Ford Mustang

Iekārojams, jaudīgs, dinamisks un unikāls.

Jaunais Ford Mustang ir veiktspējas un izsmalcinātības iemiesojums. Beidzot tas ierodas arī Eiropā.

Tas brīdis tuvojas, neskatoties uz to, vai sapņojat par Mustang ar slīpo jumtu vai kabrioleta modeli, 2.3 litru EcoBoost vai 5,0 litru V8 dzinēju.

​Iepazīstiet Ford Mustang ar slīpo jumtu

Mustang modeļa slīpais jumts, kas iemieso Mustang garu īpaši modernā veidolā, virzās uz leju, samazinot vilkmi un palīdzot automobilim viegli šķelt vēju. Priekšējie dalītāji palielina piespiedējspēku, ļaujot baudīt jaunā Mustang izcilo veiktspēju. Izteiksmīgais priekšējo un aizmugurējo lukturu dizains un citas modelim raksturīgās iezīmes ne mirkli neliek šaubīties par automobiļa identitāti. Turklāt tas ir aprīkots ar virkni jaunāko sistēmu, kas radītas, lai padarītu automobiļa vadīšanu pēc iespējas patīkamāku.

​Mustang kabriolets: radīts atklātam ceļam

Jaunais Mustang kabriolets, ko Ford galvenais dizaineris Džoels Piasovskis apraksta kā „skaistu horizontālo lodi“, pauž īstu braukšanas brīvību. Plūstošā apakšējā loga līnija ar ideālām proporcijām no jebkura leņķa ieskauj un ierobežo kabīnes atvērumu. Pilnīgi jauns salocīšanas mehānisms ļauj nolocīt jumtu dažu sekunžu laikā, ieslēpjot to dziļi virsbūvē un saglabājot automašīnas plūstošo formu un aerodinamiku. Smalks bagāžas nodalījuma papildinājums palīdz radīt piespiedējspēku, atdzīvinot automobiļa jaudu un griezes momentu, izmantojot tā aizmugurējo riteņu piedziņu. Jaunais Mustang noteikti atstās spēcīgu iespaidu gan ar paceltu, gan ar nolaistu jumtu, lai arī kurp jūs ar to dotos.