FORD LOGO ATTĪSTĪBA

Ovāls ir viens no pasaulē slavenākajiem korporatīvajiem simboliem, un tiek izmantots vairāk kā 50 gadus. Logo fonts cēlies no agrām dienām, kad viens no Henrija Forda tehniķiem izveidoja stilizētu Ford Motor Company formu.

Jūs variet uzzināt vairāk par Ford zīmolu un tā produktiem sadaļā jaunumi par Ford.

Ford

1903 - Ford ovālais logo

Ford ovālais logo, kas ir viens no vairākiem visā pasaulē zināmajiem šī uzņēmuma logo, tiek lietots jau vairāk kā 50 gadus. Tā izveide tiek datēta ar uzņēmuma dibināšanas laiku, kad inženieris Henrijs Fords izveidoja stilizētu vārdu „Ford Motor Company” paraugu

Ford

1906 - Fonti ar spārniem

Parādījās „Ford Motor Company” izsmalcinātākas rakstības paraugs, pagarinot burtus „F” un „D”. Šos fontus nosauca par „fontiem ar spārniem” – šo iespiedrakstu sāka izmantot uz visiem “Ford” automobiļiem līdz pat 1910. gadam, kad tika nomainīts logo, kas ir saglabājies līdz mūsdienām.

Ford

1907 - Pirmais ovāls

Ford ovālo zīmolu pirmo reiz izmantoja 1907.gadā Lielbritānijas pārdošanas pārstāvji Perry, Thornton un Schrieber, kas bija sākotnējie Lielbritānijas Motor Company Limited priekšgājēji. Ovāls tika izmantots, lai popularizētu Ford transportalīdzekļus kā uzticamus un ekonomiskus.

Ford

1911 - Pirmais ovālais logo

Tika radīts pirmais „zilais ovāls”, kad uz zila, ovāla fona tika uzrakstīts uzņēmuma nosaukums. To galvenokārt izmantoja, lai identificētu Lielbritānijas izplatītājus.

Ford

1912 - Universāls automobilis

„Ford” aizstāja ovālo logo ar trīsstūri ar spārniem. Simbolizējot ātrumu, vieglumu, stabilitāti un robustumu, šis logo bija izveidots gan tumši zilā, gan oranžā krāsā, uz kā bija uzrakstīts „universāls automobilis”. Taču Henriju Fordu ne ornaments, ne uzraksts neapmierināja, un viņš to izņēma no apgrozības.

Ford

1927 - Ovālā Ford nozīmīte

Jaunais A modelis 1927. gadā bija pirmais automobilis, kura pārsegu rotāja “Ford” logo. To uzmantoja daudziem automobiļiem līdz pat 50. gadu beigām.

Ford

1976 - Jaunā gadsimta ovālais logo

Sākot ar 1976. gadu, zilais ovāls ar hromētiem elementiem rotā nu jau visus „Ford” automobiļus. Tas ir visu Ford ražotņu vienas markas simbols, ko ir viegli atpazīt.

Ford

2003 - Zilā ovāla gadadiena

Simtiem gadu Ford svin savu mantojumu, ieviešot moderno Ford ovāla versiju. Ford ovāls ir lepnums, tas ir Ford Motor Company vēsturiskais simbols un viena no pasaulē visvairāk atzītākajām preču zīmēm.