FORD TOURNEO CUSTOM

Modelī Tourneo Custom ir paņemtas un uzlabotas labākās lietas no Ford pasažieru transportlīdzekļiem, piedāvājot plašumu un komfortu jaunā, mūsdienīgā veidolā, ar ietilpību līdz deviņiem cilvēkiem.

Greznajā salonā ir inovatīvā daudzpusīgā aizmugurējo sēdekļu sistēma ar vairāk nekā 30 konfigurācijām tieši tik lielai elastībai, kāda Jums nepieciešama. Tajā ir arī tādas progresīvas sistēmas kā Ford SYNC ar balss vadību un MP3/tālruņa pievienošanas funkciju, kas avārijas gadījumā var pat palīdzēt izsaukt glābšanas dienestus. Savukārt transportlīdzekļa aerodinamiskais dizains, ekonomiskais dzinējs un degvielas taupīšanas tehnoloģijas, piemēram, automātiskā Start-Stop sistēma, padara to par vienu no visu laiku efektīvākajiem pasažieru transportlīdzekļiem.

Tourneo Custom ir ārkārtīgi rentabls uzņēmējdarbības vajadzībām, kā arī drošs, grezns transportlīdzeklis ģimenei un draugiem, kā arī līdzi paņemtām mantām. Lai iegūtu vēl vairāk vietas bagāžai, ir pat iespēja izvēlēties garās riteņu garenbāzes versiju L2. Izpētiet tā braukšanas īpašības, veiktspēju un efektivitāti, drošību un aizsardzību un dizainu! 

JAUNIE DZINĒJI 

Tourneo Custom ir pieejams ar modernajiem un jaudīgajiem jaunajiem Ford EcoBlue 2,0 l TDCi dzinējiem. Jaunākās tehnoloģijas nodrošina vairāk jaudas un griezes momenta, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu un CO2 un NOX izmešu daudzumu, kas var palīdzēt samazināt maksājamo nodokļu apmēru. Šie dzinēji ir tik progresīvi, ka jau šobrīd atbilst stingrajām Euro 6 izmešu standarta prasībām. Izvēlieties 105, 130 vai iespaidīgo 170 ZS jaudu.

To visu papildina garāki apkopes intervāli (līdz 58 000 km nobraukums vai 2 gadi, atkarībā, kas iestājas pirmais), tādējādi visa šī jauda, veiktspēja un efektivitāte ir Jūsu rīcībā ilgāku laiku.

IESPAIDĪGA DAUDZPUSĪBA

Sākot no pasažieriem un bagāžas, līdz pat visnegaidītākajām lietām – Tourneo Custom ir pietiekami daudzpusīgs, lai tajā atrastos vieta tam visam. Izmantojiet visus sēdekļus, lai pilnīgā komfortā pārvadātu līdz pat deviņus cilvēkus. Vai nolociet, paceliet vai pārbīdiet aizmugurējos sēdekļus vairāk nekā 30 dažādās konfigurācijās, lai palielinātu bagāžas ietilpību. Nepieciešams pat vēl vairāk vietas? Vienkārši izņemiet aizmugurējos sēdekļus, lai iegūtu plašu, pielāgojamu telpu visām pārvadāšanas vajadzībām. 

Izvēlieties versiju L1, kas nodrošina plašumu un iespēju pārvadāt līdz pat deviņiem pasažieriem vai izvēlieties versiju L2, kas piedāvā vairāk vietas bagāžai, vai kādu no Executive Seat Pack modeļiem, kuros sēdekļi ir stiprināmi uz grīdā iestrādātām sliedēm.