Speciālaie "Ford Kuga" piedāvājumi tikai no 22 880 EUR

Vairāk par īpašo piedāvājumu uzziniet ŠEIT

Visi īpašie FORD piedāvājumi

Kuga
Kuga

Brīvība vienkārši braukt 

Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole ļauj Jums ceļot ar Jūsu izvēlēto ātrumu. Ja integrētais radara sensors uztver priekšā esošu transportlīdzekli, tas samazina Jūsu automobiļa ātrumu, lai saglabātu drošu attālumu. Ceļam atbrīvojoties, sistēma automātiski atjauno izvēlēto ātrumu. Kopā ar joslas saglabāšanas sistēmu, kas palīdz izvairīties no nejaušas novirzīšanās no braukšanas joslas, garie ceļojumi kļūst vēl baudāmāki.

Elastīgi sēdekļi, kas pielāgojas Jūsu vajadzībām 

Pilnībā jaunais "Kuga" ir radīts, lai būtu gatavs jebkam. Jaunais, dinamiskais salona dizains sniedz Jums absolūtu brīvību un pielāgojas ikviena ceļojuma vajadzībām. Plānojat doties garā ceļojumā, kam būs nepieciešams vairāk vietas bagāžas nodalījumā? Vai tomēr vēlaties iegūt vairāk vietas kājām salona aizmugurē? Elastīgi regulējamus aizmugurējos sēdekļus varat pabīdīt gan uz priekšu, gan atpakaļ, lai pielāgotu salonu savām vajadzībām un nodrošinātu pietiekami daudz vietas visai nepieciešamajai bagāžai.

Kuga
Kuga

Atklājiet saikni ar apkārtējo pasauli 

Pilnībā jaunais "Kuga" tagad ir pieejams ar integrētu "FordPass Connect" modemu, nodrošinot Jūs ar plašu jaunu funkciju klāstu, kas pacels Jūsu ceļojumus jaunā līmenī. Pieslēdziet līdz pat desmit ierīcēm 4G LTE Wi-Fi tīklam, nosūtiet ceļojuma informāciju no sava tālruņa uz automobilī integrēto navigācijas sistēmu un saņemiet jaunāko informāciju par reāllaika satiksmi. Modernās tālvadības funkcijas ļauj Jums kontrolēt un uzraudzīt Jūsu pilnībā jauno "Kuga" no jebkuras Jūsu atrašanās vietas – izmantojiet savu tālruni, lai noteiktu sava automobiļa atrašanās vietu, atslēdziet un aizslēdziet durvis un pat attālināti iedarbiniet dzinēju, lai uzsildītu automobili aukstajās dienās.

Labāko divu dzinēju īpašību apvienošana 

Pilnībā jaunais uzlādējamais "Kuga" hibrīds izmanto divus jaudas avotus, lai Jūs ikvienu savu galamērķi sasniegtu efektīvāk nekā jebkad iepriekš. Uzlabotā elektriskā spēka piedziņa nodrošina mazāku attālumu veikšanu ar nulles emisiju, savukārt automobiļa uzlādi var veikt jebkurā Jums pieejamajā uzlādes punktā. Dodoties garākā ceļojumā, 2,5 l "Duratec" benzīna dzinējs ļaus Jums pieveikt jebkādu attālumu un brauciena laikā palīdzēs uzlādēt akumulatoru. Šis uzlādējamais hibrīds pavisam noteikti ir bezkompromisa opcija, kas apvieno labākās abu dzinēju īpašības.

Kuga