JAUNAIS FORD RANGER

Ford Ranger ir pikaps, kas nepazīst robežas, turklāt tas ir arī pirmais pikaps pasaulē ar dubulto kabīni, kuram Euro NCAP sadursmes testā izdevies iegūt 5 zvaigžņu novērtējumu.

Ford Ranger jaunā paaudze papildina pikapa slavu ar virkni inteliģentu tehnoloģiju, uzticamu funkcionalitāti un progresīvu dizainu.

Tas ir ideāls transportlīdzeklis visiem, kuri dod priekšroku aktīvam dzīvesveidam un nav gatavi kompromisiem.

Vairāk par to varēs pastāstīt arī pilnvarotais Ford dīleris.

 

IZTURĪGA UZBŪVE

Pateicoties kravnesībai līdz 1260 kg, vilktspējai līdz 3500 kg un ūdens izbraukšanas dziļumam līdz 800 mm, jaunais Ford Ranger ir piemērots visdažādākajiem apvidiem. Gan uz stāvām nogāzēm, ko klāj smiltis, dubļi vai ledus, gan novietojot automobili šaurās stāvvietās — jūs vienmēr varat paļauties uz jaunā Ford Ranger tehnoloģijām.
Skatīt video šeit.

INTELIĢENTAS TEHNOLOĢIJAS

Jaunajam Ford Ranger ir pieejamas dažnedažādas autovadītāja palīgsistēmas, kas ievērojami atvieglo dzīvi. Tāds aprīkojums kā joslu palīgsistēma, adaptīvā kruīza kontrole ar priekšējās sadursmes brīdinājuma funkciju vai riepu spiediena uzraudzības sistēma var palīdzēt rūpēties par drošāku braucienu.

Attēlos redzamais aprīkojums atkarībā no apdares versijas ir pieejams standartaprīkojumā, papildaprīkojumā par papildu maksu vai apdares komplektu sastāvā.