PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS JŪSU RĪCĪBĀ

Jebkurai tehnoloģijai ir jābūt veidotai ar mērķi. Un  C-MAX un Grand C-MAX to uzdevums ir nodrošināt labāko komfortu, savienojamību un drošību.

Iepazīstiet virkni ievērojamu tehnoloģiju, kas ir vienkārši lietojamas un strādā jūsu labā.

Bagāžas nodalījuma durvis, kas atveras un aizveras automātiski

Brīžos, kad jūsu rokas ir aizņemtas, brīvroku bagāžas nodalījuma atvēršanas funkcija ir nenovērtējama. Ja vien jums līdzi ir KeyFree sistēmas atslēga (somā vai kabatā), jums tikai jāpavēzē kāja zem aizmugurējā bampera, un bagāžas nodalījuma durvis atvērsies un aizvērsies pašas.

​Jaunākā brīvroku tehnoloģija

Ford SYNC 2 ar balss vadību un skārienekrānu esošo informācijas un izklaides sistēmu pavirza soli uz priekšu ar 8 collu skārienekrānu. Augstas izšķirtspējas ekrānā iespējams pārvaldīt vairākas svarīgākās funkcijas, tostarp tālruni, audiosistēmu, klimata kontroli un papildaprīkojumā pieejamo navigācijas sistēmu, izmantojot balss komandas vai skārienekrānu.

Automobiļa novietošana stāvvietā kļuvusi vēl vienkāršāka

Aktīvā parkošanās palīgsistēma var palīdzēt novietot automobili stāvvietās paralēli brauktuvei un atvieglot automobiļa novietošanu stāvvietās perpendikulāri brauktuvei (piemēram, daudzstāvu stāvlaukumos). Šī sistēma uztver brīvu vietu un pēc tam var pārņemt stūres vadību, lai iebrauktu tajā atpakaļgaitā. Aizmugurējo sānu zonu uzraudzības sistēma brīdina par šķēršļiem, bet palīgsistēma izbraukšanai no stāvvietas palīdz izbraukt no visšaurākajām vietām.

Sensori, kas nodrošina parkošanos bez stresa

Parkošanās sensori palīdz noteikt attālumu no automobiļa līdz šķēršļiem tā aizmugurē. Kad sensori uztver kādu priekšmetu, ieslēdzas skaņas brīdinājuma signāls, kas, attiecīgajam priekšmetam pietuvojoties, pastiprinās.

Bremzē bīstamās situācijās

Jaunā avārijas bremzēšanas palīgsistēma samazina bremzēšanas ceļu avārijas situācijās, palielinot spiedienu bremžu sistēmā. Transportlīdzeklim konstatējot avārijas bremzēšanas situāciju, bremžu sistēma jau ir gatava un tiek samazināts attālums starp bremžu klučiem un diskiem, tādējādi saīsinot nepieciešamo apstāšanās ceļa garumu. Savukārt, braucot ar ātrumu līdz 50 km/h, aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma palīdz automobilim apstāties pavisam.

Ātrāka pārnesumu pārslēgšana

Izvēloties  automātisko transmisiju, jums būs iespēja baudīt ērtu, komfortablu un drošu pārnesumu maiņu ar pārnesumu pārslēgu uz stūres, kam būs nepieciešama tikai viegla rokas kustība.

Ford PowerShift automātiskā transmisija — ātra un efektīva

6 pakāpju automātiskā transmisija ar dubulto sajūgu apvieno automātiskās pārnesumkārbas funkcionalitāti ar manuālās transmisijas priekšrocībām, pārslēdzot nākamo pārnesumu bez pārtraukumiem jaudas plūsmā. Pārnesumu pārslēgšana ne tikai nodrošina vienmērīgu braukšanu — salīdzinājumā ar parasto automātisko pārnesumkārbu tā ļauj samazināt degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu.

Divas modernas sistēmas, kas palīdz saglabāt braukšanas joslu

Konstatējot, ka automobilis bez pagriezienu rādītāju pielietošanas grasās novirzīties no braukšanas joslas, joslas saglabāšanas palīgsistēma sniedz palīdzību, pielietojot stūri. Uztverot, ka automobilis neapzināti tuvojas joslu apzīmējuma līnijām, sistēma brīdina jūs, stūrē radot vibrāciju un mērinstrumentu panelī uzrādot vizuālu brīdinājuma signālu.

Kruīza kontrole, kas spēj pielāgoties automātiski

Ar adaptīvo kruīza kontroli jūs varat izvēlēties braukšanas ātrumu, un sistēma pati to uzturēs. Iebūvētais radarsensors uztver priekšā esošus transportlīdzekļus un nepieciešamības gadījumā samazina braukšanas ātrumu, lai ievērotu iestatīto distanci. Kad ceļš atkal ir brīvs, sistēma palielina braukšanas ātrumu līdz jūsu izvēlētajam.

Redz to, ko neredzat jūs

Perpendikulārās satiksmes brīdinājuma sistēma ir jauna funkcija, kas ar radara sensoru uzrauga automobiļa aklās zonas, palīdzot atpakaļgaitā izbraukt ārā no autostāvvietas. Sensoru darbības rādiuss ir aptuveni 40 metri pa kreisi un pa labi no transportlīdzekļa. Ja šajā zonā tiek konstatēts kāds transportlīdzeklis vai šķērslis, mērinstrumentu panelī parādās vizuāls brīdinājums un atskan brīdinājuma signāls.

Vadītāja modrības kontroles (Driver Alert) sistēma brīdina, tiklīdz konstatē, ka esat noguris

Vadītāja modrības kontroles sistēma (Driver Alert) pastāvīgi uzrauga jūsu vadīšanas manieri un ir paredzēta, lai konstatētu tajā jebkādas izmaiņas, ko varētu būt izraisījis nogurums. Ja sistēma konstatē, ka kļūstat mazāk modrs, ekrānā tiek attēlota brīdinājuma ikona, iesakot jums atpūsties.

Pamana ceļa zīmes jūsu vietā

Lai autovadītājs nepalaistu garām svarīgas ceļa zīmes, piemēram, braukšanas ātruma vai apdzīšanas ierobežojumus, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma ar kameru priekšpusē nolasa ceļa zīmes un apzīmējumus, tos pēc tam attēlojot transportlīdzekļa ekrānā. Jo dubults neplīst!

Palīdz saglabāt drošu distanci

Mērinstrumentu panelis ir aprīkots ar distances indikatoru. Tas pastāvīgi uzrāda distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un atkarībā no jūsu uzstādītā attāluma izgaismo luksofora krāsu ikonas. Ja piebraucat pārāk tuvu priekšā braucošajam transportlīdzeklim, distances brīdinājuma sistēma informēs jūs par to ar sarkanu brīdinājuma signālu.

Inteliģents apgaismojums

Adaptīvā biksenona lukturu apgaismojuma sistēma pielāgo priekšējo lukturu staru kūli braukšanas situācijai, braukšanas ātrumam un laikapstākļiem. Sistēma ir izstrādāta tā, lai netraucēti pārslēgtos uz dažādiem apgaismošanas režīmiem un ir aprīkota ar līkumu gaismām, kas reaģē uz stūres rata pagriezieniem.

Vieglāk braukt atpakaļgaitā

Stabi, atkritumu tvertnes, zemas sienas… Atpakaļskata kamera uzrādīs visu, kas atrodas aiz jums, centrālajā panelī iebūvētajā ekrānā; tā ieslēdzas automātiski, tiklīdz pārslēdzat atpakaļgaitas pārnesumu. Sistēma uzrāda arī virtuālas palīglīnijas, lai palīdzētu jums novietot automobili pat visšaurākajās stāvvietās.

Papildu kontrole, uzsākot braukšanu pret kalnu

Uzsākot braukšanu pret kalnu, palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā neļauj ripot uz aizmuguri. Sistēma darbojas, papildu 2,5 sekundes saglabājot spiedienu bremžu sistēmā, sniedzot jums vairāk laika un kontroles.

Pirmssadursmes bremzēšanas palīgsistēma

Pirmssadursmes bremzēšanas palīgsistēma darbojas neatkarīgi no automobiļa braukšanas ātruma, uztverot kustīgus objektus. Tā uztver iespējamu sadursmi un, ja autovadītājs attiecīgi nereaģē, izdod skaņas signālu un izgaismo brīdinājumu mērinstrumentu panelī, kā arī pēc tam aktivizē bremzes.*

*Ietilpst papildu komplektācijā pieejamās adaptīvās kruīza kontroles aprīkojumā.

Spoguļi, kas saredz to, ko neredzat jūs

Aklās zonas informācijas sistēma (BLIS) var jums palīdzēt pārkārtoties blakus joslā. Jo RADAR sensori skenē aklās zonas abās jūsu Ford pusēs. Ja tie konstatē blakus transporta līdzekli, attiecīgajā ārējā atpakaļskata spoguļa korpusā iedegas skaidri saskatāma oranža brīdinājuma gaismiņa.

Automātiskās tālās gaismas

Noderīgs palīgs braukšanai naktī, automātiskās tālās gaismas uz mirkli pazemina jūsu automobiļa tālo apgaismojumu, tiklīdz pamata pretim vai priekšā braucošus transporta līdzekļus, tādējādi neļaujot jums apžilbināt citus autovadītājus. Pēc tam atkal automātiski tiek ieslēgts tālais apgaismojums, nodrošinot jums maksimālu redzamību.

Atpakaļskata spogulis, kas neļauj jūs apžilbināt

Braukt naktī būtu vieglāk, ja jūs pastāvīgi neapžilbinātu aizmugurē braucošo transportlīdzekļu gaismas. Novatoriskais atpakaļskata spogulis ar automātiskas aptumšošanās funkciju automātiski uztver priekšējo lukturu gaismu un pārslēdzas aptumšotā režīmā.

Savlaicīgs brīdinājums, ja riepā zūd spiediens

Ja braukšanas laikā kāda no riepām sāk zaudēt spiedienu, riepu spiediena uzraudzības sistēma (TPMS) nekavējoties brīdinās jūs, izgaismojot ikonu mērinstrumentu panelī. Tādējādi jūs varēsiet droši apstāties un novērst radušos problēmu.

 

VEIKTSPĒJA, KO IZBAUDĪSIET UN EFEKTIVITĀTE, KO NOVĒRTĒSIET

C-MAX un Grand C-MAX modeļiem ir pieejams plašs klāsts progresīvu un ekonomisku dzinēju.

Benzīna vai dīzeļdegvielas? Tas ir jūsu ziņā. Tā kā ir pieejamas arī dažāda darba tilpuma un jaudas versijas, jūs noteikti atradīsiet savām vajadzībām vispiemērotāko. 

​Izmantojiet dzinēju efektīvi

Revolucionārais 1,0 litra 3 cilindru EcoBoost benzīna dzinējs piedāvā 100 ZS un 125 ZS jaudu. Tā CO2 izmešu daudzums ir tikai 117 g/km C-MAX modelī un 119 g/km Grand C-MAX modelī. Šāda jauda ir raksturīga parastam 1,6 litru dzinējam, taču šis dzinējs nodrošina lielāku degvielas ekonomiju un mazāk CO2 izmešu daudzumu. Titulu „Starptautiskais gada dzinējs“ tas ir ieguvis trīs gadus pēc kārtas. 

Jauna dīzeļdzinēja versija

1,5 l TDCi ir jauns dzinējs, kas veidots uz 1,6 l TDCi dzinēja bāzes, taču iepriekšējo 115 ZS vietā tas piedāvā 120 ZS jaudu. Dzinējs arī izceļas ar mazāku degvielas patēriņu un izmešu daudzumu. Šobrīd dzinējs ir pieejams ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, bet vēlāk tiks piedāvāts arī komplektācijā ar sešpakāpju PowerShift automātisko pārnesumkārbu.

Dīzeļdzinēja jauda apvienojumā ar zemu izmešu līmeni

Jaunums ir arī 2,0 l TDCi dzinējs, kura jauda jaunajā C-Max un Grand C-MAX ir palielināta no 140 ZS līdz 150 ZS. Šobrīd dzinējs ir pieejams ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, kā arī sešpakāpju PowerShift automātisko pārnesumkārbu.

Maksimāla kontrole, braucot līkumos

Griezes momenta vektorēšanas kontrole izlīdzina dzinēja griezes momentu starp priekšējiem riteņiem, lai pielāgotos ceļa virsmas un braukšanas apstākļiem. Sistēma darbojas ar ātrumu 100 reizes sekundē, kas ir par 33 reizēm ātrāk nekā var nomirkšķināt acis. Tas nozīmē, ka tiek nodrošināta labāka saķere un īpaši precīza vadāmība, ko jūs atklāsiet, braucot līkumos.

Izsmalcināta gaita

Control Blade daudzposmu aizmugurējā piekare nodrošina vienmērīgu braukšanu un īpaši precīzu darbību, kā arī intuitīvu reakciju uz ceļa apstākļiem un klusāku gaitu pat ātruma uzņemšanas laikā.

Patērējiet mazāk degvielas ar automātisko Start-Stop sistēmu

Kad jūsu C-MAX apstājas pie luksofora vai sastrēgumā darbojas brīvgaitā, automātiskā Start-Stop sistēma automātiski izslēdz dzinēju (bet joprojām piegādā elektroenerģiju tādām svarīgām sistēmām kā ventilācija, radio un Ford SYNC). Kad esat gatavs atkal uzsākt braukt, vienkārši nospiediet sajūga pedāli un kā parasti pārslēdziet pirmo pārnesumu, un dzinējs tiks atkal iedarbināts. Automātiskā Start-Stop sistēma ir īpaši efektīva pilsētu ielās.

Uzlādējiet savu akumulatoru daudz efektīvāk

Atšķirībā no parastajām sistēmām viedās reģeneratīvās lādēšanas sistēma lādē akumulatoru tikai tad, ja tas ir nepieciešams, un, kad vien iespējams, to pārtrauc, ja ir nospiests akseleratora pedālis.

​Inteliģenta dzesēšanas sistēma

Mainīgā gaisa ieplūde  dzinēja dzesēšanai ir pieejama jau pie neliela braukšanas ātruma. Transportlīdzekļa paātrinājuma laikā vārsti aizveras automātiski, tādējādi uzlabojot aerodinamiku un samazinot degvielas patēriņu par līdz pat 0,8% (Eiropas Jaunajā braukšanas ciklā).

Labāka informētība, efektīvāka braukšana

Ford ECO režīms analizē autovadītāja braukšanas paradumus un to ietekmi uz degvielas patēriņu. Atkarībā no autovadītāja pārnesumu pārslēgšanas un bremzēšanas manevriem, braukšanas ātruma, paredzamā brauciena un īso un garo pārbraucienu attiecības For ECO režīms piedāvā individuālas braukšanas uzlabošanas iespējas. Sistēma attēlo attiecīgā brīža degvielas patēriņu un izmešu daudzumu, kā arī sniedz vērtīgu informāciju efektīvākai braukšanai.

 

VEIDOTS JŪSU VAJADZĪBĀM

Inteliģentais dizains nozīmē, ka katrai C-MAX un Grand C-MAX aprīkojuma iezīmei ir sava funkcija un, kas vissvarīgāk,  tās patiešām sniedz ievērojamas priekšrocības.

To visu papildina komforts, kas padara katru braucienu baudāmu un mierīgu.

Ērti, daudzpusīgi, pilnībā nolokāmi sēdekļi

Automobilī C-MAX  pilnīgā komfortā var sasēsties līdz pat pieci cilvēki, bet, lai iegūtu maksimāli plašu telpu, aizmugurējo sēdekļu atzveltnes ir pilnībā nolokāmas. Septiņvietīgajā Grand C-MAX var salocīt arī otrās rindas vidējo sēdekli un novietot to zem labās puses sēdekļa. Atjautīgais 2+2+2 izvietojums ļauj izveidot ērti caurstaigājamu koridoru.

Viegla piekļuve it visam

Pateicoties unikālajām, dubultajām aizmugurējām slīddurvīm, pasažieriem ir viegli iekāpt un izkāpt. Šis inteliģentais dizains novērš to, ka durvis šaurās stāvvietās atsitas pret citiem automobiļiem vai sienām.

Stūre, kas visu padara viegli pieejamu

Jaunā trīsspieķu stūre ir veidota ergonomiski, domājot par autovadītāju. Katra poga ir viegli aizsniedzama, savukārt stūres novietojums uzlabo gan mērinstrumentu paneļa funkcionalitāti, gan pārredzamību. Kāpēc gan neizvēlēties apsildāmu stūri, lai iegūtu vēl vairāk komforta?

Bezatslēgu – tas nozīmē bez problēmām

Ford bezatslēgu sistēma ļauj aizslēgt un atslēgt automobili, pat neizņemot atslēgu no kabatas vai somas: lielisks risinājums, ja jūsu rokas ir pilnas.

Iedarbiniet automobili, vien nospiežot pogu

Vairs nav nepieciešams izmantot atslēgu. Vienkārši nospiediet Ford Power dzinēja iedarbināšanas pogu, turot nospiestu sajūga pedāli (vai aprīkojumā ar automātisko transmisiju – bremžu pedāli), un dzinējs sāks darboties.


Kopēja automobiļa lietošana bez raizēm ar MyKey®

Ford MyKey® ir novatoriska, programmējama funkcija, kas padara braukšanu drošāku. MyKey ļauj pielāgot automobiļa uzstādījumus dažādiem lietotājiem. Tādējādi, ja aizdodat savu automobili kādam citam, jūs varat iestatīt maksimālā ātruma ierobežojumu, atgādinājumu par drošības jostu izmantošanu un pat kontrolēt audiosistēmas skaļumu. Šī novatoriskā tehnoloģija ir veidota, lai rūpētos par autovadītāju un pasažieru drošību un sniegtu jums sirdsmieru.

 

Stikla tīrītāji, kas automātiski ieslēdzas lietus laikā

Stikla tīrītāji ar lietus sensoru ieslēdzas, tiklīdz konstatē, ka uz vējstikla nokļuvis mitrums, pēc tam tie pielāgo laika apstākļiem atbilstošu stikla tīrītāju darbības ātrumu. Jūs varat izvēlēties kādu no sešiem jūtīguma līmeņiem, kas nosaka, cik liels mitruma daudzums var uzkrāties, pirms ieslēdzas stikla tīrītāji. Stikla tīrītāji ar lietus sensoru pieejami papildaprīkojumā kopā ar automātisko priekšējo lukturu ieslēgšanu.

Sānu spoguļi, kas spēj sevi pasargāt

Iebraucot un izbraucot no šaurām vietām vai novietojot auto uz šauras ielas, sānu spoguļus var viegli sabojāt. Papildaprīkojumā pieejamie nolokāmie spoguļi var palīdzēt no tā izvairīties, pēc attiecīgas pogas nospiešanas pieliecoties klāt auto sāniem. Tā kā spoguļi ir apsildāmi, aukstos rītos jūs varat drīzāk doties ceļā.

Ford Easy-Fuel degvielas uzpildes sistēma – aizsardzība pret nepareizas degvielas iepildīšanu

Šī noderīgā tehnoloģija neļaus iepildīt nepareizo degvielu, jo degvielas tvertnē vienkārši nav iespējams ielikt nepareizo uzgali. Turklāt, tā kā Ford Easy-Fuel sistēma ir bez vāciņa, jūs vairs nekad nesasmērēsiet rokas ar netīriem degvielas tvertnes vāciņiem.

Ātri notīriet vējstiklu, izmantojot Quickclear

Šī gudrā funkcija paredzēta, lai stindzinoši aukstos rītos jūs varētu doties ceļā pēc iespējas drīzāk. Ar pogas nospiešanu izcili plānos kvēldiegus var pastiprināti uzkarsēt, lai atledotu un notīrītu no kondensāta jūsu vējstiklu, kā arī palīdzētu atkausēt stikla tīrītājus. Sistēma nostrādā dažu sekunžu laikā pat tad, ja āra temperatūra ir zemāka par nulli.

Panorāmas jumts, kas sniedz vieglāku, gaisīgāku sajūtu

Vien nospiežot pogu, nobīdās elektriski regulējamais aizsegs, ļaujot caur panorāmas jumtu ieplūst dabīgajai gaismai. Vienlaikus saules gaismu atstarojošais stikls saglabā salonu vēsu un aizsargā no kaitīgajiem UV stariem.

Kristāldzidra skaņa ar Sony DAB audio radio/CD sistēmu

Šī modernā digitālā audiosistēma ar deviņiem augstākās kvalitātes skaļruņiem nodrošina kristāldzidru skaņu, vienlaikus ekrānā attēlojot informāciju par atskaņoto skaņdarbu. Dažās versijās pat iespējams apskatīt jaunāko ziņu virsrakstus. Tajā ietilpst arī Ford SYNC 3 sistēma ar avārijas palīgsistēmu, Bluetooth® ar balss vadību, kā arī USB savienojums un tālvadība. (Standartaprīkojums modeļos C-MAX un Grand C-MAX Titanium un Titanium X.)

AUGSTĀKAIS DROŠĪBAS LĪMENIS

Jūs varat paļauties uz vispusīgu drošības aprīkojumu, kas izstrādāts, lai nodrošinātu maksimālu jūsu un jūsu pasažieru aizsardzību.

Progresa balva par inovāciju drošības jomā

 C-MAX un Grand C-MAX modeļi ir aprīkoti ar tehnoloģijām, kurām ir piešķirtas Euro NCAP Progresa balvas, kas ir augstākais Eiropā vadošās automobiļu drošības organizācijas apbalvojums. Tā atzīst tikai progresīvākās palīgsistēmas, kas palīdz novērst sadursmes, kā arī to laikā un pēc tām. To vidū ir aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma, joslas saglabāšanas palīgsistēma un autovadītāja uzraudzības sistēma.

Ford SYNC ar avārijas palīgsistēmu Emergency Assistance: spēj izsaukt palīdzību pat tad, ja jūs to nevarat

Svarīga Ford SYNC daļa ir avārijas palīgsistēma Emergency Assistance*, kas potenciāli var izglābt dzīvību. Maz ticamā avārijas situācijā, ja nostrādājis gaisa spilvens vai atslēgts degvielas sūknis, tehnoloģija var jums palīdzēt veikt tiešu zvanu avārijas dienestiem. Jūs varat izvēlēties – pārtraukt zvanu vai, ja vēlaties, komunicēt ar attiecīgajiem dienestiem. Svarīgi, ka sistēma būtisku informāciju, piemēram, jūsu GPS koordinātas, sniegs pat tad, ja pats būsiet bez samaņas. 

*Ford avārijas palīgsistēma Emergency Assistance darbojas vairāk nekā 40 Eiropas valstīs. Savienojumā ar savietojamu, pieslēgtu un jums līdzi esošu mobilo tālruni šī funkcija darbojas gaisa spilvena nostrādāšanas brīdī (izņemot ceļu gaisa spilvenus) vai arī tad, ja sensors, kas reģistrē avāriju, atslēdz degvielas sūkni. Teksta funkcijai un avārijas palīgsistēmai Emergency Assistance nav atbalsta visās Eiropas valstu valodās.

Saskaņotas drošības sistēmas, kas tiek aktivizētas mazāk nekā sekundes laikā

C-MAX un Grand C-MAX ir aprīkoti ar modernu inteliģento aizsardzības sistēmu (IPS), kas saskaņo dažādu drošības sistēmu darbību, lai aizsargātu gan jūs, gan jūsu pasažierus. Papildus izturīgai, trieciena spēku absorbējošai virsbūvei, kas veidota no augstas stiepes izturības tērauda, braucējus aizsargā arī vairāki gaisa drošības spilveni. Lai sadursmes gadījumā mazinātu ievainojumu risku, stūres statnis un pedāļi sadalās virzienā prom no autovadītāja, tādējādi mazinot ievainojumu iespējamību.

​Drošāka braukšana pilsētā

Negadījumi lēnas satiksmes apstākļos notiek pārāk bieži (jo īpaši pilsētas ielās ar dzīvu satiksmi). Aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma ir izstrādāta, lai palīdzētu samazināt sadursmju sekas un dažkārt pat izvairītos no tām pilnībā. Ja sistēma uztver, ka priekšā braucošais transportlīdzeklis pēkšņi samazina ātrumu un jūsu braukšanas ātrums nepārsniedz 50 km/h, tā automātiski bremzē (papildaprīkojums).

Modernas sistēmas kontrolētākai bremzēšanai

Bremžu pretbloķēšanas sistēma (ABS) sadarbojas ar elektronisko bremžu spēka sadales sistēmu (EBD), lai padarītu bremzēšanu kontrolētāku. Uzlabota ir arī bremžu sistēma, lai nodrošinātu ātrāku reakciju.

Pārliecība sarežģītās situācijās

Automobilis ir aprīkots ar elektronisko trajektorijas stabilizācijas programmu ESP, kurā iekļautas dažādas sistēmas, kas ļauj saglabāt kontroli. Sensori uztver pēkšņas izmaiņas stūres darbībā, bremzēšanā vai transportlīdzekļa darbībā, kas var likt autovadītājam zaudēt kontroli. Pēc tam ESP pielāgo katra riteņa griešanās ātrumu, atjaunojot stabilitāti un novēršot saslīdēšanu. Programmā ESP iekļauts palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā, avārijas bremzēšanas palīgsistēma un elektroniskā bremžu spiediena palielināšanas sistēma.

Drošības jostu atgādinājuma sistēma – papildu drošībai

Šī funkcija palīdz braukšanas laikā parūpēties par aizmugurē sēdošo pasažieru drošību. Ja kādā no izmantotajām sēdvietām nav piesprādzēta drošības josta, tiek atskaņots brīdinājuma signāls un uzrādīts vizuāls brīdinājums.

Elektriski bērnudrošie durvju un logu slēdži

Vien nospiežot pogu, šī novatoriskā aprīkojuma iezīme ļauj aizsargāt visdārgākos aizmugurējā sēdekļa pasažierus. (Standartaprīkojums modelī Grand C-MAX.)