Jaunais Focus ST

Jaunais Focus ST

Reģistrējieties vizītei un uzziniet pirmie par gaidāmo modeli!  

REĢISTRĒJIETIES VIZĪTEI

Uzkonstruēts veiksmei 

Automobilis ir aprīkots ar jaudīgāku jauna dizaina dzinēju, sportisko ST piekares sistēmu un vēl viedākām tehnoloģijām, kas nodrošina labāku saikni ar apkārtējo pasauli. Augstākā līmeņa vadīšanai radītais jaunais "Focus ST" jau drīzumā sasniegs mūsu salonus.

Īsts vadīšana prieks 

Jaunās komplektācijas "Focus" modelis patiesi atšķiras no tā priekšgājējiem. Jaunais "Focus ST" ir precīzi uzbūvēts tā, lai nodrošinātu lielāku jaudu, jūtīgāku vadību un patīkamāku vadīšanu. 2,3 litru 280 ZS "EcoBoost" benzīna dzinējs ģenerē pat 420 Nm lielu griezes momentu. Automobili tāpat var aprīkot ar 2,0 litru 190 ZS dīzeļdzinēju, kas ģenerē 400 Nm lielu griezes momentu. Īpaši precīzi noregulētā jaunā dizaina piekares sistēma ļauj sajust saikni ar ceļu, nodrošina labāku kontroli un neticami dinamisku vadīšanu.

Viedsistēmas 

"Focus ST" ir ne vien jaudīgākā un visvieglāk vadāmā, bet arī viedākā šī modeļa versija. Apsēžoties pie stūres un ērti iekārtojoties "RECARO" sēdeklī, varēsit ērti pārvaldīt dažādas viedsistēmas, kas ļauj izbaudīt ikvienu ceļojumu. 675 vatu jaudas 10 skaļruņu "B&O" audiosistēma parūpēsies, lai ikviena dziesma skanētu tā, kā to paredzējis autors.