Ford Galaxy 

Mūsu lielākais pasažieru pārvadātājs ar septiņām sēdvietām, pietiekami daudz vietas atpūtai, pielāgojamu bagāžas nodalījumu un jaunākajām tehnoloģijām.

Ford Galaxy automobilis sniedz vēl nebijušas braukšanas izjūtas, pateicoties pielāgojamajiem sēdekļiem līdz pat 7 pasažieriem.

Jaunā Easy Fold sistēma ar Power Rise funkciju ļauj nolocīt un atlocīt sēdekļus, vienkārši nospiežot vienu pogu.

Ērtajā un precīzi veidotajā salonā ir pietiekami daudz vietas, lai izstieptu kājas, tādējādi jūs varēsiet izbaudīt katru brauciena kilometru.

Ja jūs novērtējat premium klases kvalitāti, elegantu, bet mūsdienīgu dizainu un jaunākās paaudzes tehnoloģijas, iegādājieties  Ford Galaxy un esiet gatavi izbraucieniem pirmajā klasē.

​Ar vienas pogas spiedienu nolokāmi sēdekļi  

Inovatīvā Easy Fold sistēma ļauj nolocīt otrās rindas sēdekļus, vienkārši nospiežot vienu pogu. Easy Fold sistēma un Power Raise funkcija ļauj ātrāk iekraut lielāka izmēra kravu, jo iespējo trešās rindas sēdekļu pacelšanu un nolaišanu.

​Liela panorāmas jumta lūka gaišākam un gaisīgākam braucienam 

Jaunā Galaxy papildaprīkojumā iekļauta izsmalcināta divdaļīga stikla panorāmas jumta lūka, ko var atvērt slīpi vai horizontāli paslidinot zem jumta daļas, tādējādi salonu piepildot ar papildus gaisu un gaismu. Salonā brīvi ieplūst dienasgaisma, bet siltumatstarojošais stikls saglabā vēsumu un pasargā no kaitīgajiem UV stariem. Elektriski darbināmais jumta pārsegs tiek atvērts vai aizvērts, nospiežot vienu pogu.