Tehnoloģijas

Auto novietošanas stāvvietā sensori

Papildaprīkojumā pieejamie parkošanās attāluma sensori palīdzēs Jums novērtēt attālumu starp Jūsu automašīnu un tās priekšā un aizmugurē esošajiem šķēršļiem, lai Jūs varētu bez uztraukuma novietot automašīnu stāvvietā. Tiklīdz sensori uztver objekta atrašanās vietu, tie ieslēdz brīdinājuma signālu, kas pastiprinās līdz ar attāluma samazināšanos starp objektu un automašīnu.

Uzlabots salons

Salona uzlabojumi samazina ne tikai motora, bet arī vēja un ceļa radīto troksni.

Komfortabla temperatūra jebkuros laika apstākļos

Efektīvā un viegli lietojamā apsildes un gaisa kondicionēšanas sistēma nodrošina komfortablu temperatūru jebkuros apstākļos.

Degvielas patēriņa kontrole ar brauciena kontroles datoru

Rūpīgi sekojiet degvielas atlikumam, lai Jūs zinātu, cik lielu attālumu būs iespējams nobraukt līdz degvielas uzpildīšanai. Brauciena kontroles dators arī parāda datus par vidējo degvielas patēriņu.

JAUDA UN EFEKTIVITĀTE: IZBAUDIET ABAS

Pateicoties dažādiem speciāli izstrādātiem motoriem un inovatīvajām degvielas ekonomijas ECOnetic tehnoloģijām, Fiesta Van pārliecina ar savu sniegumu, vienlaikus samazinot CO2 izmešu daudzumu.

​Izstrādāts piemērots motors

Lai kāds arī būtu Jūsu jaunās Fiesta Van pielietojums darbā, tai noteikti ir izstrādāts piemērots motors. Motoru klāstā ir pieejams 1,25 l benzīna motors, jaunais 1,5 l TDCi un uzlabotais 1,6 TDCi dīzeļmotors, kā arī 1,6 l TDCi ECOnetic dīzeļmotors. Līdz ar to Jūs varat izvēlēties gan benzīna, gan dīzeļmotoru, kas nodrošina līdz pat 95 ZS lielu jaudu vai degvielas ekonomiju līdz 85,6 jūdzēm uz vienu galonu.

Augstas veiktspējas dīzeļmotoru tehnoloģija

Uzlabotais 1,6 litru Duratorq TDCi ECOnetic dīzeļmotors sasniedz 95 ZS jaudu un 205 Nm griezes momentu. Pārsteidzošākais ir tas, ka šāds jaudīgs motors spēj nodrošināt arī lielisku degvielas ekonomiju un zemu izmešu līmeni.

 

Komforts

Ford SYNC

Viena no Fiesta Van viedajām jaunajām tehnoloģijām ir Ford SYNC. Tā ļauj Jums izvēlēties mūziku un veikt vai atbildēt uz mobilā tālruņa zvaniem, izmantojot vienkāršas, tiešas balss komandas. Piemēram, ja Jūsu mobilā tālruņa kontaktu sarakstā ir vārds ‘mājas’, Jums tikai jāpasaka „Zvanīt mājas” un sistēma automātiski zvanīs šim numuram. Jūs arī varat izmantot balss komandas, lai atskaņotu dziesmas no USB vai MP3/iPod® ierīces, vai arī straumējot mūziku no Bluetooth® savietojama tālruņa. Sistēma pat skaļi nolasa Jūsu mobilajā tālrunī ienākošās īsziņas.* Ford SYNC sistēmai ir arī Emergency Assistance avārijas palīgsistēma. Ja notiek negadījums, šī tehnoloģija var izmantot sapārotu mobilo tālruni, lai automātiski izsauktu avārijas dienestus un paziņotu tiem par Jūsu atrašanās vietu.

Augstas kvalitātes audioierakstu atskaņošana brauciena laikā

DAB radio un CD atskaņotājs ir tāds pats kā Trend modelim. Autofurgonā ir iespējams pieslēgt arī iPod® un citus mūzikas atskaņotājus, līdz ar to Jūs vienmēr varat ceļot, klausoties savu mīļāko mūziku

Ford Easy Fuel sistēma

Ford Easy Fuel sistēmas pamatā ir ērts degvielas tvertnes vāciņš, kas nepieļauj iespēju netīšām uzpildīt neatbilstošu degvielu. Vairs nav nepieciešams iekšējais skrūvējamais vāciņš, un degvielas uzpildes pistole tiek pievienota, atverot virsējo vāciņu. Novatorisks mehānisks uzpildes balsts atpazīst dažādās uzpildes pistoles benzīnam un dīzeļdegvielai, tāpēc degvielas tvertnes atvere tiek atvērta tikai, kad tiek izmantota pareizā degvielas uzpildes pistole.


Vējstikla ātra notīrīšana ar Quickclear

Šī gudri izstrādātā funkcija ir paredzēta vējstikla ātrai atsildīšanai aukstos laika apstākļos. Jums tikai jānospiež poga un sistēma atsaldēs stiklu dažās sekundēs, pat ja āra temperatūra ir zemāka par nulle grādiem

*Mobilajiem tālruņiem, kurus atbalsta SYNC. Īsziņu funkcija nav pieejama iPhone tālruņiem.

Drošība un aizsardzība

Ford SYNC ar avārijas palīgsistēmu

Ļoti svarīga un, iespējams, pat dzīvībai būtiska Ford SYNC sistēmas sastāvdaļa ir avārijas palīgsistēma Emergency Assistance. Ja notiek negadījums un tiek aktivizēti gaisa spilveni vai atslēgts degvielas sūknis, šī tehnoloģija var automātiski piezvanīt avārijas dienestiem.  Vajadzības gadījumā Jūs varat pārtraukt zvanu vai pats runāt ar šiem dienestiem. Taču pats svarīgākais ir, ka šī sistēma nodos būtisku informāciju, piemēram, Jūsu atrašanās vietu pēc GPS koordinātām, pat ja Jūs esat bezsamaņā.*

*Ford Emergency Assistance avārijas palīgsistēma darbojas vairāk kā 30 Eiropas valstīs. Šī funkcija darbojas tad, ja sistēma ir sapārota ar Jūsu līdz paņemto savietojamo mobilo tālruni un tiek aktivizēts gaisa spilvens (izņemot ceļgalu gaisa spilvenus) vai sensors, kas, uztverot sadursmi, atslēdz degvielas sūkni. Īsziņu nosūtīšanas funkcijai un avārijas palīgsistēmai Emergency Assistance nav nodrošināts atbalsts visās Eiropas valodās.

​Savlaicīgs brīdinājums par spiediena zudumu riepās

Ja brauciena laikā kādā no riepām sāk zust spiediens, spiediena zuduma kontroles sistēma (Deflation Detection System) brīdinās Jūs par to un vadības panelī iedegsies lampiņa

ESC palīdz saglabāt kontroli jebkuros laika apstākļos

Elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma (ESC) nepārtraukti kontrolē Jūsu automašīnas virzību, uztver novirzīšanos no ceļa vai slīdēšanu un palīdz atgūt automašīnas pareizo pozīciju uz ceļa. Šī sistēma palīdz Jums saglabāt kontroli pār automašīnu un samazināt apstāšanās distanci avārijas situācijās.

Aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma Active City Stop

Aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma Active City Stop ir moderna tehnoloģija, kas palīdz izvairīties no avārijām vai sadursmēm sastrēgumos un lēnas satiksmes apstākļos. Braucot ar ātrumu līdz 20 jūdzes stundā (~30 km/h), sistēma uztver to, ka priekšā braucošā automašīna ir negaidīti apstājusies, un automātiski nobremzē automašīnu Jūsu vietā. Kā apliecinājumu Active City Stop sistēmas inovācijai, tā ir saņēmusi Euro NCAP Advanced progresa balvu par drošību.

Papildu kontrole, uzsākto braukšanu pret kalnu

Hill Start Assist palīgsistēma neļauj automašīnai ripot atpakaļgaitā, uzsākot braukšanu pret kalnu. Sistēmas darbība tiek nodrošināta, saglabājot spiedienu bremžu sistēmā 2,5 sekundes ilgāk, lai Jums būtu ilgāks brīdis pārlikt kāju no bremžu pedāļa uz akseleratora pedāli. Tā ir noderīga arī, apstājoties un uzsākot braukšanu uz slidena ceļa seguma.

​Perimetra brīdinājuma sistēma papildu drošībai

Fiesta Van var uzstādīt arī perimetra brīdinājuma sistēmu Perimeter Alarm, kas ieslēgsies brīdī, ja nav pienācīgi aizvērtas kādas automašīnas durvis.

 

​Kravas drošība

Papildaprīkojumā pieejamais aizmugures aizsargrežģis nodrošinās vēl lielāku kravas aizsardzību.

Bagāžas nodalījums

Fiesta Van ir viss, kas nepieciešams Jūsu biznesa vajadzībām, saglabājot pēc iespējas zemas uzturēšanas izmaksas.

 

Bagāžas nodalījums

Bagāžas nodalījumam ir vairākas praktiskas īpašības, kas ļauj izvietot maksimāli lielu kravu un uzlabot darba produktivitāti:

  • 1,0 m3 kravas ietilpība
  • DIN standartam atbilstoša šķērssiena visā salona augstumā
  • Četri DIN standartam atbilstoši kravas pārsegi
  • Iespēja pievienot cieto sakabi

​Uzlabota detaļu konstrukcija

Paildzina to kalpošanas laiku un samazina uzturēšanas izmaksas.
Paaugstinot detaļu izturību un nodrošinot to vieglāku pieejamību un remontu, mums ir izdevies samazināt uzturēšanas izmaksas.

Šeit minētie ir tikai daži faktori, kas uzlabo detaļu izturību:

  • 12 gadu aizsardzība pret koroziju, kas ir panākta, palielinot iepriekš apstrādātu paneļu skaitu virsbūves apakšējā daļā, pārklājot automašīnas apakšējo daļu ar PVC pārklājumu un aizsargājot automašīnas garensijas ar vaska pārklājumu.

  • ‘Viedā’ startēšanas sistēma visām TDCi automašīnām, kas kontrolē motora ātrumu palaišanas laikā un izslēdz startera motoru, tiklīdz automašīnas motors pats var darboties.

  • ‘Viedā’ startēšanas sistēma arī samazina startera motora darbības traucējumus un ļauj gan motoram, gan akumulatoram kalpot desmit reizes ilgāk.