Jaunais Ford Focus

Lēmumu laiks

Jaunais Ford Focus

Jaunais Ford Focus

Sportisks dizains

Jaunais Ford Focus

Jaunais Ford Focus ST-Line

Grandioza vīzija

Jaunais Ford Focus

Jaunais Ford Focus Titanium

Neatvairāms valdzinājums

Jaunais Ford Focus

Jaunais Ford Focus Vignale

Sekojiet savai sirdsbalsij

Jaunais Ford Focus

Jaunais Ford Focus Active

JAUNAIS FORD FOCUS

Laba dilemma...

Atzīmēt krāsu ir viegli. Izlemt ir kutelīgi

Krāsa
Race Red

Mērķtiecīga tehnoloģija

Jaunais Ford ir veidots tā, lai uzlabotu visus braukšanas pieredzes aspektus. Jaunās paaudzes automobilis ir aprīkots ar tādām funkcijām kā Ford Co-Pilot360 un palīgsistēmām, kas ietver adaptīvo kruīza kontroli ar Stop and Go un joslas centrēšanas tehnoloģiju, kā arī aktīvo parkošanās palīgsistēmu 2. Šīs viedās tehnoloģijas palīdz pārvaldīt akselerāciju, bremzēšanu un pat stūrēšanu. Tā ir tik nemanāma un viegli izmantojama tehnoloģija, ka jūs pat nesapratīsit, kā varējāt braukt bez tās.
Braukšanas pieredze

Komforts un savienojamība

Skaidras līnijas, plūstošs dizains un izsmalcināts izskats. Jaunā Focus salons ir vēl komfortablāks, ietilpīgāks un modernāks. Tagad jūs vienmēr esat savienots ar savu automobili, lai arī kur atrastos. Papildaprīkojumā pieejamais jaunais FordPass Connect modems nodrošina plašu funkciju klāstu, piemēram, Live Traffic, Wi-Fi tīklāju un eCall. Lejupielādējiet FordPass lietotni savā viedtālrunī, lai gūtu piekļuvi arī citām FordPass Connect funkcijām. Piemēram, atslēgšana un aizslēgšana ar tālvadību, automobiļa iedarbināšana ar tālvadību (tikai automobiļiem ar automātisko transmisiju), automobiļa atrašanās vietas noteikšana un citas.
Efektivitāte

Jauda, kuru vēlaties, efektivitāte, kas jums nepieciešama

Jaunais Focus pieejams komplektācijā ar jaudīgiem un ekonomiskiem dzinējiem, ko papildina 8 pārnesumu automātiskā transmisija vai 6 pārnesumu manuālā transmisija. Arī virsbūves dizains ir ticis pielāgots, lai kļūtu sportiskāks, aerodinamiskāks, kā arī uzlabotu efektivitāti.
Komforts un ērtības

Jūsu drošība. Mūsu prioritāte

Plašs viedo tehnoloģiju klāsts rūpējas par jūsu, jūsu ģimenes un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību. Piemēram, aktīvā bremzēšanas palīgsistēma un pirmssadursmes bremzēšanas palīgsistēma ar gājēju un riteņbraucēju uzraudzības sistēmu brīdina par iespējamām sadursmēm, kā arī automātiski bremzē, ja jūs to nepaspējat.
Drošība

Vieta visam

Katrs jaunā salona milimetrs ticis izmantots maksimāli, lai padarītu jauno Focus vēl daudzpusīgāku. Jūs novērtēsit iespaidīgu vietu galvai, kājām un elkoņiem gan automobiļa priekšpusē, gan aizmugurē – pat jūsu garākie pasažieri jutīsies ērti. Aizmugurējie sēdekļi ir sadalīti 60/40 un var tikt gandrīz pilnībā nolocīti, tādējādi paplašinot bagāžas nodalījumu. Bagāžas nodalījuma grīdu iespējams pielāgot: to var pacelt, lai izveidotu slepenu mantu novietni, vai nolaist, lai paplašinātu bagāžas nodalījumu.
Interjers
Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar Inchcape Motors Latvia līzinga speciālistiem pa tālruni 67303000 vai e-pastu ford@inchcape.lv
  • Reprezentatīvs piemērs. Inchcape Līzings aprēķins veikts automašīnai Ford par cenu 20000 EUR, ieskaitot PVN 21%. 5 gadu operatīvais līzings (kreditēšanas/nomas līgums). Aizņēmuma likme: 2.20% (ko veido 3 mēnešu EURIBOR (0.0% (fiksēts 23.05.2017.)) + 2.20%), gada procentu likme: 2.78%. Pirmā iemaksa: 10%. Maksa par līguma sagatavošanu: 1.5% no automašīnas cenas. Atlikusī vērtība: 25%, nobraukums 100 000 km. Kredīta kopējā summa un kredīta kopējo izmaksu summa (neieskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību): 19590 EUR, ieskaitot PVN 21%. Finanšu pakalpojumu sniedz SIA „Nordea Finance Latvia”. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas kredīta atmaksāšanas iespējas!
  • Reprezentatīvs piemērs. Inchcape Līzings aprēķins veikts automašīnai Ford par cenu 20000 EUR, ieskaitot PVN 21%. 5 gadu finanšu līzings. Aizņēmuma likme: 2.20% (ko veido 3 mēnešu EURIBOR (0.0% (fiksēts 23.05.2017.)) + 2.20%), gada procentu likme: 2.91%. Pirmā iemaksa: 10%. Maksa par līguma sagatavošanu: 1.5% no automašīnas cenas. Kredīta kopējā summa un kredīta kopējo izmaksu summa: 19324.62 EUR, ieskaitot PVN 21%. Finanšu pakalpojumu sniedz SIA „Nordea Finance Latvia”. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas kredīta atmaksāšanas iespējas!