Auto maiņa 

Apmainiet savu veco automobili pret jaunu un ietaupiet! Mēs atpirksim Jūsu automobili – tā Jūs samaksāsiet daļu no jaunā auto cenas.

 

1. Atbrauciet ar savu automobili uz Ford autocentru Skanstes ielā 4a, Rīgā

Tas var būt jebkura ražotāja modelis, jo mēs tirgojam visu marku lietotas automašīnas visā Latvijā, tāpēc varēsim piedāvāt vislabākos atpirkšanas nosacījumus.

 

2. Mēs novērtēsim automobiļa stāvokli un vienosimies ar Jums par atpirkšanas cenu

Sniegsim objektīvu un profesionālu automobiļa novērtējumu un vienosimies par vislabāko pirkuma-pārdevuma cenu. Kopīgi noteiksim Jūsu automašīnas vērtību.

 

3. Izvēlieties jebkuru Jums piemērotu jauna automobiļa modeli

Droši izvēlieties no ražotāju visjaunākajiem modeļiem, izmantojiet īpašos piedāvājumus, nokomplektējiet sev vispiemērotāko automobili. Neaizmirstiet, ka daļu no cenas Jūs samaksājat ar savu veco automobili!

 

4. Palīdzēsim Jums nokārtot visus nepieciešamos dokumentus

Ātri nokārtosim vecā automobiļa pārdošanas un Jūsu jaunā automobiļa pirkuma dokumentus. Piedāvāsim lieliskus līzinga un apdrošināšanas nosacījumus. Palīdzēsim automobili piereģistrēt.

 

5. Jūs iegādāsieties jaunu automobili lētāk un ātrāk

Izvairīsieties no daudzām ar automobiļa maiņu saistītām rūpēm, ietaupīsiet laiku un vieglāk iegādāsieties jaunu auto. Ja izmantosiet Inchcape Motors Latvia atpirkšanas piedāvājumus, pie jauna automobiļa stūres varēsiet sēsties daudz ātrāk!

Iegādāties jaunu auto vēl nekad nav bijis tik viegli! Laipni gaidīti Ford autocentrā!