Uzņēmumiem

Inchcape Motors Latvia – oficiālais Ford pārstāvis Latvijā. Mēs piedāvājam plašu Ford automašīnu klāstu, kā arī pēcpārdošanas servisu.

Plašs Ford modeļu piedāvājums var apmierināt jebkura klienta vajadzības – no modeļiem tirdzniecības pārstāvjiem un uzņēmuma vadītājiem līdz drošiem dažāda izmēra, kravnesības un modifikācijas komercautomobiļiem.

Lai kādas būtu Jūsu prasības un biznesa apmērs, mēs esam gatavi piedāvāt Jums pašus labākos auto iegādes un apkalpošanas nosacījumus, nodrošināt Jūs ar pilnu pakalpojuma klāstu, sākot ar jaunās Ford automašīnas izvēli, piedāvājot īpašas cenas tehniskai apkopei servisā un pilna servisa līzingu.

Mēs arī piedāvājam uz vietas noformēt visas nepieciešamās formalitātes, kas saistītas ar finansēšanu un apdrošināšanu Jūsu autoparkam. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko līzinga un apdrošināšanas risinājumus pateicoties ciešai sadarbībai ar vadošajām līzinga un apdrošināšanas kompānijām Latvijā.

Mēs arī esam gatavi veikt Jūsu uzņēmuma automašīnu maiņu uz jaunām Ford automašīnām vai piedāvāt komisijas pārdošanu ar abpusēji izdevīgiem nosacījumiem.

Visām Ford automašīnām ir ražotāja garantija – 3 gadi vai līdz 100 000 km nobraukumam. Pēc nepieciešamības garantija var tikt papildus pagarināta uz laiku līdz 5 gadiem vai līdz 150 000 km nobraukumam. Papildus tam, tehnisko apkopju izmaksas visā garantijas laikā var tikt aprēķinātas un iekļautas ikmēneša maksājumos.

Garantijas periodā Ford automašīnām tiek nodrošināta bezmaksas diennakts palīdzība uz ceļa Latvijā un ES teritorijā.

Strādājot ar korporatīvajiem klientiem, mēs nemitīgi cenšamies palīdzēt optimizēt visus izdevumus, kas saistīti ar automobiļu parka izveidošanu, paplašināšanu un uzturēšanu.

Pirmkārt, mēs piedāvājam autorizētu Ford servisu Latvijā. Mūsu speciālisti pastāvīgi paaugstina tehniskās kvalifikācijas līmeni.

Mums ir viss nepieciešamais aprīkojums, speciālie instrumenti un tehniska dokumentācija, lai piedāvātu kvalitatīvu garantijas un pēcgarantijas Ford automašīnu remontu un apkopi. Visi darbi tiek veikti saskaņā ar ražotāja norādījumiem, izmantojot oriģinālas vai Ford apstiprinātās augstas kvalitātes alternatīvās rezerves daļas.

Korporatīvu klientu ērtākai un ātrākai apkalpošanai piedāvājam noslēgt servisa apkalpošanas līgumu, kas ļauj veikt apmaksu par pēcpārdošanas pakalpojumiem ar pārskaitījumu vai maksājuma atlikšanas palīdzību, kā arī lai piedāvātu Jums citus mūsu pakalpojumus, piemēram:

  • Pick – up serviss: ja Jums vai Jūsu darbiniekam nav iespējas atvest automašīnu uz servisu uz kārtējo pārbaudi vai remontu, mēs esam gatavi paši atbraukt pēc Jūsu automašīnas un nogādāt to vēlāk atpakaļ.

  • Transfēra serviss: automašīnas apkalpošana un remonts komandējuma laikā, kā arī nodrošina taksometra pakalpojumu uz/no lidostas „Rīga” absolūti bezmaksas.

  • Servisa maiņas automašīna: gadījumā, ja Jūsu kompānijas automašīnas remonts prasa ilgāku laiku, mēs piedāvājam servisa maiņas automašīnu. Garantijas gadījumā šis ir bezmaksas pakalpojums.

  • Tyre hotel: automašīnu riepu uzglabāšana mūsu noliktavā ar īpašiem nosacījumiem.

  • Tehniskā apskate: iziet Jūsu vietā obligāto tehnisko apskati Ceļu Satiksmes Drošības Direkcijā.

  • Ford Motorcraft serviss: speciāla programma Ford automašīnām, kas vecākas par 5 gadiem.

Jebkurus jautājumus, kas saistīti ar automašīnas iegādi Jūsu kompānijai griežaties pie mūsu korporatīvo klientu apkalpošanas speciālistiem pa tālruņa numuru 67303000 vai rakstot e-pastu uz ford@inchcape.lv. Jūsu ērtībām ar Jums strādās personīgais konsultants.