Esiet savienots ar apkārtējo pasauli arī ceļā

Pilsētas ielas, lielceļi, pilsētu un lauku ceļi…  Transit rūpēsies par jūsu komfortu un savienos ar apkārtējo pasauli, lai arī kurp jūs dotos. Novatorisko tehnoloģiju klāsts atvieglo gan braukšanu, gan transportlīdzekļa novietošanu stāvvietā, bet nevainojami aprīkotajā un ar daudzpusīgām mantu novietnēm bagātajā kabīnē jūs varat izmantot balss vadības funkciju, lai veiktu un saņemtu zvanus. Lai varētu kārtot darīšanas ceļā, nenoņemot rokas no stūres un nenovēršot acis no ceļa.

Sistēma, kas palīdz aizsargāt gājējus

Papildaprīkojumā pieejamā avārijas bremzēšanas palīgsistēma ar gājēju uztveršanas sistēmu un aktīvo bremzēšanas palīgu izmanto radaru un kameru, lai uztvertu priekšā esošus transportlīdzekļus un gājējus, kā arī cilvēkus, kas varētu šķērsot ceļu. Tā brīdina jūs par potenciālu sadursmi. Ja jūs uz sistēmas brīdinājumiem nereaģējat, aktīvais bremzēšanas palīgs piepilda bremžu sistēmu un automātiski pielieto bremzes, lai mazinātu sadursmes nopietnību vai palīdzētu no tās izvairīties pavisam (darbojas pie ātruma līdz 70 km/h).

(Pieejama Kursa maiņas brīdinājuma sistēmas komplektā)

​Mazāk nogurdinoša braukšana, ekonomiskāki braucieni

Adaptīvā kruīza kontrole ļauj uzstādīt konstantu braukšanas ātrumu, kas tiek, ievērots, līdz jūs bremzējat vai uzņemat ātrumu. Ātrumu braukšanas laikā ir iespējams mainīt arī ar vadības pogām uz stūres.
Savukārt regulējamais ātruma ierobežotājs neļauj pārsniegt iepriekš iestatīto maksimālo braukšanas ātrumu. Tas ne tikai ļauj ietaupīt degvielu, bet arī samazina atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanas iespējamību. Turklāt abas tehnoloģijas ir ne tikai praktiskas, bet arī padara garākus pārbraucienus uz autoceļiem daudz relaksētākus.

Vieglāka braukšana atpakaļgaitā

Ceļa stabi, atkritumu urnas, zemas sienas… Atpakaļskata kamera tiek aktivizēta automātiski, kad jūs ieslēdzat atpakaļgaitas pārnesumu, un visu, kas ir jums aiz muguras, attēlo salona atpakaļskata spogulī iebūvētajā ekrānā. Sistēma attēlo arī norādījumus, kas palīdz novietot automobili šaurās vietās vai paralēlajās stāvvietās.

Sensori, kas samazina spriedzi, novietojot automobili stāvvietā

Parkošanās sensori palīdz novērtēt transportlīdzekļa attālumu līdz šķēršļiem gan priekšā, gan aizmugurē. Kad sensori uztver kādu objektu, tie aktivizē skaņas signālu, kas, pietuvojoties objektam, kļūst arvien skaļāks.

​Ford SYNC ar AppLink un avārijas palīgsistēmu. Progresīva brīvroku tehnoloģija

Ford SYNC ar AppLink un avārijas palīgsistēmu ļauj atskaņot mūzikas ierakstus, kā arī veikt un saņemt zvanus mobilajā tālrunī, izmantojot vienkāršas, precīzas balss komandas. Piemēram, ja jūsu mobilajā tālrunī ir saglabāts kontakts „Mājas“, jums tikai jāpasaka: „Piezvanīt uz mājām!“. Sistēma automātiski izveidos savienojumu ar šo tālruņa numuru. Balss komandas iespējams izmantot arī dziesmu atskaņošanai no USB vai MP3/iPod®, kā arī straumējot mūziku no tālruņa, kas ir savietojams ar Bluetooth®. Sistēma pat nolasa ienākošos teksta ziņojumus.**

 *Bluetooth® zīmols un logotipi ir Bluetooth SIG, Inc. īpašums, un jebkāda to izmantošana uzņēmumā Ford Motor Company Limited notiek saskaņā ar licenci. Citi zīmoli un nosaukumi pieder to īpašniekiem.

**Tekstu nolasīšanas funkcijai nepieciešama AppLink sistēma.

Autovadītāja brīdinājuma sistēma brīdina, ja uztver, ka esat noguris

Autovadītāja brīdinājuma sistēma uzrauga jūsu braukšanas stilu un uztver jebkādas izmaiņas, ko varētu būt izraisījis nogurums. Ja sistēma konstatē, ka kļūstat mazāk modrs, ekrānā parādās brīdinājuma ikona, iesakot jums atpūsties.

Ierauga ceļa zīmes, kuras jūs varētu palaist garām

Vai ceļa zīmes atrastos ceļa malā vai virs ceļa, vai tās būtu pastāvīgas vai pagaidu, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma tās pazīst. Instrumentu panelī tiek attēlota attiecīgā ātruma ikona vai apdzīšanas aizlieguma zīme, kas nomainās ik reizi, kad spēkā ir jauns ierobežojums.

 

Pārdomāts un praktisks aprīkojums it visur

 Jūs atradīsiet virkni pārdomātu elementu, piemēram, atjautīgas sīklietu novietnes un sēdekļus, ko pārveidot par galdu. Un varēsiet izmantot balss vadību, lai ar SYNC 3 sistēmas palīdzību veiktu un saņemtu zvanus ceļā.
Lai varētu kārtot darīšanas ceļā, nenoņemot rokas no stūres un nenovēršot acis no ceļa.

Ford SYNC 3 ar AppLink un skārienekrānu3

Jaunākā un progresīvākā SYNC versija ievieš jaunus standartus funkcionalitātes un komforta jomā. Pateicoties lielākiem vadības elementiem, tagad informāciju var iegūt vēl ātrāk. Jaunais, jaudīgais skārienekrāns darbojas kā moderns viedtālrunis, nodrošinot izteikti intuitīvu lietošanu. Savukārt AppLink tehnoloģija dod jums iespēju ar balss komandām vadīt vairākas Android un iOS operētājsistēmas lietotnes. Turklāt tagad jūs varat savienot mobilo tālruni ar Ford SYNC 3, izmantojot Apple CarPlay vai Android Auto (ja tie ir pieejami). Braukšana ar automobili vēl nekad nav bijusi tik vienkārša un patīkama!

 

​Pilnveidojiet savu Transit kravas minivenu

Transit kravas minivena standarta komplektācijā jau ir iekļauts plašs aprīkojuma klāsts, bet jūs vienmēr varat papildināt to ar kādu no šiem papildaprīkojumā pieejamajiem Redzamības komplektiem. 

Redzamības komplekts Low
• Elektriski regulējami un apsildāmi ārējie atpakaļskata spoguļi 
• Quickclear apsildāmais vējstikls 
• Zema vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa sensors

Redzamības komplekts Premium
Ietver visu Redzamības komplektā Low iekļauto aprīkojumu un šādus elementus:
• Atpakaļskata kamera ar piekabes palīgsistēmu 
• Kursa maiņas brīdinājuma sistēma ar autovadītāja uzraudzības funkciju
• Augstākās sērijas mērinstrumentu panelis

​Aizsargāts, viegli kopjams kravas nodalījums

Transportlīdzekļa standartaprīkojumā ir iekļauts izturīgs kravas nodalījuma grīdas ieliktnis. Šis ieliktnis ne tikai pasargā mikroautobusa grīdu, bet arī braukšanas laikā samazina trokšņa līmeni. Tā kā sānos to iespējams pacelt 100 mm uz augšu, to ir viegli izslaucīt, izsūkt vai izmazgāt.

Sistēma, kas izklaidē un informē

Plašs mūsdienīgu informācijas un izklaides iespēju klāsts ietver audiovizuālo sistēmu ar DAB radio, CD atskaņotāju, USB pieslēgvietu, augstākās kvalitātes skaļruņus, daudzfunkcionālu displeju, satelītnavigācijas sistēmu ar Eiropas karti un Ford SYNC ar AppLink un avārijas palīgsistēmu.

Viss nepieciešamais, lai strādātu ceļā

Kabīne ir veidota tā, lai atvieglotu jūsu darba dzīvi. Piemēram, izvēloties divvietīgu blakussēdētāja sēdekli, vidējais sēdeklis modelī Trend ir papildināts ar atlokāmu galdiņu, uz kura iespējams novietot klēpjdatoru vai dokumentu mapi. Tāpat automobilī ir zem divvietīgā blakussēdētāja sēdekļa apslēpta mantu novietne ar 93 litru ietilpību, nodalījums mērinstrumentu panelī mobilā tālruņa vai MP3/iPod glabāšanai (ar 12 voltu kontaktligzdu), cimdu nodalījums ar A4 formāta priekšmetu ietilpību, kā arī vairāki parocīgi pudeļu un glāžu turētāji.

Quickclear ātrai vējstikla notīrīšanai

Šī pārdomātā funkcija ir radīta, lai aukstos rītos ļautu jums doties ceļā ātrāk. Vienkārši nospiediet pogu, un sistēma atkausēs vējstiklu dažās sekundēs pat tad, ja gaisa temperatūra būs zem nulles.

Ford Easy-Fuel pareizās degvielas iepildīšanai

Tā vienkārši neļaus iepildīt nepareizo degvielu, jo degvielas tvertnē nav iespējams ielikt nepareizo uzgali. Turklāt, tā kā šajā sistēmā netiek izmantots vāciņš, jums vairs nekad nebūs jāsmērē rokas, apejoties ar netīru degvielas tvertnes vāciņu.

Vējstikla tīrītāji, kas pielāgojas lietus stiprumam

Vējstikla tīrītāji ar lietus sensoru sāk darboties, kolīdz uztver mitrumu uz vējstikla, un pielāgo tīrīšanas intervālu atbilstoši laikapstākļiem. Ir iespējams izvēlēties pat sešus uztveršanas līmeņus, no kuriem atkarīgs tas, cik daudz šķidruma uzkrājas uz vējstikla, pirms tas tiek notīrīts. Vējstikla tīrītāji ar lietus sensoru ir pieejami papildaprīkojumā kopā ar automātiskajiem priekšējiem lukturiem (sk. tālāk).

Priekšējie lukturi, kas ieslēdzas automātiski, kad tas ir nepieciešams

 Transit ir aprīkots ar sensoriem, kas uztver apgaismojuma samazināšanos krēslas laikā vai pēkšņu apgaismojuma maiņu, piemēram, iebraucot tunelī. Tādā gadījumā priekšējās gaismas ieslēdzas automātiski, padarot braukšanu vieglāku un drošāku. Automātiskie priekšējie lukturi ir pieejami papildaprīkojumā kopā ar vējstikla tīrītājiem ar lietus sensoru.

Ārējie atpakaļskata spoguļi, kas paši sevi sargā

Braucot šaurās vietās vai novietojot automobili stāvēšanai uz šaurām ieliņām, ir ļoti viegli sabojāt ārējos atpakaļskata spoguļus. Papildaprīkojumā pieejamie elektriski pielokāmie spoguļi ļauj no tā izvairīties — tie ir pielokāmi ar vienu pogas spiedienu. Turklāt tie ir arī apsildāmi, tādēļ aukstos rītos jūs varat doties ceļā ātrāk un pārvietoties drošāk.

Jauni, vēl ērtāki priekšējie sēdekļi

Tāpat kā stūre, autovadītāja sēdeklis ir pilnībā regulējams, lai jūs varētu atrast ērtāko braukšanas pozīciju. Ir iebūvēts arī roku balsts, savukārt muguras balsts un sēdekļu apsildes funkcija ir pieejama papildaprīkojumā. Patiesībā komerciālā transportlīdzekļa izturības standartiem atbilstošie sēdekļi ir tikpat ērti, kā vieglā pasažieru automobiļa sēdvietas.

Stūres statnis, kas pielāgojas tieši jums

Lai atrastu ideālāko un ērtāko braukšanas pozīciju, stūres statnis ir regulējams gan dziļumā, gan augstumā.

 

Uzlabota vilktspēja un degvielas ekonomija

2,2 litru TDCi dīzeļdzinēju klāsts ar 6 pakāpju transmisiju nodrošina lielu jaudu un griezes momentu, kā arī izcilu degvielas ekonomiju. Apvienojumā ar tādām tehnoloģijām kā viedo reģeneratīvo lādēšanu un papildaprīkojumā pieejamu paātrinājuma kontroli un automātisko Start-Stop sistēmu Transit taupa jūsu degvielu, samazina ekspluatācijas izmaksas un kompensē jūsu vērtīgo ieguldījumu.

Uzziniet vairāk par visu laiku tīrākajiem mūsdienu dīzeļdzinējiem, kuriem ir liela nozīme CO2 izmešu daudzuma samazināšanā.

Jaunākie, jaudīgākie un ekonomiskākie dīzeļdzinēji

Par Transit jaudu rūpējas trīs progresīvi 2,2 litru TDCi dzinēji. 6 pakāpju transmisija ar priekšējo, aizmugurējo un visu riteņu piedziņu rada 100, 125 vai 155 ZS jaudu un līdz 385 Nm lielu griezes momentu, kas nodrošina maksimālu vilktspēju un retāku nepieciešamību pārslēgt pārnesumus. Atjautīgi tehniskie risinājumi un izcila degvielas ekonomija, zems izmešu līmenis un ātra dzinēja iesildīšana pat visaukstākajā laikā. Un transportlīdzekļa efektivitāti vēl vairāk uzlabo Ford ECOnetic tehnoloģijas.

Izcila veiktspēja. Mazāk izmešu.

Ford EcoBlue 2,0 l TDCi dīzeļdzinēji atbilst stingrajām Euro 6 izmešu standarta prasībām, kurās noteikts, ka salīdzinājumā ar Euro 5 standartu slāpekļa oksīdu (NOx) izmešu daudzumam jābūt par 55% mazākam.

​Optimizējiet braucienu

Transit pieejamie Ford EcoBlue 2,0 litru TDCi dīzeļdzinēji ir pieejami ar priekšējo, aizmugurējo un visu riteņu piedziņu, nodrošinot optimālu aprīkojuma kombināciju atbilstoši jūsu vajadzībām. 

Priekšējo riteņu piedziņa
• Zemāks iekraušanas augstums, paaugstināta kravas nodalījuma iekšpuse un lielāks iekraušanas kvadrāta perimetrs
• Mazāka pašmasa lielākai kravnesībai un degvielas ekonomijai 

Aizmugurējo riteņu piedziņa 
• Izcila vilkme lielas noslodzes apstākļos 
• Vislabāk piemērota smagiem darba apstākļiem un vilkšanai 

Visu riteņu piedziņa 
• Ieslēdzamā visu riteņu piedziņa nodrošina papildu vilkmi uz grūti izbraucamiem ceļiem 
• Normālos apstākļos piedziņa ir novirzīta uz aizmugurējiem riteņiem. Kad sistēma tiek ieslēgta, tā automātiski palielina griezes momentu ritenim (riteņiem) ar lielāko saķeri. 

Paātrinājuma kontrole ekonomiskākai braukšanai

Šis inovatīvais papildaprīkojums (standartaprīkojums ECOnetic modeļos) kontrolē paātrinājumu atkarībā no automobiļa noslodzes. Atkarībā no izvēlētā braukšanas stila tas ļauj samazināt degvielas patēriņu par līdz pat 15%. Cita starpā, šī sistēma arī palēnina dzinēja, bremžu un riepu nolietojumu un nodilumu.

Efektīva akumulatora uzlāde

Enerģijas rekuperācijas sistēma darbojas daudz efektīvāk nekā tradicionālās sistēmas, jo tā uzlādē bateriju tikai tad, kad tas nepieciešams. Tā izmanto dzinēja bremzēšanas jaudu un lieko enerģiju bremzēšanas laikā, barojot automobiļa elektrisko sistēmu. Lai uzlādētu akumulatoru, nav nepieciešams lieki tērēt degvielu, tādējādi samazinot izmaksas par degvielu un kaitīgo izmešu daudzumu.

Nepārspējama drošība un aizsardzība

Transit ir aprīkots ar virkni tehnoloģiju, kas atvieglo dzīvi, sākot no atvieglotas kustības uzsākšanas kalnā un beidzot ar sistēmu, kas izveido savienojumu ar glābšanas dienestiem autovadītāja vietā. Transportlīdzeklī ir iekļauts arī plašs klāsts sistēmu, kas jūs pasargā praktiski no jebkā, bet jūsu automobili (un tā kravu) pat no visapņēmīgākajiem zagļiem.

​SYNC 3 sistēma bezvadu balss sakaru nodrošināšanai

Šobrīd SYNC 3 ir mūsu progresīvākā sistēma. Tā darbojas daudz ātrāk, ir vienkāršāk lietojama, aprīkota ar uzlabotu balss komandu funkciju, kā arī virkni citu funkciju. Uz vadības paneļa esošo pogu izmērs ir palielināts, lai atvieglotu sistēmas izmantošanu. Sistēmas 8 collu skārienekrāns tagad reaģē uz skārieniem tāpat kā viedtālruņi un planšetdatori, kas nodrošina intuitīvāku navigāciju.

SYNC 3 sistēma nodrošina piekļuvi arī lietotnēm AppLink, Apple CarPlay un Android Auto, kas ļauj attēlot jūsu viedtālruņa datus skārienekrāna.(Papildaprīkojums)

Piezīme. Pilnīga SYNC 3 sistēmas sinhronizācija iespējama tikai ar iPhone 5, viedtālruņiem ar Android 5.0 (Lollipop) operētājsistēmu vai jaunākiem viedtālruņiem.

Vairāku SYNC 3 funkciju izmantošanai nepieciešami mobilie dati, kas var radīt papildu izdevumus par mobilo sakaru pakalpojumiem. Lai noskaidrotu, vai jums ir pieejami lietotnes Apple CarPlay un Android Auto pakalpojumi un iegūtu par tām sīkāku informāciju, apmeklējiet to oficiālās tīmekļa vietnes.  

​Stabilizācija sānvēja gadījumā

Palīdz autovadītājam saglabāt braukšanas joslu spēcīga, brāzmaina vēja apstākļos, izmantojot elektronisko trajektorijas stabilizācijas kontroli, kas uztver sānvēja ietekmi.

​Papildu kontrole, uzsākot braukšanu kalnā

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā uz brīdi aptur automobiļa ripošanu uz priekšu vai atpakaļ, ja braukšana tiek uzsākta kalnā. Sistēmas darbības pamatā ir spiediena saglabāšana bremzēšanas sistēmā 2,5 sekundes ilgāk, dodot vairāk laika un kontroles, kamēr autovadītājs pārliek kāju no bremzes pedāļa uz akseleratora pedāli. Tas ir noderīgs arī apstājoties un uzsākot braukšanu uz slapja ceļa seguma.

Pārliecība sarežģītās situācijās

Elektroniskajā drošības un stabilizācijas kontrolē ESC ir ietverta virkne tehnoloģiju, kas nodrošina lielāku kontroli pār transportlīdzekli un palīdz saglabāt drošību. Piemēram, īpaši sensori nepārtraukti uzrauga katra riteņa ātrumu, automobiļa leņķiskās novirzes ātrumu (tās leņķi un virzienu) un stūrēšanas leņķi. Ja stūre strauji jāpagriež pa labi vai pa kreisi, piemēram, lai izvairītos no šķēršļa, ESC sadala bremzēšanas spēku starp visiem riteņiem un var arī samazināt dzinēja radīto jaudu. Tas ļauj izvairīties no nepietiekami vai par daudz pagrieztas stūres sekām, nodrošinot automobiļa stabilitāti un labāku kontroli pār to. ESC un vilkmes kontrole arī palīdz novērst riteņu izslīdēšanu uz slapja vai apledojuša ceļa.

Piekabes stabilitātes saglabāšana

Piekabes svārstību kontrole TSC uztver „šūpošanos“ vai piekabes svārstības un samazina transportlīdzekļa braukšanas ātrumu, lai tās novērstu un nodrošinātu lielāku kontroli. Sistēma ierobežo braukšanas ātrumu, samazinot dzinēja griezes momentu un pakāpeniski palielinot bremžu spiedienu uz visiem riteņiem.

Palīdz saglabāt kontroli

Uztver situācijas, kad autovadītājs izņem līkumu pārāk strauji, un var samazināt dzinēja griezes momentu un aktivizēt katra atsevišķa riteņa bremzes, lai palīdzētu saglabāt kontrolipār transportlīdzekli.

Autovadītāja, blakussēdētājā, sānu un aizkarveida gaisa drošības spilveni

Jaunajā Transit ir pieejami aizkarveida, autovadītāja, blakussēdētāja un sānu gaisa drošības spilveni. Lai nodrošinātu ātru un kontrolētu reakciju, svarīgākajos punktos ir izvietoti arī uzlaboti sensori. Ja vēlaties deaktivizēt blakussēdētāja gaisa drošības spilvenu vai automobilī ir mazulis, kurš sēž uz aizmuguri vērstā bērnu sēdeklītī, to var izdarīt, vienkārši nospiežot pogu. Noderīgs atgādinājums tam ir uzraksts „Off“, kas tiek izgaismots mērinstrumentu panelī.

Papildu jauda avārijas bremzēšanas situācijās

Avārijas bremzēšanas palīgsistēma EBA palīdz automobilim sasniegt maksimālu bremzēšanas efektivitāti ārkārtas situācijās. Tā uztver autovadītāja bremzēšanas rezultātā radīto bremzēšanas spiedienu un, ja nepieciešams, to automātiski palielina. Lai vēl vairāk saīsinātu bremzēšanas ceļu, jaunā hidrauliskā aizmugurējo bremžu spiediena palielināšanas sistēma ārkārtas bremzēšanas situācijā rada papildu bremžu spiedienu aizmugurējās bremzēs, kad ir aktivizēta ABS sistēma.

Brīdinājums aizmugurē braucošajiem straujas bremzēšanas gadījumā

Avārijas bremzēšanas signāllukturi (EBL) automātiski aktivizē bremžu lukturu mirgošanu, lai brīdinātu pārējos braucējus par spēcīgu bremzēšanu.

Izvēlieties, kuras durvis atslēgt un kuras aizslēgt

Centrālā atslēga ar tālvadību ir iekļauta standartaprīkojumā (izņemot M2 Bus) un ir drošāka nekā jebkad. Durvju atslēgšanas režīmiem ir dažādi iestatījumi, kas atbilst dažādām izmantošanas vajadzībām. Durvis atslēgt un aizslēgt iespējams ar centrālo atslēgu ar tālvadību vai ievietojot atslēgas cilindrā.

Slēdzenes ar aizsardzību pret atmūķēšanu

Pateicoties uzlabotajai sistēmai „atslēga slēdzenē“, durvju atslēga atrodas tieši slēdzenē, un nevienai tās detaļai nav iespējams piekļūt, jo slēdzenes sistēmu aizsargā tērauda pretatmūķēšanas mehānisms.

Durvis, kas aizslēdzas, uzsākot braukšanu

Automātiskā durvju aizslēgšanas funkcija aizslēdz visas durvis brīdī, kad transportlīdzeklis uzsāk kustību. Šī sistēma ir iekļauta standartaprīkojumā un to iespējams aktivizēt vai deaktivizēt mērinstrumentu panelī. Drošības nolūkā transportlīdzekļi ir aprīkoti ar durvju atslēgšanas funkciju sadursmes gadījumā, kas tiek aktivizēta atkarībā no trieciena spēka.

Papildaprīkojumā pieejamā perimetra signalizācija

Papildaprīkojumā pieejamā perimetra signalizācija izdod skaņas signālu, ja transportlīdzekļa durvis vai dzinēja pārsegs tiek atvērts ar spēku.

Papildaprīkojumā pieejamā perimetra signalizācija izdod skaņas signālu, ja transportlīdzekļa durvis

Vēl lielākai drošībai un aizsardzībai iespējams izvēlēties Thatcham 1. kategorijas signalizāciju. Tā ir augsta līmeņa signalizācija, kas aktivizējas, aizslēdzot automobili, un izdod spēcīgu skaņas signālu, kad kāds mēģina transportlīdzeklī iekļūt ar varu, kad tas tiek pacelts vai kad sensori uztver kustību salonā. Signalizācijas skaņas sistēmai ir pašai savs iekšējais „rezerves“ akumulators, kas tiek izmantots, ja pārgriezti signalizācijas skaņas sistēmas vadi vai atvienots transportlīdzekļa akumulators. Tādā gadījumā skaņas signāls tiek radīts, izmantojot iekšējo akumulatoru.

Maksimāla produktivitāte. Minimālas ekspluatācijas izmaksas

Transit izceļas ar savām spējām un daudzpusību. Lai arī kādu riteņu garenbāzi, jumta augstumu vai kabīnes dizainu jūs izvēlētos, plaša kravas nodalījuma telpa un vieta gariem priekšmetiem ir garantēta. Kravas telpas izkārtojums ir īpaši veidots tā, lai maksimāli izmantotu pieejamo telpu. Tas nozīmē, ka visās Transit versijās ir vieta līdz pat četrām eiropaletēm, bet L4 (Jumbo) modelī iespējams ievietot pat piecas šādas paletes. Sānu un aizmugurējās kravas nodalījuma durvis ir veidotas tā, lai atvieglotu arī iekraušanu un izkraušanu. Un, ja mikroautobusa efektivitāte var palīdzēt jums nopelnīt naudu, tad tā zemās ekspluatācijas izmaksas palīdzēs to ietaupīt.

​Maksimāli izmantota telpa

Strādāt Transit kravas nodalījumā ir vieglāk un ērtāk nekā jebkad. Sānu sienu stūri ir taisnāki un jumts ir nedaudz piepacelts, lai palielinātu izmantojamo telpu. Visi mikroautobusi ir par aptuveni 95 mm garāki, lai tajos varētu ievietot standarta izmēra caurules, dēļus, paklājus, trepes u. c.

​Vairāk vietas garāku priekšmetu pārvadāšanai

Šajā mikroautobusā bez problēmām iespējams ietilpināt priekšmetus, kurus ar līdzīgiem transportlīdzekļiem būtu jāpārvadā uz jumta. Patiesībā jaunajā Transit ir palielināts kravas nodalījuma garums, kas atkarībā no modeļa grīdas līmenī ir 3,04 m, 3,49 m vai 4,21 m, kā arī tas ir aprīkots ar pilna izmēra tērauda starpsienu.

Labāk apgaismots kravas nodalījums vieglākai iekraušanai

Jaunās LED lampas ir daudz spilgtākas nekā iepriekšējos modeļos un ir iekļautas standartaprīkojumā. Ja nepieciešams, papildaprīkojumā ir pieejamas īpaši spilgtas LED lampas. Tāda izmēra transportlīdzeklī šī ir tiešām pārdomāta un praktiska funkcija.

Stiprinājuma punkti kravas drošībai

Sienās iebūvētie stiprinājuma punkti palīdz rūpēties par grīdas tīrību un atbilst gan DIN, gan ISO standartiem – tāpat kā standartaprīkojumā iekļautā pilnizmēra tērauda starpsiena.

Vieglāka iekāpšana

Platais, izturīgais pakāpiens ir savienots ar aizmugurējo bamperi, kas atvieglo iekļūšanu kravas nodalījumā un iekraušanu ar rokām.

Izturīgas durvis, kas darbojas nevainojami

Ja ir tik daudz vietas kravai, sānu durvīm ir ļoti liela nozīme. To biežās izmantošanas dēļ viss durvju mehānisms ir veidots tā, lai atvieglotu to lietošanu un palielinātu izturību. Atlaižams durvju rokturis ļauj viegli atvērt un aizvērt durvis, īpašs fiksators nofiksē durvis, ja tās ir atvērtas, bet, ja tās nav aizvērtas vai pareizi aizslēgtas, atskan brīdinājuma signāls.

Aizmugurējās kravas nodalījuma durvis ar plašu atvēruma leņķi

Izturīgajām aizmugurējām kravas nodalījuma durvīm ir visaptveroša izolācija, kas samazina trokšņa līmeni, padara durvju aizvēršanu drošāku un novērš ūdens iekļūšanu kravas nodalījumā. Atkarībā no modeļa papildaprīkojumā ir pieejamas arī viras, kuras, izmantojot slēdzeni, iespējams atvērt uz transportlīdzekļa sāniem 90 grādu leņķī, bet, kad tās netiek izmantotas, durvju atvēruma ierobežotāji ir ieslēpti durvīs. Kad durvis ir atvērtas 90 grādu leņķī, labi saskatāmās atstarojošas uzlīmes durvju iekšējās malās brīdina citus ceļu satiksmes dalībniekus.

​Gari apkopes intervāli īsākiem dīkstāves periodiem

Katra Transit detaļa un sastāvdaļa ir veidota ar nolūku maksimāli palielināt tā izturību un nodrošināt ilgāku braukšanu bez nepieciešamām tehniskajām apkopēm. Tas nozīmē, ka apkopes ir jāveic ik pēc 50 000 km vai 2 gadiem.

Ilga pretkorozijas garantija

Transit Connect uzbūves kvalitāti apliecina 12 gadu pretkorozijas garantija, kas iekļauta standartaprīkojumā.