LIELISKS VISOS LAIKAPSTĀKĻOS
JAUNAIS FORD S-MAX ST-LINE HYBRID
TIKPAT PRAKTISKS, CIK TAS IR ELEGANTS
FORD S-MAX ST-LINE
ATSTĀJIET IKDIENU AIZ MUGURAS
FORD S-MAX ST-LINE
IESĀC SAVU DIENU PAREIZI
FORD S-MAX + REMOTE START
2.020
BAGĀŽAS NODALĪJUMA TILPUMS
1750 KG
MAKS. VILKŠANAS SVARS
6,7L/100KM
WLTP DEGVIELAS PATĒRIŅŠ

PAREDZĒTS PIEDZĪVOJUMIEM

FORD S-MAX

Ford S-MAX ir radīts aizraujošai atpūtai brīvā dabā. Tā kā piedzīvojumi kopā ar draugiem un ģimeni ir daudz jautrāki, šis modernais sporta transportlīdzeklies ar funkcionālo sēdvietu sistēmu piedāvā daudz vietas cilvēkiem un bagāžai - neatkarīgi no tā, vai tas ir aprīkojums brīvā laika aktivitātēm vai vairāk nekā pieciem cilvēkiem.

Turklāt trīs ISOFIX punkti bērnu sēdeklīšu piestiprināšanai nodrošina mazo drošību gan piecvietīgajā, gan septiņvietīgajā konfigurācijā.

Ar 2,5 litru Duratec Hybrid dzinēju Ford S-MAX Hybrid piedāvā samazinātas CO₂ emisijas, kā arī izcilu jaudu, griezes momentu un vilkšanas jaudu. Akumulators uzlādējas, izmantojot reģeneratīvo bremzēšanu, un ir uzstādīts zem bagāžas nodalījuma grīdas tā, lai slodzes nodalījums nesamazinātos.

S-MAX MODEĻA VERSIJAS

TITANIUM
■ 17 collu vieglmetāla diski Sparkle Silver krāsā 
■ LED priekšējie miglas lukturi 
■ Jumta reliņi (satīnveida alumīnija apdare) 
■ Automātiskie priekšējie tīrītāji 
■ Ford DAB navigācijas sistēma
ST-LINE
■ 18 collu mehāniski apstrādāti/krāsoti vieglmetāla diski Matt Black krāsā 
■ Virsbūves stila komplekts
■ Unikāla ST-Line piekare
■ Priekšējo durvju sliekšņu uzlikas ar ST-Line logotipu 
VIGNALE
■ 18 collu vieglmetāla diski ar Luster Nickel apdari 
■ Unikāls Vignale virsbūves komplekts 
■ Adaptīvais apgaismojums ar dinamiskiem LED priekšējiem lukturiem un tālajām gaismām
■ Instrumentu panelis ar ādas apdari 
■ Ford SYNC 3 Premium Sony DAB navigācijas sistēma ar 12 skaļruņiem 

Dzinējs

Ford S-MAX piedāvā 2.5 litru benzīna hibrīda dzinēju. Tas nodrošina vēl lielāku efektivitāti nekā parastais benzīna dzinējs, vienlaikus nodrošinot iespaidīgu jaudu un griezes momentu.
HIBRĪDS
Pašuzlāde, ar hibrīda akumulatoru, kas nodrošina tikai elektrisko strāvu ar mazāku ātrumu.

  • Dzinējs
            BENZĪNS/ELEKTRĪBA

  • Akumulātors
            1.1 kWh/100 km

  • Uzlādes veids:
            REĢENERATĪVĀ BREMZĒŠANA

  • Transmisija:
            CVT AUTO

  • CO2 emisijas:
            147-148 G/KM

  • Degvielas patēriņš: 
            6,4-6,5 (l/100km)

Galvenās iezīmes

JAUDĪGS, EFEKTĪVS, ELEKTRISKS
Ford S-MAX Hybrid 2,5 litru Duratec dzinējs ar 140 kW (190 ZS) jaudu, 200 Nm griezes momentu un ar akumulatoru darbināmu elektromotoru nodrošina patiesi izcilas vērtības. Tā vilkšanas svars ir līdz 1,750 kg, kas ļauj ceļojumos ņemt līdzi visu, sākot no ūdens motocikliem līdz mazām dzīvojamām piekabēm. Turklāt dzinējs ar samazinātām CO₂ emisijām ir arī degvielas patēriņa ziņā efektīvs. Strāvas kontaktligzda nav nepieciešama - un, tā kā akumulators ir uzstādīts zem bagāžas grīdas, Jūs nezaudējat vietu bagāžas nodalījumā.
PARKOŠANĀS VIEGLĀKA NEKĀ JEBKAD AGRĀK
Nospiežot pogu, Park Assist ar Active Park Assist atklāj pietiekami lielas stāvvietas priekšrocības, izmantojot ultraskaņas sensorus, un manevrē transportlīdzekli bez piepūles tajā. Izbraukšana no stāvvietas ļauj tādā pašā veidā izkļūt no spraugām, kad manevrs ir izdarīts, Jūs atgūstat kontroli pār transportlīdzekli.
IZCILS KOMFORTS
Vairāku kontūru sēdekļi ar masāžas funkciju ir individuāli regulējami gan vadītājam, gan priekšējam pasažierim, izmantojot 11 mainīgus gaisa spilvenus uz vienu sēdekli, un piedāvā izcilu komfortu. Izmantojot masāžas funkciju, Jūs varat palikt relaksēts pat garos ceļojumos. Jūsu personīgajam klimatam, sēdekļi piedāvā daudzpakāpju dzesēšanas un sildīšanas funkciju.
PAPILDU JAUDA AVĀRIJAS BREMZĒŠANAI
Avārijas bremzēšanas palīgsistēma palīdz Jūsu transportlīdzeklim sasniegt maksimālu bremzēšanas efektivitāti ārkārtas situācijā. To automātiski kontrolē, izmantojot elektroniskās stabilitātes kontroles sistēmu, kas nosaka, cik lielu spiedienu esat pats izdarījis bremzei, un, ja nepieciešams, automātiski to palielina.
UZZINIET, KAS TO PADARA ĪPAŠU