Jaunais FORD GALAXY
Ceļojiet grezni, ierodieties stilīgi

Septiņvietīgais Ford Galaxy ir daudz vairāk nekā cilvēku pārvadātājs. Šis luksusa daudzfunkcionālais transportlīdzeklis (MPV) lutina gan vadītāju, gan pasažierus ar augstākās klases komfortu un plašumu. Papildaprīkojumā pieejamie ergonomiskie sēdekļi nodrošina papildu muguras atbalstu. Ir arī ISOFIX stiprinājumi līdz trim bērnu sēdekļiem otrajā rindā. Kad nepieciešama papildu sāknēšanas vieta, varat nolocīt neizmantotās rindas, nospiežot pogu.

Ar Galaxy komforts nāk roku rokā ar efektivitāti. Pilnīgi jaunais 2,5 litru benzīna hibrīds apvienojumā ar mūsu nepārtraukti mainīgo automātisko pārnesumkārbu nodrošina izcilu jaudu un griezes momentu, izcilu vilkšanas jaudu līdz 1510 kg, kā arī samazinātu izmešu daudzumu un degvielas patēriņu.

Motors
Ford Galaxy 2,5 litru benzīna hibrīds sasniedz lielāku efektivitāti nekā parastais benzīna dzinējs, vienlaikus nodrošinot iespaidīgu jaudu un griezes momentu.
Hibrīds
Pašuzlāde, ar hibrīda akumulatoru, kas nodrošina tikai elektrisko strāvu ar mazāku ātrumu.

CO2 emisijas: 148-149 G/KM

Uzlādes veids: REĢENERATĪVĀ BREMZĒŠANA

Transmisija(-as): AUTOMĀTISKA

Degvielas patēriņš: 6,4-6,5 (l/100km)

Uzlabots dzinējs nozīmē, ka nav nekādu kompromisu
Pateicoties mūsu jaunākajām tehnoloģijām, vairs nav kompromisa starp jaudu un efektivitāti. Galaxy hibrīds ir pieejams ar mūsu jaunāko 2,5 litru benzīna hibrīda sistēmu, kas nodrošina izcilu 190 ZS jaudu un 200 Nm griezes momentu, kā arī uzlabotu degvielas ekonomiju.
Veiciet vieglu darbu intensīvas satiksmes apstākļos
Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole ar funkciju Stop and Go ļauj iestatīt gan kreisēšanas ātrumu, gan attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Ja tā konstatē, ka satiksme palēninās, sistēma saglabās jūsu iepriekš iestatīto distanci, ja apstākļi neatļaus jūsu vēlamo kreisēšanas ātrumu. Tas var pat pilnībā apstāties intensīvas satiksmes apstākļos. Kad ceļš priekšā ir brīvs, sistēma automātiski paātrina atpakaļ līdz jūsu izvēlētajam ātrumam, padarot to ideāli piemērotu, lai risinātu pārpildīto braukšanu pilsētas vidē.
Grezna, elastīga telpa
Ford Galaxy ir pieejams ar īpaši izstrādātiem ergonomiskiem sēdekļiem un ISOFIX stiprinājumiem līdz trim bērnu sēdekļiem. Izmantojot visus septiņus sēdekļus, jums ir 300 litru liela bagāžas nodalījuma telpa. Ar spiedpogu nolokāmu aizmugurējo sēdekli vajadzības gadījumā var palielināt telpu līdz 1301 litram. Uzlabotā savienojamība ar lietotni FordPass ietver attālo bloķēšanu un atbloķēšanu, kā arī transportlīdzekļa veselības brīdinājumus, kas tiek nosūtīti tieši uz jūsu tālruni, lai Jūs vienmēr zinātu. Galaxy veidotais, mūsdienīgais interjera dizains, augstākās kvalitātes materiāli un V-Line greznie masāžas sēdekļi, un Jums ir patiesi pirmās klases ceļojumu pieredze.
Sēdekļi, kas nodrošina papildu atbalstu… un var sniegt jums masāžu
Vairāku kontūru sēdekļi ir pieejami vadītājam un priekšējam pasažierim, un dizains padara tos pilnībā regulējamus. Rezultātā viņi var sniegt papildu atbalstu, kur tas ir nepieciešams, un pat piedāvāt masāžu, palīdzot Jums saglabāt svaigumu garos ceļojumos.
Sistēma, kas var palīdzēt aizsargāt gājējus
Pre-Collision Assist nosaka transportlīdzekļus un gājējus, kas atrodas uz ceļa, vai kuri varētu šķērsot transportlīdzekļa ceļu, un brīdina Jūs par viņu klātbūtni. Ja Jūs nereaģējat, sistēma automātiski iedarbina bremzes. Šī tehnoloģija ir izstrādāta, lai palīdzētu samazināt negadījumu smagumu vai palīdzētu no tiem izvairīties, un tā darbojas ar ātrumu līdz 80 kmilometriem stundā.