FORD TOURNEO CONNECT

Tourneo Connect ir citāds pasažieru transportlīdzeklis. Tas ir vieds pasažieru transportlīdzeklis.
Vieds tāpēc, ka tas ir ļoti daudzpusīgs: modelī Tourneo Connect ir vieta līdz pieciem cilvēkiem, savukārt modelī Grand Tourneo Connect — līdz septiņiem cilvēkiem. Pateicoties 16 dažādām sēdvietu konfigurācijas iespējām, tajā ir arī vienkārši atbrīvot vietu visai nepieciešamajai bagāžai un aprīkojumam.
Vieds tāpēc, ka Jūs varat baudīt iedvesmojošu veiktspēju un izcilu degvielas ekonomiju, ko piedāvā progresīvi benzīna dzinēji un dīzeļdzinēji. Piemēram, revolucionārā 1,0 l EcoBoost benzīna dzinēja degvielas patēriņš ir 5,6 l/100 km (kombinētajā ciklā). 
Vieds, jo ievērojamas tehnoloģijas var atvieglot jūsu dzīvi. No Ford SYNC ar balss vadību, kas ļauj veikt un saņemt zvanus un pārvaldīt mūziku ar vienkāršām balss komandām, līdz aktīvajai pilsētas bremzēšanas palīgsistēmai, kas var palīdzēt izvairīties no avārijām nelielā ātrumā, bremzējot Jūsu vietā.
Vieds, jo rūpējas par Jūsu sirdsmieru: piecvietīgais Tourneo Connect ir pirmais un vienīgais automobilis klasē, kuram piešķirts Euro NCAP 5 zvaigžņu drošības novērtējums.
 
Apvienojumā ar funkcijām un komfortu, kas raksturīgs premium klases pasažieru transportlīdzeklim, kā arī dizaina un uzbūves kvalitāti, kas veidota ilgam mūžam, Tourneo Connect var būt patiešām gudra izvēle.

PIELĀGOJAMS JEBKĀDĀM VAJADZĪBĀM

Tourneo Connect izcili pielāgojas jebkādām pasažieru un bagāžas kombinācijām. Pateicoties 5 sēdvietām modelī Tourneo Connect vai 7 sēdvietām modelī Grand Tourneo Connect, iespējams izveidot līdz pat 16 dažādas sēdekļu konfigurācijas. Otrās rindas sēdekļus var noliekt uz priekšu, lai viegli piekļūtu trešajai sēdekļu rindai, savukārt otrās un trešās rindas sēdekļi nolokās pilnībā, radot vietu lielākiem priekšmetiem (modelī Grand Tourneo Connect). Tāda elastība padara skaudīgus pat jogas pasniedzējus.

PIECU ZVAIGŽŅU KOMFORTS UN DROŠĪBA

Modelim Ford Tourneo Connect ir piešķirts 5 zvaigžņu Euro NCAP novērtējums. Tas ir pieejams ar tādām viedām tehnoloģijām kā aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma, kas var mazināt noteiktu sadursmju nopietnību vai palīdzēt no tām izvairīties pavisam, kā arī Ford SYNC ar avārijas palīgsistēmu, kas, maz ticamas avārijas gadījumā, spēj automātiski sazināties ar avārijas dienestiem. Tas ir aprīkots arī ar jaunākajām komforta un ērtības tehnoloģijām, kas padara braukšanu patīkamāku