Izvēlies Transit ar tērauda garantiju uz 5 gadiem vai līdz nobraukumam 250 000 km*

Ja esi uzņēmuma vadītājs vai atbildi par transportu savā uzņēmumā, tev, noteikti, jāpievērš uzmanība šim piedāvājumam.

Izvēlies un pasūti sava uzņēmuma vajadzībām piemērotāko Ford Transit līdz š.g. 30.decembrim un tavs jauns palīgs būs ar tērauda rūdījumu! Piedāvājums spēkā arī pasūtījumiem no rūpnīcas.

Piedāvājumā iekļauts:

S izmērsTransit Courier. Tas kompaktais automobilis ar ērtu vadāmību, kā arī tam ir viens no mazākajiem apgriešanās rādiusiem klasē, kas ļauj ērti izbraukt pārpildītās, šauras ielas un šauras stāvvietas.

M izmērsTransit Connect. Izturīgs, praktisks un uzticams automobilis, kurš izceļas ar kravnesību līdz 1000 kg un plašu kravas nodalījuma ietilpību.

L izmērsTransit Custom. Piedāvā izcilu degvielas ekonomiju, iespaidīgu kravas ietilpību, kā arī tagad ir pieejams ar automātisko transmisiju.

XL izmērsTransit. Tas ir lielākais Transit Ford komerctransportu klāstā. Tam vairāku riteņu garenbāzes garumi, kabīnes versijas, jumta augstumi, dzinēju varianti, manuāla vai automātiskā ātrumkārba un bagāta aprīkojumu izvēle. Nosauciet savu nodarbošanos, savas prasības, un mēs atradīsim piemērotāko Transit versiju, kas šo darbu paveiks.

Nepalaid garām labāko piedāvājumu!

Pieprasi mūsu pārdošanas konsultantiem sagatavot piedāvājumu tieši Tev! Zvanot pa tālruni 67303000, rakstot uz e-pastu ford@inchcape.lv vai braucot uz Ford autocentru Skanstes ielā 4a, Rīgā.

Pieteikties testa braucienam

*Garantijas nosacījumi

Garantija ir spēkā uz 5 gadiem  vai līdz nobraukumam 250 000 km (attiecīgi no tā, kurš iestājas pirmais). Papildus garantija sākas nākamajā dienā pēc FORD oriģinālās rūpnīcas garantijas perioda beigām, t.i. 3 gadi un 100 00 km nobraukums.

Papilu garantijas programmā “AMAE+” ir iekļauti bojājumi visām mehāniskām un elektroiekārtu detaļām, tai skaitā arī:

– Eļļas blīvslēgi un blīvējumi – Sadales vārpstas blīvējumi, kloķvārpstas priekšējais blīvslēgs, piedziņas vārpstas eļļas blīvslēgi, pārnesumkārbas aizmugurējais blīvslēgs un diferenciāļa zobrata eļļas blīvslēgi un blīvējumi, kur noņemšana no dzinēja, pārnesumkārbas vai diferenciāļa iekārtas ir nepieciešamas, lai veiktu remontu.

– Apvalki – Ja bojātās detaļas salūšanas rezultātā rodas bojājums jebkuram saistītajam apvalkam vai korpusam, tā nomaiņa būs daļa no prasības (garantijas noteikumu robežās)

– Darba materiāli – Eļļas, antifrīza, citu šķidrumu nomaiņa vai papildināšana vai eļļas filtra maiņa, būs iekļauta prasībā (garantijas noteikumu robežās), ja tā ir nepieciešama autorizēta remonta veikšanai

Īpaši izņēmumi, kas nav iekļauti Papildus garantijas “AMAE+”  programmā: 

Virsbūve, krāsojums, ārējā apdare, stiklojums, salona apdare, apgaismes ierīces un spuldzes, akumulatori, izplūdes sistēmas (izņemot Lamda zonde), centrālās atslēgas tālvadības ierīces, riteņi un riepas.

Automašīnas detaļas, kuras pakļautas dabīgam nolietojumam, to skaitā, bet ne tikai: aizdedzes sveces, pievadi, kvēlsveces, bremžu un sajūga frikcijas, logu tīrītāju slotiņas, kabeļi, cauruļvadi, šļūtenes, elektroinstalācija, elektroinstalācijas izolācijas caurules un siksnas (zobsiksnām garantija ir spēkā saskaņā ar ražotāja noteikto maiņas intervālu).

Pilnu papildus garantijas izklāstu lūdzam skatīt Papildus garantijas AMAE+ aprakstā.

Papildus garantiju nodrošina SIA “Marsh” sadarbībā ar Helvetia – Swiss Insurance company.

Piedāvājums spēkā līdz 30.12.2018