Ford Mondeo 

Izkopts, satriecošs un progresīvs stils dinamiskās automobiļa formās: vizuālais tēls, kas iemieso automobiļa veiktspēju un efektivitāti.
Pievienojiet tam izsmalcinātu, inteliģentu dizainu apvienojumā ar rūpīgu meistardarbu un augstākās klases tehnoloģiju, un jūs iegūsiet visu laiku labāko Mondeo, kāds jebkad radīts. 

Ford dinamiskā LED apgaismojuma tehnoloģija

Plašajā inovāciju klāstā ietilpst arī Ford dinamiskā LED apgaismojuma tehnoloģija – inteliģenti priekšējie lukturi, kas pagriežas, kad jūs griežat stūri, tādējādi palīdzot labāk pārskatīt līkumus. Tradicionālo spuldžu vietā tajos izmantotas īpaši ekonomiskās LED diodes, un tiem ir arī astoņi dažādi apgaismojuma režīmi. 

Rezultātā priekšējie lukturi spēj reaģēt uz apkārtējo vidi, katru reizi nodrošinot piemērotāko apgaismojumu un staru spilgtumu atkarībā no tā, vai braucat pilsētā, laukos vai sliktos laika apstākļos.

​Piepūšamas aizmugurējo sēdekļu drošības jostas 

Vēl viena vērā ņemama inovācija ir unikālās piepūšamās aizmugurējo sēdekļu drošības jostas, kas nodrošina divu malās sēdošo pasažieru aizsardzību ar gaisa drošības spilveniem.