Eksterjers 

 Focus ST ceļam cieši piegulošā stāja un izteiksmīgais dizains ir veidots ar nolūku. Pārliecinošu izskatu tam piešķir tādi elementi kā dinamiski veidotais dzinēja pārsegs, šaurie priekšējie lukturi un dubults sešstūra formas izpūtējs. No sacīkšu automobiļiem aizgūtais pārdomātais dizains arī izceļ tā veiktspēju, aerodinamiku, piespiedējspēku un saķeri ar ceļu.

Interjers 

Iekāpjot salonā, iekārtojoties ergonomiski veidotajā Recaro sporta sēdeklī un satverot stūri ar plakano lejasdaļu, jūs nekavējoties sajūtīsit saikni ar automobili. Pateicoties pārdomātam izkārtojumam, galvenie vadības elementi un funkcijas ir ērti sasniedzamas. Un īpašā dizainā veidotie pedāļi burtiski noliek ST nepārspējamo jaudu jums pie kājām.

ST raksturīgajā mērinstrumentu panelī tiek attēlota informācija par turbokompresora virsspiedienu, eļļas temperatūru un eļļas spiedienu.

Diski

Piešķiriet automobilim individualitāti, izvēloties kādus no plašā klāstā pieejamajiem diskiem, kuru vidū ir arī jauni 19 collu ST dizaina vieglmetāla diski.

Krāsas 

Izvēlei pieejamas plašas virsbūves krāsas izvēles iespējas, kas iemieso jūsu stila būtību.

Apdares materiāli 

Lai arī ko jūs izvēlētos, visas apdares veidotas no premium klases materiāliem, pievēršot uzmanību pat sīkākajiem apdares elementiem.