja Jūsu automašīna ir cietusi ceļu satiksmes negadījumā – sazinieties ar ar mūsu servisa darbiniekiem. Mēs palīdzēsim Jums nokārtot visas nepieciešamās formalitātes, veiksim rūpīgu automašīnas apskati, sazināsimies ar apdrošināšanas kompāniju, kā arī sastādīsim veicamo darbu un izmaksu aprēķinu.

Ford autosalons Skanstes ielā 4a (pretim Ārēnai Rīga), Rīgā. Tālrunis: 67303014. Darba laiks darba dienās no 8:00 – 18:00.

Stabila un ilgstoša sadarbība ar lielākajām apdrošināšanas kompānijām nodrošina ātru formalitāšu kārtošanas un remontdarbu izpildes procesu!

SERVISA PADOMI

Rūpējaties par savu Ford, lai braucieni ar to sagādātu patiesu prieku un būtu bez rūpēm!

 • Nomainiet nolietojušās stikla tīrītāja slotiņas – tas ir lētāk, kā nokļūt avārijas situācijā sliktas redzamības dēļ, vai arī nomainīt priekšējo stiklu, jo tas ir saskrāpēts. Turklāt, atceraties, ka slikts logu tīrāmais šķidrums vai tā neesamība bojā logu slotiņas!
 • Automašīnas amortizācija un degvielas izmaksas veido lielāko daļu no tēriņiem – tāpēc, ievērojot ekoloģiskas braukšanas padomus, jūs daļu naudas varat ietaupīt. Piemēram, netīrs un piekvēpis dzinējs, kā arī aizsērējis dzinēja gaisa filtrs palielina degvielas patēriņu, bet savlaicīga eļļas maiņa palīdz no tā izvairīties.
 • Atcerieties, ka tosols, eļļa un bremžu šķidrums ir galvenās trīs lietas automašīnai, bez kurām nevar braukt – regulāri sekojiet līdz to līmenim automašīnā. Ja šķidrumu daudzuma līmenis nav pietiekošs, jāizvērtē vai tie ir jāpielej vai jānomaina. Savukārt, motora eļļa neatkarīgi no noskrējiena jāmaina reizi gadā, bremžu eļļa – reizi divos gados, bet dzesēšanas šķidrums jāmaina katram modelim individuāli.
 • Pārbaudiet eļļas līmeni! Ja eļļas līmenis ir zem minimuma, ir jāpapildina eļļas daudzums dzinējā, vai arī tā jānomaina. Pārliecinieties, ka to veicat ar Jūsu automašīnas dzinējam atbilstoša tipa eļļu. Šāda informācija ir atrodama automašīnas lietošanas instrukcijā. Ja papildiniet eļļas daudzumu, dariet to pakāpeniski pa nelielam eļļas daudzumam, regulāri pārbaudot, lai netiktu pārsniegts maksimālais eļļas līmenis.
 • Pārbaudiet bremžu šķidrumu līmeni. Ja bremžu šķidruma līmenis ir nedaudz zemāks par noteikto, noteikti jāpārbauda bremžu kluču stāvoklis. Ja bremžu kluči ir labā stāvoklī, bremžu šķidruma līmeņa kritums ir noplūdes rezultāts – tas ir bīstami. Nav bremžu šķidruma – nav bremžu!!! Vislabāk uzticiet šo pārbaudi speciālistiem. Ja bremžu šķidrums ir krietni zem noteiktā līmeņa, nekādā gadījumā nelietojiet automobili, nenoskaidrojot iemeslu.
 • Nelieli, bet laicīgi nenovērsti defekti Jūsu automašīnai var pārvērsties par tehniskām problēmām ar nopietnām sekām. Lai no tā izvairītos, nepieciešams veikt tikai dažas regulāras, vienkāršas pārbaudes. Ja gribat būtu pilnībā pārliecināts – uzticiet šo darbu auto servisam.
 • Esat nesen izgājis automašīnas tehnisko apskati? Apsveicam! Bet ņemiet vērā, ka CSDD izdotā uzlīme vien apliecina faktu, ka transportlīdzeklis tobrīd bijis tādā tehniskā kārtībā, kas nerada draudus sev un citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Lai būtu drošs nepārtraukti, veiciet vienkāršas, bet regulāras pārbaudes savai automašīnai.
 • Ik pa laikam pārliecinieties, vai darbojas automašīnas tuvās gaismas. Ilgstošs mitrs laiks var likt ciest auto elektrosistēmām un lampiņas var negaidīti izdegt – kas var būt bīstami diennakts tumšajā laikā. Pārliecinieties arī vai lukturiem nav plaisas un tie nav bojāti, jo ar šādiem bojājumiem nebūs iespējams veikt tehnisko apskati.
 • Regulāri pārbaudiet gaisa spiedienu riepās, jo nevienāds spiediens riepās var kļūt par iemeslu avārijai. To, kāds Jūsu automašīnai ir atbilstošs riepu spiediens varat uzzināt automašīnas instrukcijā un, piemēram, vadītāja durvju ailē vai uz bākas vāciņa iekšpuses.
 • Svarīgi ir pārbaudīt arī protektora dziļumu riepas vidusdaļā. Protektora dziļumam vasaras riepām jābūt vismaz 1,6 milimetriem. Ja tas nav pietiekams, automašīnas atrašanās uz ceļa nav atļauta un droša, jo nodilušas riepas nenodrošina pietiekamu saķeri ar ceļu un ietekmē bremzēšanas ceļa garumu distanci.
 • Pārbaudiet riteņu ģeometriju – ne tikai sezonāli nomainot riepas, bet arī pēc iebraukšanas, piemēram, bedrē. Laicīgi nereaģējot, tas var draudēt ar lielu riepu nodilumu.