Ford Transit Courier

Spējīgs, uzticams un ekonomisks — tāpat kā jebkurš Transit minivens. Ērts, patīkami vadāms un aprīkots ar neskaitāmām viedām tehnoloģijām — tāpat kā visi Ford automobiļi. Tieši tāds ir Transit Courier.

Minivena kompaktais izmērs padara to par ērti vadāmu, kā arī tam ir viens no mazākajiem apgriešanās rādiusiem klasē, kas ļauj ērti izbraukt pārpildītas, šauras ielas un šauras stāvvietas.

Taču neļaujiet Transit Courier izskatam sevi apmānīt — 2,4 kubikmetrus plašā kravas telpa nozīmē, ka tajā ir par līdz pat 10% vairāk vietas kravai nekā citos šīs klases transportlīdzekļos. Izvēlieties papildaprīkojumā pieejamo salokāmo starpsienu un nolokāmo blakussēdētāja sēdekli, un jūs iegūsiet arī klasē garāko kravas telpu — 2,59 m.

Un, lai arī cik reižu jums būs jāapstājas, tas nebūs degvielas dēļ, jo godalgotais 1,0 l EcoBoost benzīna dzinējs un uzlabotie 1,5 l un 1,6 l Duratorq dīzeļdzinēji izceļas ar iespaidīgu degvielas ekonomiju un zemu izmešu līmeni: 3,7 l/100 km un tik vien kā 97 g/km komplektācijā ar automātisko Start-Stop sistēmu un 100 km/h ātruma ierobežotāju.

Par jūsu brauciena drošību, komfortu un vieglumu rūpējas progresīvas sistēmas, tostarp atpakaļskata kamera, parkošanās sensori un palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā (kā arī daudzas citas), savukārt pirmklasīgā Ford SYNC ar balss vadību ļauj justies brīvi un veikt un saņemt zvanus brīvroku režīmā. Sistēma pat nolasa priekšā ienākošos teksta ziņojumus.*

Uzziniet vairāk par Transit Courier un izpētiet tā dizainu, braukšanas īpašības, praktiskumu un izmaksas, veiktspēju un efektivitāti, drošību un aizsardzību, virsbūves versijas un ietilpību, kā arī pieejamos modeļus.

*Nepieciešams savietojams mobilais tālrunis.
**Mērīts saskaņā ar ISO 3832 un VDA metodi ar salokāmo restoto starpsienu.