FORD S-MAX

Viedas tehnoloģijas un izteikti mūsdienīgs dizains, elpu aizraujošs sniegums un precīza vadāmība: īpašības, kas izceļ S-MAX no pūļa.

Vispusība, praktiskums un efektivitāte jau ir standartaprīkojumā. Papildināts ar izcilām tehnoloģijām – tas ir viens no atjautīgākajiem septiņvietīgajiem automobiļiem, kas šobrīd pieejami.

Aktīvs dzīvesveids? Jūs esat atraduši automobili, kas piemērots tieši tam.

                          

​Pārliecība nepastāvīgos apstākļos

Mitrs, sauss vai apledojis ceļš ar mainīgu segumu – pieejamā inteliģentā pilnpiedziņas (AWD) sistēma nosaka, tieši cik daudz saķeres, stabilitātes līkumos un reakcijas nepieciešams jebkuros apstākļos, novadot piedziņu priekšējai vai aizmugurējai asij atkarībā no nepieciešamības. Turklāt šī sistēma, kas nodrošina „griezes momentu pēc pieprasījuma”, piešķir automobilim vēl nepieredzētu vadāmību un uzlabotus efektivitātes rādītājus.

​Pārdomātā sēdekļu izvietojuma sistēma, kas nodrošina augstākā līmeņa vispusību

Maināmās sēdvietas nodrošina pietiekami daudz vietas līdz pat septiņiem cilvēkiem. Nolokāmie otrās un trešās rindas sēdekļi sniedz neskaitāmas sēdēšanas un bagāžas pārvadāšanas konfigurācijas. Piemēram, otrās un trešās rindas sēdekļus ar vienu pieskārienu pogai iespējams nolaist vienā līmenī ar salona grīdu, atbrīvojot vietu jūsu sporta aprīkojumam vai mājsaimniecības precēm.

​Panorāmas jumta stikls sniedz vieglāku un gaisīgāku sajūtu

Viens pieskāriens elektroniski bīdāmā jumta pārsega slēdzim ļauj caur fiksētu panorāmas jumta stiklu ieplūst auto salonā dabiskai gaismai. Tajā pašā laikā atstarojošais stikls pasargā jūs no kaitīgā UV starojuma un neļauj salonam uzkarst.