AR KURU JUMS PATIKS BRAUKT

Izsmalcināts šasijas dizains, modernizēta stūres sistēma un izteikti uzlabota braukšanas dinamika šeit apvienoti, lai palīdzētu jums izbaudīt laiku, ko pavadāt pie Transit Courier stūres. Jaunākās tehnoloģijas arī palīdz padarīt braukšanu drošāku un dzīvi labāku, savukārt citas sistēmas līdz minimumam samazina degvielas patēriņu. Pievienojiet tam visam tik teicamu manevrētspēju, kādu spēj sniegt neliels transporta līdzeklis, un, iespējams, jūs esat atradis ideālu furgonu savam uzņēmumam.

​Ford SYNC. Uzlabota brīvroku tehnoloģija

Ford SYNC ļauj jums kontrolēt salonā atskaņoto mūziku, kā arī zvanīt un saņemt mobilā tālruņa zvanus, izmantojot vienkāršas, tiešas balss komandas. Piemēram, ja jūsu mobilā tālruņa kontaktu sarakstā ierakstīts adresāts ‘mājas’, jums tikai jāpasaka: “Piezvanīt uz mājām”, un sistēma automātiski sastādīs numuru. Turklāt balss komandas varat izmantot, lai atskaņotu dziesmas no USB vai MP3/iPod® , kā arī straumējot mūziku no tālruņa, kas savietojams ar Bluetooth®. Sistēma pat var skaļi nolasīt jūsu ienākošos ziņojumus.

*The Bluetooth® vārdiskā preču zīme un logotipi pieder, un to izmantošanu atļāvis uzņēmums Bluetooth SIG, Inc., bet Ford Motor Company Limited un tā saistītie uzņēmumi šādas zīmes izmanto saskaņā ar licenci. Citas preču zīmes un preču nosaukumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.

Vieglāk braukt atpakaļgaitā

Stabi, atkritumu tvertnes, zemas sienas… Atpakaļskata kamera uzrādīs visu, kas atrodas aiz jums, centrālajā konsolē iebūvētajā ekrānā; tā ieslēdzas automātiski, tiklīdz ieslēdzat atpakaļgaitas pārnesumu. Sistēma uzrāda arī virtuālas palīglīnijas, lai palīdzētu jums novietot automobili pat visšaurākajās stāvvietās.

Sensori, kas nodrošina parkošanos bez stresa

Parkošanās sensori palīdz noteikt attālumu no automobiļa līdz šķēršļiem tā aizmugurē. Kad sensori uztver kādu priekšmetu, ieslēdzas skaņas brīdinājuma signāls, kas, attiecīgajam priekšmetam pietuvojoties, pastiprinās.

Mazāk nogurdinoša braukšana, ekonomiskāki ceļojumi

Kruīza kontrole ar regulējamu ātruma ierobežotāju palīdz saglabāt furgona braukšanas ātrumu jūsu iestatītajās robežās. Tāpat kā palīdzot jums ietaupīt degvielu, sistēma var līdz minimumam samazināt arī iespēju pārsniegt ātrumu. Protams, kruīza kontrole ļauj jums arī iestatīt ātrumu, kas tiek uzturēts vienmērīgs, lai gari pārbraucieni pa maģistrāli būtu atslābinošāki.

Padariet vieglu katru pagriezienu

Apgriešanās rādiuss ir ārkārtīgi neliels – 10,5 metri, un to var paveikt ar tikai 2,6 stūres apgriezieniem no atdures līdz atdurei. Rezultāts: vieglāka parkošanās šaurās vietās un labāka manevrētspēja šaurās ielās.

Vieglā pasažieru automobiļa īpašības komerctransportā

Priekšējo riteņu piedziņa, ērta braukšanas pozīcija, uzlabots stūres pastiprinātājs un izsmalcināts šasijas dizains… Transit Courier nodrošina komerciālajam transportlīdzeklim neraksturīgu braukšanas kvalitāti. Arī spēka piedziņas iespējas ir gluži kā vieglajam pasažieru automobilim: dīzeļdzinēji un benzīna dzinēji, tostarp revolucionārais 1,0 l EcoBoost dzinējs. Un ECOnetic tehnoloģijas rūpējas par degvielas ekonomiju pat tad, kad minivens ir pilnībā piekrauts.

Uzziniet vairāk par visu laiku tīrākajiem mūsdienu dīzeļdzinējiem, kuriem ir liela nozīme CO2 izmešu daudzuma samazināšanā.

​Efektīva benzīna dzinēja izmantošana

Jaunajam trīs cilindru 1,0 l EcoBoost benzīna dzinējam ir 100 ZS jauda un 170 Nm griezes moments, kā arī piecu pakāpju manuālā transmisija. Apvienojumā ar citām degvielu taupošām tehnoloģijām, piemēram, automātisko Start-Stop sistēmu, šis godalgotais dzinējs nodrošina tādu pašu jaudu kā parasts 1,6 litru dzinējs, taču ir par 24% ekonomiskāks un saražo par 25% mazāk CO2 izmešu jeb 119 g/km.

Jaudīgi un ekonomiski dīzeļdzinēji

Ja dodat priekšroku dīzeļdzinējam, izvēlei ir pieejams 1,5 l vai 1,6 l Duratorq TDCi dīzeļdzinējs: 75 ZS, 190 Nm un piecu pakāpju manuālā transmisija vai 95 ZS, 215 Nm un piecu pakāpju manuālā transmisija. 75 ZS un 95 ZS dzinēju papildaprīkojumā ir pieejama automātiskā start-Stop sistēma, savukārt akumulatora pārvaldības sistēma un viedā reģeneratīvā lādēšana ir iekļauta visu versiju standartaprīkojumā. Turklāt 95 ZS dzinējs ar automātisko Start-Stop sistēmu un 100 km/h ātruma ierobežotāju izceļas ar klasē zemāko CO2 izmešu daudzumu — 97 g/km.

Automātiskā Start-Stop sistēma

Kad transportlīdzeklis apstājas pie sarkanās gaismas vai gaida rindā, šī papildaprīkojumā pieejamā sistēma automātiski izslēdz dzinēju (turpinot piegādāt jaudu tādām svarīgām iekārtām kā gaisa kondicionēšanas sistēma, radio un Ford SYNC). Kad esat gatavs turpināt braukt, vienkārši nospiediet sajūga pedāli un izvēlieties pirmo pārnesumu, un sistēma atkal sāks darboties. Automātiskā Start-Stop sistēma ir ideāli piemērota braukšanai pilsētas satiksmē, kur degvielas patēriņu iespējams samazināt pat par 10%.

 

VIEDS DIZAINS GUDRAS ĒRTĪBAS

Apvienojot viedu, mūsdienīgu dizainu un tehnoloģijas, kas izstrādātas jūsu vajadzību apmierināšanai, Transit Courier ir gan efektīvs komerctransporta līdzeklis, gan praktisks, ērts birojs uz riteņiem.

​Droša mājvieta visām jūsu ierīcēm

MyFord turētājs izstrādāts jūsu Sat Nav, Smartphone vai MP3 atskaņotāja novietošanai, un tam ir arī USB pieslēgvieta.

Jūtīga un droša glabāšana

Kā ikviena laba darba vieta, arī jūsu furgons ir aprīkos ar viedo glabātuvi. Dziļajā centra konsolē ir vieta A4 formāta failiem, lai tie vienmēr būtu pa rokai. Rūpējoties par papildu drošību, nodalījumā zem sēdekļa var atstāt klēpjdatoru, kur tas garāmgājējiem nebūs redzams. Vieta lieliski izmantota pat priekšējo durvju paneļos, kur katrām durvīm cita starpā paredzot 1,5 litru un 20 oz. pudeļu turētājus, kā arī ērtu monētu turētāju pasažiera pusē.

Ērti visu gadu

Ledusauksti rīti, karstas vasaras dienas…. jūsu furgonā vienmēr būs patīkama darba vide. Izmantojot papildaprīkojumā piedāvāto elektronisko automātisko temperatūras kontroles ierīci (EATC), jums būs tikai jāizvēlas tīkama salona temperatūra, ko sistēma uzturēs ar uzlabotās gaisa kondicionēšanas ierīces palīdzību. Abiem priekšējiem sēdekļiem papildaprīkojumā pieejami arī apsildāmi sēdekļa spilveni.

Ford Easy-Fuel degvielas uzpildes sistēma

Tādējādi nepareizas degvielas iepildīšana furgonā ir gandrīz neiespējama, jo nepareizais uzgalis vienkārši nebūs atbilstoša izmēra. Un, tā kā Ford Easy-Fuel sistēmai nav vāciņa, jums vairs nekad nebūs jāpieskaras netīram degvielas tvertnes vāciņam.

Jūsu furgons: jūsu birojs

Nekad vēl nav bijis tik viegli strādāt no jebkuras vietas, kur atrodaties, kā tagad, izmantojot Transit Courier iebūvēto mobilo savienojamības ierīci. Tādējādi kabīnē ir paredzētas funkcijas, kas pilnībā izstrādātas, lai palīdzētu jums visu turēt par rokai. Jums kabīnē ir viena vai divas 12V ligzdas, Aux in ieeja un USB pieslēgvieta, plus krūžu turētāji, vieta klēpjdatoram vai A4 formāta mapēm un vēl zemsēdekļa nodalījums.

Ātri notīriet vējstiklu, izmantojot Quickclear

Šī gudrā funkcija paredzēta, lai stindzinoši aukstos rītos jūs varētu doties ceļā pēc iespējas drīzāk. Ar pogas nospiešanu izcili plānos kvēldiegus var pastiprināti uzkarsēt, lai atledotu un notīrītu no kondensāta jūsu vējstiklu, kā arī palīdzētu atkausēt stikla tīrītājus. Sistēma nostrādā dažu sekunžu laikā pat tad, ja ārā ir stindzinošs aukstums.

Stikla tīrītāji, kas automātiski ieslēdzas lietus laikā

Stikla tīrītāji ar lietus sensoru ieslēdzas, tiklīdz konstatē, ka uz vējstikla nokļuvis mitrums, pēc tam tie pielāgo laika apstākļiem atbilstošu stikla tīrītāju darbības ātrumu. Jūs varat izvēlēties kādu no sešiem jūtīguma līmeņiem, kas nosaka, cik liels mitruma daudzums var uzkrāties, pirms ieslēdzas stikla tīrītāji. Stikla tīrītāji ar lietus sensoru pieejami papildaprīkojumā kopā ar automātisko priekšējo lukturu ieslēgšanu.

Priekšējie lukturi, kas ieslēdzas automātiski, kad tas ir nepieciešams

Transit Courier ir aprīkots ar sensoriem, kas uztver apgaismojuma samazināšanos krēslas laikā vai pēkšņu apgaismojuma maiņu. Piemēram, ja iebraucat tunelī. Automātiskie priekšējie lukturi paši ieslēdzas, un tas braukšanu var padarīt gan vieglāku, gan drošāku. Automātiskie priekšējie lukturi un stikla tīrītāji ar lietus sensoru pieejami papildaprīkojumā.

Ideāla skaņa katram braucienam

Tā kā pieejamas pavisam astoņas In Car izklaides pakas, kas visas aprīkotas ar AM/FM radio un USB/papildu savienojamību, jums nekad netrūks mūzikas, ziņu vai jaunākās informācijas par braucienu. Priekšējie skaļruņi visās ICE sistēmās, izņemot Ultra-Low ICE My Connection Radio ierīces (1. un 2. paka), nodrošina premium kvalitātē sadalītas augsto un zemo frekvenču skaņas. Augsto frekvenču skaļruņi atrodas ‘A’ statnē, lai nodrošinātu visaugstākā līmeņa skaņas kvalitāti.

Drošība un aizsardzība, uz kuru var paļauties

Transit Courier ir aprīkots ar daudzām viedām tehnoloģijām, kas aizsargā autovadītāju, pasažierus un kravu. Par piemēru var minēt sistēmas, kas samazina slīdēšanas risku uz slapja vai apledojuša ceļa, bremzēšanas palīgsistēmu, avārijas palīgsistēmu un vieglāku braukšanas uzsākšanu kalnā. Tāpat ir arī sistēmas, kas palīdz atslēgt un aizslēgt katras durvis, signalizācijas ar kustību uztvērējiem, kas pasargā pārvadājamo kravu un signalizē pat tad, ja ir atvienots akumulators.

​Ford SYNC ar avārijas palīgsistēmu izsauc glābšanas dienestus pat tad, ja autovadītājs to nespēj

Būtisks un varbūt pat dzīvībai svarīgs Ford SYNC elements ir avārijas palīgsistēma. Praktiski neiespējamā avārijas situācijā, kad tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens vai deaktivizēts degvielas sūknis, sistēma autovadītāja vietā automātiski veic zvanu glābšanas dienestiem. Autovadītājam ir iespēja zvanu pārtraukt vai izvēlēties nepieciešamos pakalpojumus. Sistēma sniedz būtisku informāciju, piemēram, GPS koordinātas, pat tad, ja autovadītājs ir bezsamaņā.*

*Ford avārijas palīgsistēma darbojas vairāk nekā 30 Eiropas valstīs. Tā darbojas apvienojumā ar savietojamu un pievienotu mobilo tālruni, kad tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens (izņemot ceļu gaisa drošības spilvenu) vai sensors, kas uztver sadursmi, deaktivizē degvielas sūkni.

​Papildu kontrole, uzsākot braukšanu kalnā

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā uz brīdi aptur automobiļa ripošanu uz priekšu vai atpakaļ, ja braukšana tiek uzsākta kalnā. Sistēmas darbības pamatā ir spiediena saglabāšana bremzēšanas sistēmā 2,5 sekundes ilgāk, dodot vairāk laika un kontroles, kamēr autovadītājs pārliek kāju no bremzes pedāļa uz akseleratora pedāli. Tas ir noderīgs arī apstājoties un uzsākot braukšanu uz slapja ceļa seguma.

Maksimāla saķere ar minimālu piepūli

Progresīvā vilkmes kontroles sistēma TCS novērš riteņu izslīdēšanu un nodrošina labāko iespējamo saķeri, veiktspēju un stabilitāti, kad tā nepieciešama visvairāk. Kad tiek uzņemts ātrums, sistēma pastāvīgi uzrauga un pielāgo uz katru riteni nogādātās jaudas daudzumu, nodrošinot maksimālu kontaktu un saķeri.

Brīdina par spiediena zudumu riepās

Ir svarīgi, lai riepās vienmēr būtu pareizais spiediens. Tas ietaupa degvielu, paildzina riepu kalpošanas laiku un uzlabo drošību. Šī iemesla dēļ riepu spiediena uzraudzības sistēma nepārtraukti uzrauga katru riepu un brīdina par izmaiņām, lai autovadītājs nepieciešamības gadījumā varētu apstāties un pārbaudīt riepu, kā arī to piepumpēt vai nomainīt.

Pārliecība sarežģītās situācijās

Elektroniskajā drošības un stabilizācijas kontrolē ESC ir ietverta virkne tehnoloģiju, kas nodrošina lielāku kontroli pār transportlīdzekli un palīdz saglabāt drošību. Piemēram, īpaši sensori nepārtraukti uzrauga katra riteņa ātrumu, automobiļa leņķiskās novirzes ātrumu (tās leņķi un virzienu) un stūrēšanas leņķi. Ja stūre strauji jāpagriež pa labi vai pa kreisi, piemēram, lai izvairītos no šķēršļa, ESC sadala bremzēšanas spēku starp visiem riteņiem un var arī samazināt dzinēja radīto jaudu. Tas ļauj izvairīties no nepietiekami vai par daudz pagrieztas stūres sekām, nodrošinot automobiļa stabilitāti un labāku kontroli pār to. ESC un vilkmes kontrole arī palīdz novērst riteņu izslīdēšanu uz slapja vai apledojuša ceļa.

Papildu bremzēšanas jauda avārijas situācijās

Avārijas bremzēšanas palīgsistēma EBA palīdz sasniegt maksimālu bremzēšanas efektivitāti avārijas situācijās. Tā uztver autovadītāja bremzēšanas rezultātā radīto bremzēšanas spiedienu un, ja nepieciešams, to automātiski palielina.

Brīdinājums aizmugurē braucošajiem, strauji bremzējot

Avārijas bremzēšanas signāllukturu sistēma EBL automātiski aktivizē bremžu lukturu mirgošanu, lai brīdinātu pārējos braucējus par spēcīgu bremzēšanu.

Samazināts apgāšanās risks

Pretapgāšanās sistēma ROM uzrauga transportlīdzekli un uztver bīstamas situācijas, kas var izraisīt automobiļa apgāšanos. Sistēma aktivizē ESC, kas pārņem kontroli pār braukšanas ātrumu un atjauno stabilitāti.

Progresīvas sistēmas kontrolētai bremzēšanai

Bremžu pretbloķēšanas sistēma ABS un elektroniskā bremžu spēka sadales sistēma EBD palīdz saglabāt kontroli pār automobili bīstamās bremzēšanas situācijās.

Uzlabota gaisa drošības spilvenu sistēma

Modelī Transit Courier ir pieejami autovadītāja, blakussēdētāja, sānu, aizkarveida un autovadītāja ceļgalu (tikai Kombi versijā) gaisa drošības spilveni. Lai nodrošinātu ātru un kontrolētu drošības spilvenu aktivizāciju, svarīgākajos punktos ir izvietoti uzlaboti sensori.

Izvēlieties, kuras durvis atslēgt un kuras aizslēgt

Transit Courier standartaprīkojumā ir iekļauta centrālā atslēga ar tālvadību. Šī jaunā aizslēgšanas sistēma ir drošāka nekā jebkad, jo ir iespējams atslēgt tikai vienas durvis, pārējās atstājot aizslēgtas, līdz autovadītājs vēlas tās atslēgt.

Divas drošas signalizācijas

Papildaprīkojumā pieejamā perimetra signalizācija izdod skaņas signālu, ja transportlīdzekļa durvis vai dzinēja pārsegs tiek atvērts ar spēku. Vēl lielākai drošībai un aizsardzībai iespējams izvēlēties Thatcham 1. kategorijas signalizāciju. Tā ir augsta līmeņa signalizācija, kas tiek aktivizēta, kad transportlīdzeklis tiek aizslēgts, un izdod spēcīgu skaņas signālu, kad kāds mēģina transportlīdzeklī iekļūt ar varu, sensori uztver kustību salonā vai transportlīdzeklis tiek kādā veidā pacelts.

Praktisks, izturīgs, visādā ziņā ekonomisks

Tas ir kompakts, taču līdz 2,4 kubikmetriem* plašā kravas telpa nozīmē, ka tajā ir līdz 10% vairāk vietas kravai nekā citos šīs klases transportlīdzekļos. Aiz standartaprīkojumā iekļautās starpsienas visā garumā ir vieta eiropaletei un 660 kg smagai kravai. Atjautīgais aprīkojums no darba dzīves nastas pasargā gan kravu, gan transportlīdzekli. Turklāt, tā kā šis minivens ir veidots atbilstoši augstākajiem komerciālo transportlīdzekļu standartiem, tas ne tikai kalpo ilgi, bet arī ir ekonomisks.

*Mērīts saskaņā ar ISO 3832 un VDA metodi ar salokāmo restoto starpsienu.

Produktīvs minivens ir ienesīgs minivens

Tādēļ Transit Courier ir veidots, lai maksimāli izmantotu tā kravas telpu. Izvēlieties papildaprīkojumā pieejamo salokāmo starpsienu un nolokāmo blakussēdētāja sēdekli, un 1,62 m vietā jūs iegūsiet 2,59 m garu kravas telpu. Tādējādi automobiļa iekšpusē ir iespējams pārvadāt garākus priekšmetus, piemēram, caurules vai dēļus. Arī iekraušana un izkraušana ir kļuvusi vienkāršāka un drošāka.

​Vieta garākiem priekšmetiem, pateicoties salokāmai starpsienai

Salokāmā starpsiena ne tikai ļauj pārvadāt līdz 2,59 m garu kravu, bet arī pasargā autovadītāju no šādām kravām, jo tās tiek pārvadātas uz nolokāmā blakussēdētāja sēdekļa. Starpsiena ir pieejama Van modeļos kopā ar nolokāmu blakussēdētāja sēdekli.

​Stiprinājuma punkti kravas drošībai

Sānu sienās iebūvētie stiprinājumu punkti palīdz rūpēties par grīdas tīrību un atbilst DIN un ISO standartiem. Vidukļa un plecu augstumā ir arī virsbūves sānu stiprinājumi. Katrs no tiem var noturēt 30 kg smagumu.

Viegli tīrāms grīdas segums kabīnē un kravas nodalījumā

Gumijas grīda palīdz uzturēt kabīnē tīrību, bet izturīgais grīdas segums aizsargā kravas nodalījuma grīdu un kravu no triecieniem un skrāpējumiem.

Labāk apgaismots kravas nodalījums vieglākai iekraušanai

Standartaprīkojumā ir iekļautas jaunas kravas nodalījuma lampas. Ja nepieciešams, papildaprīkojumā ir pieejams īpaši spilgts LED apgaismojums.

Samazinātas ekspluatācijas izmaksas

Labi pārdomāts dizains ļauj maksimāli samazināt ekspluatācijas izmaksas. Piemēram, daudzdaļīgs aizmugurējais bamperis, virsbūves sānu aizsardzība un atjautīgi izvietotie priekšējie un aizmugurējie lukturi ļauj novērst negaidījumus vai mīkstināt to sekas. Tas nozīmē mazāk laika un naudas remontam, kas var samazināt arī apdrošināšanas prēmijas. Kvalitatīvās un izturīgās detaļas un sastāvdaļas ļauj saīsināt dīkstāves periodus un ietaupīt naudu, jo tās nodrošina garākus apkopes intervālus.

​Nepārtrauktas pārbaudes

Lai pārliecinātos par detaļu izturību, visiem kabīnes materiāliem ir veiktas vispusīgas pārbaudes. Un mazāks nodilums un nolietojums nozīmē, ka transportlīdzeklis saglabā savu profesionālo izskatu un pārdošanas vērtību ilgāku laiku.

Daudzdaļīgs aizmugurējais bamperis vieglākai labošanai

Atšķīrībā no citiem šīs klases miniveniem, ja kāds Transit Courier bampera gals ir bojāts, nav jānomaina viss tā bamperis. Tā trīsdaļīgais dizains nozīmē, ka nepieciešamības gadījumā atsevišķas daļas iespējams nomainīt un labošana izmaksā lētāk.

Gari apkopes intervāli īsākiem dīkstāves periodiem

Katra Transit Courier detaļa un sastāvdaļa ir veidota ar nolūku maksimāli palielināt tā izturību un nodrošināt ilgāku braukšanu bez nepieciešamām apkopēm. Tas nozīmē, ka apkopes ir jāveic ik pēc 30 000 km vai 1 gada.