FOR CREW AND CARGO
FORD TRANSIT CHASSIS DOUBLE CAB
FORD TRANSIT CHASSIS DOUBLE CAB
Transit Chassis Double Cab ir izstrādāta, lai bez piepūles pārvietotu gan kravu, gan Jūsu komandu, un tas ir lieliski piemērots, ja nepieciešama apkalpes un furgona pārveidošana.

Transit Chassis Double Cab ir pieejams ar garu vai īpaši garu riteņu bāzi un būvēta ar izturīgu kāpņu rāmja šasiju, kas nodrošina līdzenu, spēcīgu pamatu, uz kura var izveidot perfektu apkalpes furgona pārbūvi. Pateicoties jaunajam 5 tonnu modelim, Jums ir plakana, izturīga bāze, uz kuras var veidot savu ideālo transportlīdzekli, kā vēlaties, ar līdz pat 2960 kg kravnesību šasijas kabīnē un joprojām ir vieta līdz sešiem pasažieriem. .

Plaši atveramas durvis nodrošina vieglu piekļuvi inteliģenti veidotajam interjeram. Aizmugurējo sēdekļu rindu var pacelt, lai atklātu instrumentu, klēpjdatora vai cita aprīkojuma glabāšanas vietu, ko vēlaties slēpt. Un vidējo sēdekli priekšējā rindā var salocīt līdzenai, lai to izmantotu kā ērtu darba virsmu.
kas to padara atšķirīgu?
galvenās iezīmes
papildu spēks ar 5 tonnām
Jaunais 5 tonnu GVM (Gross Vehicle Mass) variants nodrošina Transit šasijas kabīnes visu laiku lielāko kravnesību, ļaujot efektīvi pārvadāt līdz pat 2960 kg.

Šī papildu izturība padara 5 tonnu par ideālu kandidātu smagai pārbūvei. Un ar visām pašreizējām pieejamām šasijas kabīnes riteņu bāzēm (L3, L5), tas nodrošina maksimālu daudzpusību jebko, kas jums nepieciešams.

Stingrāk nekā jebkad agrāk. Šis jaunais, īpaši spēcīgais Transit ir gatavs darbam.
pārliecība mainīgos apstākļos
Ledus ziemas ceļi, dubļainas piebraucamās sliedes — lai kurp Jūs aizvestu Jūsu bizness, visu riteņu piedziņa (AWD) sniedz Jums pārliecību turp doties. Inteliģentā visu riteņu piedziņa ir griezes momenta sistēma pēc pieprasījuma, kas nodrošina pārliecinošu progresu uz sarežģītām virsmām. Nospiežot pogu vai reaģējot uz braukšanas apstākļiem, AWD notur Jūs un Jūsu kravu tieši uz ceļa. Un, palielinot svaru tikai par -60 kg, jūs iegūstat papildu daudzpusību, nezaudējot lietderīgo slodzi.
dzinēju daudzveidība
Ar virkni modernu hibrīda vai dīzeļdzinēju spēka agregātu Transit Chassis Double Cab ir ideāls jaudas un efektivitātes sajaukums. Četri 2,0 litru Ford EcoBlue dīzeļdzinēji piedāvā līdz 170 ZS jaudu un 415 Nm griezes momentu. Pirmo reizi varat izvēlēties arī Ford EcoBlue Hybrid spēka piedziņu, kas palīdz palielināt efektivitāti un samazināt emisijas. Un, lai atbilstu stingrajiem emisiju noteikumiem, Transit Chassis Double Cab ir pieejams arī ar 130 ZS vai 170 ZS lieljaudas dīzeļdzinēju.
vieta gan cilvēkiem, gan precei
Transit Chassis Double Cab ir lielisks risinājums gan apkalpes, gan kravas pārvietošanai vienlaikus. Plaši atveramas durvis nodrošina ērtu piekļuvi plašajam, pārdomātajam interjeram. Savukārt dubultais priekšējais pasažiera sēdeklis un standarta aizmugurējais četrvietīgais sēdeklis kopā piedāvā ērtu izmitināšanu līdz septiņiem pasažieriem, tostarp daudzām glabāšanas iespējām zem sēdekļa. Lieliski piemērots, ja Jums ir nepieciešama apkalpes furgona pārbūve.
līniju lasītāja sistēma
Joslu saglabāšanas sistēma izmanto uz priekšu vērstu kameru, lai noteiktu, vai Jūs netīši izbraucat no joslas. Lane Keeping Aid nodrošina maigu stūres griezes momenta palīdzību, lai palīdzētu Jums atgriezties savā joslā. Ja Jūsu ritenis pieskaras ceļa līnijai vai malai, joslas saglabāšanas brīdinājums vibrē stūri un parāda vizuālu brīdinājumu. Tehnoloģija automātiski deaktivizējas, ja ātrums ir mazāks par 64 km/h, vai arī to var izslēgt manuāli.
RIEPU SPIEDIENA UZRAUDZĪBAS SISTĒMA
Ja kāda no jūsu Transit Chassis Double Cab riepām sāk zaudēt spiedienu Jūsu brauciena laikā, riepu spiediena kontroles sistēma nekavējoties brīdina Jūs, ja ir pārdurts, instrumentu panelī iedegoties ikonai.
ELEKTROSALOKĀMI SPOGUĻI
Lai izvairītos no nejaušiem bojājumiem, elektriski nolokāmi spoguļi nolokās uz iekšu, kad esat novietots stāvvietā. Aizmugurē tie aizsargā arī stilīgos integrētos indikatorus.