Ēriks Villers
Automašīnu tirdzniecības konsultants

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 29247992
E-pasts:
eriks.villers@inchcape.lv

Edgars Pīčs
Automašīnu tirdzniecības konsultants

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 22316221
E-pasts:
edgars.pics@inchcape.lv

Antons Trofimovs
Automašīnu tirdzniecības konsultants

Tālr.: 67303010
Mob.tālr.: 29999490
E-pasts: 
antons.trofimovs@inchcape.lv

 

Jānis Osis
Korporatīvo darījumu speciālists

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 29233591
E-pasts:
janis.osis@inchcape.lv

 

Daniils Plaunovs
Korporatīvo darījumu speciālists

Tālr.: 67303010
Mob.tālr.:24992496
E-pasts: 
daniils.plaunovs@inchcape.lv

Artūrs Bukšs
Tirdzniecības vadītājs

Tālr.: 67303000
E-pasts:
arturs.bukss@inchcape.lv

Judīte Januševica
Apdrošināšanas un līzinga speciāliste

Tālr.: 67303003
Mob.tālr.: 26329783
E-pasts: judite.janusevica@inchcape.lv

Irina Strautniece
Apdrošināšanas un līzinga speciāliste

Tālr.: 67303003
Mob.tālr.: 22048220
E-pasts: irina.strautniece@inchcape.lv

Raivis Kļaviņš
Lietoto automašīnu tirdzniecības konsultants

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 29259768
E-pasts:
raivis.klavins@inchcape.lv

Renārs Zapackis
Lietoto automašīnu tirdzniecības vadītājs

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 27823333
E-pasts:
renars.zapackis@inchcape.lv

 

Aivis Šaicāns
Meistars – pieņēmējs

Tālr.: 67303020
E-pasts:
aivis.saicans@inchcape.lv

Alvis Vojaks
Meistars - pieņēmējs

Tālr.: 67303020
E-pasts: 
alvis.vojaks@inchcape.lv

Mārtiņš Meļķis
Meistars - pieņēmējs

Tālr.: 67303020
Mob.tālr.: 26426861
E-pasts:
martins.melkis@inchcape.lv

Mārtiņš Ozols
Meistars - pieņēmējs

Tālr.: 67303020
E-pasts: 
martins.ozols@inchcape.lv

Andrejs Krikunovs
Vecākais meistars - pieņēmējs

Tālr.: 67303020
Mob.tālr.: 26138491
E-pasts:
andrejs.krikunovs@inchcape.lv

Andrejs Ščipanovs
Tehniskais konsultants

Tālr.: 67303020
Mob.tālr.: 29233390
E-pasts:
andrejs.scipanovs@inchcape.lv

Māris Lazdāns
Pēcpārdošanas nodaļas vadītājs

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 26384114
E-pasts: maris.lazdans@inchcape.lv

Edvīns Prokofjevs
Virsbūves meistars - pieņēmējs

Tālr.: 67303014
Mob.tālr.: 22036552
E-pasts:
edvins.prokofjevs@inchcape.lv

Edgars Ločmelis
Virsbūves meistars - pieņēmējs

Tālr.: 67303014
Mob.tālr.: 29112033
E-pasts:
edgars.locmelis@inchcape.lv

Guntis Kļaviņš
Virsbūves servisa vadītājs

Tālr.: 67303014
Mob.tālr.: 26551189
E-pasts:
guntis.klavins@inchcape.lv

Gints Zitars
Rezerves daļu pārzinis

Tālr.: 67303004
E-pasts:
gints.zitars@inchcape.lv

Laima Rimko
Rezerves daļu tirdzniecības vadītāja

Tālr.: 67303004
Mob.tālr.: 26494870
E-pasts:
laima.rimko@inchcape.lv

Egija Izkapte
Mārketinga speciāliste

Tālr.: 67303000
E-pasts: egija.izkapte@inchcape.lv

Jana Garanča
Mārketinga vadītāja

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 26408922
E-pasts: jana.garanca@inchcape.lv

Dmitrijs Zeļeņins
Autocentra direktors

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 22007557
E-pasts: dmitrijs.zelenins@inchcape.lv