GARDX AUTOMAŠĪNAS AIZSARDZĪBAS SISTĒMA

Aizsargājiet krāsojumu un interjeru uz visiem laikiem

Šodienas skarbajā vidē Jūsu automašīnas ārējais krāsojums tiek pakļauts dažādiem sārņiem, bet nejauši izlijis šķidrums var sabojāt automašīnas interjeru. Koku sula, UV stari, mazgāšanas līdzekļi, skābais lietus, parasta virsmas erozija nozīmē to, ka Jūsu transportlīdzeklim nepieciešama aizsardzība, ja vēlaties automašīnai saglabāt izskatu, kāds tas bija salonā, automašīnas iegādes brīdī.

Apdraudēts nav tikai ārējais krāsojums. Jūsu, Jūsu ģimenes un mājdzīvnieku automašīnā ienestie netīrumi nozīmē, ka arī automašīnas salons var tikt aptraipīts.


REĢISTRĒJIETIES SERVISAM

Gaidīsim Jūs Ford servisā Skanstes ielā 4A (pretī Arēnai Rīga)
Tālrunis: 67303000
E-pasts: ford@inchcape.lv  
WhatsApp čats:
Register now

Ford

GardX automašīnas aizsardzības sistēma aizsargā pret: 

- Izlijuši šķidrumi

- Mazgāšanas līdzekļi

- Skābais lietus

- Insekti

- Saules UV stari

- Koka sula

- Sāls, darva, dubļi un satiksmes netīrumu slānis

- Ekstrēmas temperatūras

* Atbilstoši noteikumiem.

Priekšrocības: 

- Saglabā augstas klases sākotnējo izskatu pēc katras mazgāšanas

- Aizsargā krāsojumu un interjeru

- Aizsargā automašīnas vērtību tās turpmākas pārdošanas gadījumā

- Pastiprina drošību un redzamību slapjos braukšanas apstākļos

- Ir sasniedzis Britu standartu EN ISO 2812-5:2007

- Sniedz tālāk nododamu 3 gadu garantiju krāsai, ādai un audumam *

* Lai nodotu tālāk garantiju, jāsamaksā administrācijas izmaksas.

Ford
Ford

Konservētājs:

- Konservētājs palīdz saglabāt GardX sniegto aizsardzību

- To ieteicams uzklāt reizi mēnesī, pievienojot mazgāšanas līdzeklim

- Ražots saskaņā ar kvalitātes vadības sistēmu, kas akreditēta ar ISO9001

- Ķīmiskie un fiziskie elementi

- Kaitīgi elementi uzbrūk krāsojuma virsmai

- Neaizsargāts krāsojums: 1.posms; 2.posms

- Aizsargāts krāsojums

Interjera aizsardzība: 

- Līdzeklis pret traipiem "Stain Guard" – līdzeklis pret traipiem ir augstāko tehnoloģiju izstrādāta formula, kas noklāj katru auduma šķiedru ar neredzamu slāni, kas aizsargā pret nejauši izlietiem šķidrumiem, netīrumiem, taukiem, eļļu un kvēpiem. Izlietais šķidrums vai nu iztek cauri auduma faktūrai, neatstājot traipus, vai vienkārši sakrājas, un to var noslaucīt ar tīru lupatiņu vai izsūkt ar putekļusūcēju.

- Ādas kopšanas līdzeklis "Leather Guard" – ja Jūsu automašīnai ir ādas salons, GardX ekskluzīvais ādas kopšanas līdzeklis palīdzēs to aizsargāt pret traipiem, netīrumiem, izlijušiem šķidrumiem, tajā pašā laikā mitrinot ādu, padarot to maigu un piešķirot tai jaunu izskatu.

Ford
Ford

ĀRPUSES AIZSARDZĪBA

Ja paskatīsieties uz jaunas vai lietotas automašīnas krāsojumu caur mikroskopu, Jūs redzēsiet daudz nepilnību vai nelīdzenumu. Jūsu automašīnas krāsai novecojot, šie nelīdzenumi pievelk visa veida apkārtējās vides sārņus, kas degradē krāsu, rada oksidāciju un krāsas izbalēšanu. GardX krāsas aizsardzības sistēma nodrošina pastāvīgu un neredzamu spēcīga blīvējuma slāni krāsojuma virsmā, aizpildot nelīdzenumus un radot īpaši gludu, izteikti spīdīgu un ārkārīgi spēcīgas aizsardzības virsējo pārklājumu.

GardX automašīnas aizsardzības sistēma paredzēta tikai profesionālai lietošanai un tiek uzklāta divos posmos:

- 1. POSMS: formula, kas dziļi iesūcas krāsojuma molekulās, sagatavojot to blīvējuma slānim, ko uzklāj 2.posmā.

- 2. POSMS: pastāvīgi sasaistās ar 1.posma kārtu, radot izteikti spīdīgu aizsardzības pārklājumu virs krāsojuma. Tā ir kā otrā āda, kas aizsargā no triecieniem un piesārņojuma.

RISINĀJUMS

Tas nav vaska pulējums, tā ir aizsargbarjera!

Modernie vaska pulējumi neturas ilgi. Katru reizi, kad mazgājat savu automašīnu ar spēcīgiem mazgāšanas līdzekļiem, Jūs nomazgājat arī aizsardzības slāni.

GardX automašīnas aizsardzības sistēma ar spēcīgu nanotehnoloģiju veido augsti elastīgu aizsardzības pārklājumu virs automašīnas krāsojuma, kas to aizsargā no apkārtējās vides sārņiem un sniedz iespaidīgu spīdumu, gluži kā autosalonā, un saglabā šo izskatu arī pēc neskaitāmām mazgāšanas reizēm. Jums vairs nebūs jāpulē sava automašīna!

GardX sistēma aizsargā arī Jūsu transportlīdzekļa interjeru, nodrošinot, ka Jūsu sēdekļu audums un paklājiņi nenotraipīsies, un āda būs aizsargāta, vienmēr mīksta un gluži kā jauna gadiem ilgi.

GardX automašīnas aizsardzības sistēma sniedz ievērojamu aizsardzību Jūsu automašīnai, palielina tās vērtību pie turpmākas pārdošanas un nāk komplektā ar 3 GADU GARANTIJU.

PAPILDU FUNKCIJAS

Ar šo vien priekšrocības nebeidzas.

- Stiklu aizsardzība "Glass Guard" – drošības funkcija. Rada ievērojami drošāku braukšanas pieredzi, noklājot vējstiklu ar formulu, kas atvaira lietu, un liek pilieniem aerodinamiski noplūst. Jūsu redzamība iespaidīgi uzlabojas, jo lietus, sniegs, sals, sāls, netīrumi, kukaiņi un smiltis vienkārši aizplūst no stikla. Stiklu aizsardzība ir piemērota visām stikla virsmām.

- Riepu aizsardzība "Tyre Guard" – drošības funkcija. Ja pārduras viena no Jūsu automašīnas riepām, GardX piedāvā risinājumu. Vienkārši pievienojiet Tyre Guard riepas ventilim, nospiediet enerģijas pievadu, un Tyre Guard no jauna piepumpēs riepu un salabos caurumu. Ātrs, drošs un vienkāršs pagaidu risinājums.

- Putnu izkārnījumu noņēmējs – būdami neglīti un nehigiēniski, putnu izkārnījumi savu kodīgo īpašību dēļ var arī paliekoši sabojāt Jūsu automašīnas krāsojumu, ja vien tie netiek ātri notīrīti. GardX krāsas aizsardzības sistēma kavēs putnu izkārnījumu kodīgo ietekmi, bet ar laiku, ja putnu izkārnījumi netiek savlaicīgi notīrīti, tie tāpat var bojāt krāsojumu. GardX putnu izkārnījumu noņēmējs mīkstinās un neitralizēs izkārnījumus, kas ļaus tos notīrīt ātri un viegli. Putnu izkārnījumu noņēmējs arī atjaunos aizsardzību ietekmētajā vietā.

3 GADU GARANTIJA

- GardX automašīnas aizsardzības sistēma ir sasniegusi Britu standartu EN ISO 2812-5:2007.

- Klienta komplekta izmantošanai mājas apstākļos saturs var atšķirties.

- GardX automašīnas aizsardzības sistēmu var iegādāties un uzklāt tikai pie pilnvarotā pārstāvja.

Gaidīsim Jūs Ford servisā Skanstes ielā 4A (pretī Arēnai Rīga)
Tālrunis: 67303000
E-pasts: ford@inchcape.lv  

Apskatīt piedāvājumu PDF

VISPĀRĒJIE BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI

1. Jautājums Kā man jāmazgā sava automašīna pēc GardX aizsardzības uzklāšanas?
Atbilde        Pēc GardX aizsardzības uzklāšanas jūs varat mazgāt savu automašīnu kā parasti, tostarp automazgātuvēs, strūklas automazgātuvēs vai rokas automazgātuvēs. Automašīnas mazgāšanai nekādu ierobežojumu nav. Mēs iesakām izmantot GardX pēcpārdošanas apkalpošanas produktus, kas atrodami mūsu piedāvājumā izmantošanai mājas apstākļos, taču var izmantot arī jebkuru citu augstas kvalitātes automašīnas šampūnu. Pievērsiet uzmanību, ka ir jāizvairās no abrazīvu materiālu izmantošanas, tādu kā jebkuri šķīdinātāji, jo tie iznīcinās GardX aizsardzības slāni.
2. Jautājums Vai es varu nodot savu GardX garantiju citai personai?
Atbilde        Ja jūs pārdodat savu automašīnu, GardX garantija var tikt nodota jaunajam īpašniekam par nelielu piemaksu administratīvo izmaksu apmērā.
3. Jautājums Vai es varu uzklāt GardX aizsardzību patstāvīgi vai tomēr nepieciešama profesionāla uzklāšana?
Atbilde        GardX automašīnas aizsardzības slānis jāklāj profesionālim.
4. Jautājums Kas man jādara, ja atklāšu uz savas automašīnas putnu izkārnījumus?
Atbilde        Papildus tam, ka putnu izkārnījumi ir neglīti un tie nav higiēniski, savu agresīvo un skābo īpašību dēļ, tie var paliekoši sabojāt jūsu automašīnas lakas un krāsas pārklājumu, ja tos ātri nenotīra. Lakas un krāsas pārklājuma aizsardzības sistēma GardX aizkavē putnu izkārnījumu korozijas iedarbību, taču lakas un krāsas pārklājums tik un tā tiks bojāts, ja putnu izkārnījumi netiks laicīgi notīrīti. Līdzeklis GardX putnu izkārnījumu notīrīšanai mīkstina un neitralizē izkārnījumus, kā rezultātā tos var ātri un viegli notīrīt. Līdzeklis GardX putnu izkārnījumu notīrīšanai arī atjauno aizsardzību bojātajā rajonā.
Ja esat uz savas automašīnas pamanījis putnu izkārnījumus, tos nepieciešams savlaicīgi notīrīt.
5. Jautājums Vai СЗА GardX ir piemērots visu krāsu toņiem un veidiem?
Atbilde        Automašīnas aizsardzības sistēmu GardX var uzklāt visu veidu un toņu krāsām, izņemot automašīnas ar matētu apdari.
6. Jautājums Man ir automašīna ar nolaižamo mīksto jumta segumu, vai GardX var uzklāt uz mīkstā seguma jumta?
Atbilde        Diemžēl, pārklājuma aizsardzība ir piemērota tikai krāsotām virsmām.
7. Jautājums Vai ir kāds labums apkārtējai videi no tā, ka manai automašīnai ir GardX aizsardzība?
Atbilde        Jā. Automašīnas aizsardzības sistēmas GardX esamība uz jūsu automašīnas nozīmē, ka jums automašīna nav tik bieži jāmazgā, kas samazina ūdens un potenciāli kaitīgu vielu patēriņu.
8. Jautājums Cik maksā automašīnas aizsardzības sistēma GardX?
Atbilde        Mēs nepārdodam automašīnas aizsardzības sistēmu pa tiešo patērētājiem, tāpēc mazumtirdzniecības cena ir izplatītāja / pārdevēja pārziņā. Papildu informācijas saņemšanai, sazinieties ar vietējo GardX sertificēto izplatītāju.
9. Jautājums Kur man jāvēršas, ja es vēlos, lai aizsardzības sistēma GardX tiku uzklāta atkārtoti?
Atbilde        GardX – paredzēta tikai vienreizējai uzklāšanai.
10. Jautājums Vai uz manu sēdekļu auduma apdares nekrājas ūdens?
Atbilde        Ūdens ne vienmēr uzkrājas, tas atkarīgs no materiāla / auduma struktūras. Ja šķidrums iekļūst materiālā, tas tik un tā būs aizsargāts pret traipiem.
11. Jautājums Vai es joprojām varu pulēt savu automašīnu, ja tai uzklāta GardX aizsardzība?
Atbilde        Jā, jūs joprojām varat pulēt savu automašīnu ar jebkuru kvalitatīvu vaska laku.

ATBILDES SAISTĪBĀ AR KLIENTU APKALPOŠANU

1. Jautājums Traipi uz sēdekļiem / paklājiņiem
Atbilde        Pajautājiet, no kurienes un kad parādījās traips, par jebkuriem traipiem jāziņo 21 dienas laikā.
2. Jautājums Vēmekļi uz sēdekļiem
Atbilde        Izsekojiet, lai izplatītājs pamēģina notīrīt traipu, taču dažkārt vēmienā esošā skābe var nokrāsot sēdekļa apdari (no tā nav nekādas garantijas).
Vispirms, mēs klientam ieteiktu paņemt spaini ar karstu ūdeni un mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekli. Notīriet netīro vietu un noskalojiet to ar tīru, aukstu ūdeni. Tas palīdzēs notīrīt traipu un likvidēt jebkuru palikušo smaku (kamēr traips nav ieēdies) sēdekļa porolona pildījumā. GardX garantija nenodrošina aizsardzību pret smakām.
3. Jautājums Parastie netīrumi un izlijušie šķidrumi
Atbilde        Kā norādīts augstāk. Mēs ieteiktu, lai klients pamēģina notīrīt traipu ar karstu ziepjūdeni un noskalo ar tīru, aukstu ūdeni. Ja traips palicis, palūdziet izplatītāju – piegādātāju nosūtīt automašīnu remontā. Klientam jāziņo Inchcape par jebkuriem netīrumiem 21 dienas laikā.  Ja šis nosacījums netiek ievērots, pārklājums netiek nodrošināts. Inchcape neuzņemas atbildību par klienta ļoti netīras automašīnas tīrīšanu.
4. Jautājums Zaudējumi no putnu izkārnījumiem
Atbilde        Putnu izkārnījumi – liela problēma, tie bojā krāsu, jo īpaši vasaras karstajos mēnešos, kad automašīnas krāsa karstumā izplešas, bet naktī saraujas. Ja putnu izkārnījumi atstāj pēdas krāsojumā, tad traips būs jāpulē, jo putnu izkārnījumi iekļūst arī GardX pārklājumā. Ja izkārnījumi sabojājuši lakas pārklājumu, vienīgais veids ir līdzekļa atkārtota izsmidzināšana uz bojātā paneļa. GardX aizkavē putnu izkārnījumu iedarbību, taču nevar gaidīt, ka tas sniegs aizsardzību pret šo toksisko vielu.
5. Jautājums Krāsas izbalēšana
Atbilde        Izplatītājam būs jānoskaidro, vai krāsa izbalē, vai tai nepieciešama pulēšana; parasti pulēšana palīdz. Mēs iesakām, lai klients pulē automašīnu ar augstas kvalitātes vasku. Nedrīkst izmantot līdzekļus, kuru sastāvā ir šķīdinātājs. Ja automašīnai ir zonas ar izbalējušu lakas un krāsas pārklājumu, tas nozīmē, ka pirms tam veikta automašīnas krāsošana. Šīm zonām būs nepieciešama pulēšana, un vajadzēs atkārtoti uzklāt GardX aizsardzību.
6. Jautājums Birstoša krāsa
Atbilde        Vairumā gadījumu birstoša krāsa ir lakas un krāsas pārklājuma “Smart” remonta rezultāts. Parasti lakas un krāsas pārklājumu remonta laikā jaunais automašīnas pārklājums tiek žāvēts krāsnī. “Smart” remonta speciālisti izmanto pārnēsājamo sildītāju krāsas žāvēšanai, tas var palīdzēt uz 1-2 gadiem, bet pēc tam krāsa var sākt lobīties. Klientam būtu jāsazinās ar savu izplatītāju – piegādātāju, jo GardX neaptur un nerada krāsas lobīšanos. Ja krāsa nolobījusies, protams, ka GardX nolobījies kopā ar krāsu.
7. Jautājums Krāsvielas pārnešana uz ādas sēdekļiem
Atbilde        Pievērsiet uzmanību, ka krāsvielas pārnešanu nesedz GardX garantija. Skatiet GardX lietošanas nosacījumus. Ādas aizsarglīdzeklis ir attīrošs un mitrinošs līdzeklis, kas jālieto vienu reizi 4-6 nedēļās. Ja āda netiek mitrināta, tā izkalst un kļūst uzņēmīga pret krāsu un krāsvielas pārnešanu.