MŪSU LIELĀKAIS MINIVENS SMAGĀKAJIEM DARBIEM

 Ford Transit ir lielākais mikroautobuss piedāvājuma klāstā. Bet plašā riteņu garenbāžu, kabīnes stilu, jumta augstumu, dzinēju un citu sastāvdaļu izvēle nodrošina plašas transportlīdzekļa pielāgošanas iespējas. Īsāk sakot, pasakiet savu nodarbošanos, nosauciet savas prasības, un jūs atradīsiet piemērotu Transit versiju, kas šo darbu paveiks.

Garajā progresīvo tehnoloģiju sarakstā ietilpst Ford SYNC ar avārijas palīgsistēmu, adaptīvā kruīza kontrole un līkumu braukšanas kontrole. Tās visas ir radītas, lai atvieglotu jūsu dzīvi, kā arī lielākā daļa no tām darbojas automātiski, ļaujot jums koncentrēties uz daudz svarīgākām lietām.

Citas tehnoloģijas, piemēram, viedā reģeneratīvā lādēšana, padara jaunos un jaudīgos Transit dzinējus vēl ekonomiskākus.

Kas attiecas uz kravas nodalījumu, cik daudz vietas jums vajag? Transit ir plaša kravas telpa ar ietilpību līdz 15,1 m3 un vieta pat 4,2 m garu priekšmetu pārvadāšanai (ar standartaprīkojumā iekļauto starpsienu). Ar transportlīdzekli iespējams pārvadāt līdz 3,5 t smagu kravu.

Lai arī ko jūs pārvadātu, īpaši izturīgās slēdzenes un pārdomāti veidota signalizācijas sistēma sargās gan jūsu kravu, gan pašu transportlīdzekli.

 

​Ford EcoBlue TDCi dzinēji ir krietni priekšā laikam

Transit ir pieejams ar virkni inovatīvu un jaudīgu Ford EcoBlue 2,0 l TDCi dzinēju. Tie ne tikai piedāvā progresīvu tehnoloģiju, kas palielina degvielas ekonomiju un jaudu, vienlaikus samazinot izmešu daudzumu, bet arī atbilst striktajam Euro 6 izmešu standartam. Tie ir visādā ziņā progresīvi zinēji.

​Iespaidīga daudzpusība

Gandrīz ikvienu Transit aspektu ir iespējams pielāgot jūsu uzņēmējdarbības vajadzībām. Pieejamo versiju vidū ir Van, Double-Cab-In-Van un Kombi. Tam ir trīs virsbūves garumi un divi jumta augstumi ar kravas nodalījuma ietilpību līdz 15,1 m3 un kravas telpas garumu līdz 4,2 m. Transportlīdzekļa pilna masa (TPM) ir 2900–4700 kg. Izvēlei pieejama priekšējo riteņu piedziņa, aizmugurējo riteņu piedziņa un visu riteņu piedziņa*, jaunie EcoBlue 2,0 l TDCi dzinēji trīs jaudas versijās un manuālās vai automātiskās transmisijas. Un to visu papildina plašs papildaprīkojuma klāsts, tostarp specializētais transportlīdzekļu aprīkojums jūsu īpašajām vajadzībām. Jūs varat izveidot tādu Transit, kādu vien vēlaties.