FORD FOCUS

Ford 1,0 litra EcoBoost benzīna dzinējs jau trešo reizi pēc kārtas ieguvis titulu „Starptautiskais gada dzinējs“.*

Degvielas patēriņš (l/100 km saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 715/2007 un Regulu (EK) Nr. 692/2008 spēkā esošajā redakcijā): Ford vieglo automobiļu EcoBoost dzinēji — 4,3–8,3 (kombinētajā ciklā), CO2 izmešu daudzums — 99–194 g/km (kombinētajā ciklā).

Veiksmīgais modelis jaunā veidolā: jaunā Ford Focus standartus nosaka pilnībā pārstrādāts, izteiksmīgāks dizains un mūsdienīgs salons.

Inovatīvais izskats ir tikai sākums. Jaunās paaudzes Ford Focus ne tikai izskatās iespaidīgi — tas pieejams arī ar virkni progresīvu tehnoloģiju un savienojamības sistēmu Ford SYNC 2 ar balss vadību un skārienekrānu**. Navigācijas sistēma, mūzika un klimata kontrole ir vadāma ar vienkāršām Ford SYNC 2* balss komandām. Savukārt jaunākā parkošanās sensoru versija rūpējas par to, lai grūtības, novietojot automobili stāvvietā, kļūtu par pagātni.

Plaša dīzeļdzinēju un benzīna dzinēju izvēle nodrošina izcilu līdzsvaru starp augstu veiktspēju un ekonomisku degvielas patēriņu. Inteliģentā Ford PowerShift automātiskā transmisija un parocīgais pārnesumu pārslēgs pie stūres uzlabo veiktspēju un degvielas patēriņu abās dzinēja versijās.

Uzziniet vairāk par  Ford Focus braukšanas īpašībām, veiktspēju un efektivitāti, drošību un autovadītāja palīgsistēmām, kā arī satriecošo dizainu.