Ranger

Izturīgs un spējīgs. Labāks nekā jebkad iepriekš. 

Jaunais "Ranger"  tas ir ir izturīgs, spējīgs un gatavs darbam. Eiropas vispārdotākais pikaps* nu kļuvis vēl labāks, pateicoties tā pārsteidzošajam jaunajam dizainam, ievērojamajam dzinēju klāstam un viedākām mūsdienu tehnoloģijām.

*Balstoties uz jaunākajiem pieejamajiem datiem no 2019. gada janvāra beigām par 20 galvenajiem Eiropas tirgiem, kuros "Ford" pārstāv vietējie tirdzniecības uzņēmumi. Eiropas 20 galvenie tirgi ir: Austrija, Beļģija, Lielbritānija, Čehija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Ungārija, Īrija, Itālija, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Spānija, Rumānija, Zviedrija un Šveice.

Darbojas gudrāk un neatlaidīgāk 

Jaunajam "Ford Ranger" ir viens mērķis – paveikt tam uzticēto uzdevumu. Turklāt, pateicoties līdz šim plašākajam tehnoloģiju izmantojumam, Eiropas vispārdotākais pikaps padara efektīvāku arī Jūsu braucienu. Mūsdienīgās sistēmas, piemēram, ceļazīmju atpazīšanas sistēma, joslas saglabāšanas palīgsistēma un parkošanās sensori, palīdz labāk pārredzēt apkārtni un ļauj Jums justies vēl pārliecinātākam uz ceļa. Savukārt palīgmehānismi braukšanas uzsākšanai kalnā un braukšanai no kalna, kā arī aktīvā parkošanās palīgsistēma palīdz Jums saglabāt kontroli pār automobili.

Ranger
Ranger

Jauda, efektivitāte un izsmalcinātība 

Jaunais "Ford Ranger" ir radīts, lai darbotos neatlaidīgāk un efektīvāk. Šim pikapam tiek piedāvāti jaudīgi jauni dzinēji, kas ražoti tā, lai palīdzētu efektīvi izmantot katru degvielas pilienu. Tie ir apvienoti ar mūsdienīgu un jaunu transmisiju, kas nemanāmi pielāgojas mainīgiem apstākļiem un reljefam. Pateicoties plašajam noderīgo tehnoloģiju klāstam, piemēram, automātiskajai dzinēja izslēgšanas un iedarbināšanas funkcijai, kā arī borta datoram, šis ir izturīgs pikaps, kas viegli apvieno viedās tehnoloģijas un jaudīgumu.

Kvalitāte, uz kuru varat paļauties 

Jaunā "Ford Ranger" skaitļi runā paši par sevi. Šī pikapa kravnesība ir 1 tonna, un tas var vilkt līdz pat 3 500 kg smagu kravu. Tā klīrenss ir 237 mm, un šis pikaps bez pūlēm pārvar līdz pat 800 mm dziļus braslus. Patiesībā šis godalgotais transportlīdzeklis ir precīzi izstrādāts visos aspektos, lai nodrošinātu daudzveidību, uzticamību un spējīgumu.

Ranger
Ranger

Mūsdienīgas drošības tehnoloģijas 

Jaunajā "Ford Ranger" ierīkotas vairākas viedās sistēmas, kas palīdz pasargāt Jūs, Jūsu pasažierus un citus satiksmes dalībniekus. Dažas tehnoloģijas, piemēram, pirmssadursmes palīgsistēma, palīdz samazināt negadījuma iespējamību. Savukārt citas, piemēram, gaisa drošības spilveni, palīdz samazināt satiksmes negadījuma izraisīto seku smaguma pakāpi. Transportlīdzeklī ierīkotas arī mūsdienīgas drošības sistēmas, kas Jums ļauj saglabāt mierīgu prātu, glabājot automobilī savus darbarīkus vai kravu.