Jaunā "Ford Fiesta" 

Ultra mūsdienīgs stils un personalizācija, lai Jūs savu automobili varētu pilnībā padarīt neatkārtojamu. Modernākas tehnoloģijas un nenovērtējamas funkcijas. Kā arī uzmundrinoša, dinamiska braukšana, kas liek Jūsu sejai atplaukt platā smaidā. Pilnīgi jaunā "Fiesta" ir izdomāta un izgudrota no jauna. Turklāt, kā atklāsiet jau drīz pēc tam, kad ieraudzīsiet tās inteliģento dizainu, šim mazajam automobilim ir vēl vairāk, ar ko piesaistīt uzmanību.

Relaksējošs un spēcinošs. Nenovērtējams un Inteliģents. 

Ja viedās tehnoloģijas bez piepūles darbojas Jūsu mājās, tāpat jābūt arī Jūsu automašīnā. Tādēļ pilnīgi jaunā "Fiesta" ir pieejama ar SYNC 3 , lai padarītu dzīvi vieglāku, "B&O PLAY", lai padarītu ceļojumus vēl vairāk izklaidējošus, un atveramu panorāmas lūku, lai katru braucienu padarītu vēl patīkamāku. Sagatavojieties atklāt to visu un ne tikai telpā, kas sniedz Jums pilnīgu komfortu un visas ērtības, kādas vien Jūs varētu vēlēties.

Fiesta
Fiesta

Izbaudiet tehniskās īpašības. Izmantojiet efektivitāti 

Kādēļ gan lai Jums būtu jāizvēlas starp uzmundrinošām tehniskajām īpašībām un ekonomisku efektivitāti? Ar pilnīgi jauno "Fiesta" Jūs varat iegūt abas. 1,0 litra "Ford EcoBoost" benzīna dzinējs nodod pieckārtēju konkursa Starptautiskais Gada dzinējs uzvarētāju Jūsu rīcībā. Automātiskā "Start-Stop" sistēma palīdz Jums ietaupīt degvielu ik reizi, kad apstājaties pie luksofora. Izsmalcinātā braukšanas dinamika un precīza vadība sniedz patīkamus bezkompromisu braukšanas iespaidus.

Tagad tas ir izdarīts gudri 

Tehnoloģija vienmēr jāizmanto ar mērķi. Kad iedarbināt savu pilnīgi jauno "Ford Fiesta", Jūs ieslēdzat visu moderno funkciju un sistēmu kopumu. Piemēram, aktīvā stāvvietas palīdzības sistēma, adaptīvā kruīza kontrole, joslas saglabāšanas palīgsistēma, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma. Sagatavojieties, lai sastaptos ar tehnoloģijām, kas ir tik viedas un noderīgas, ka Jūs būsiet pārsteigts, kā agrāk spējāt iztikt bez tām.

Fiesta
Fiesta

Jūsu drošums un drošība ir prioritāte 

Pilnīgi jaunā "Fiesta" ietver virkni modernu tehnoloģiju, kas izstrādātas, lai avārijas gadījumā aizsargātu Jūs, Jūsu pasažierus un Jūsu transportlīdzekli. Papildaprīkojuma funkcijas ietver pirmssadursmes drošības palīgsistēmu & distances brīdinājuma sistēmu, aklās zonas informācijas sistēmu (BLIC) ar perpendikulārās satiksmes brīdinājuma sistēmu un SYNC 3 ar avārijas palīgsistēmu.

Satriecošs, jauns tēls 

Jaunajai "Fiesta" ir izskats, kas ir ultra moderns un ultra stilīgs, tomēr šķiet nomierinoši pazīstams: tā ir uzlabota "Fiesta". Plūstošas, figūriskas līnijas veido aerodinamisko virsbūvi. Turklāt Jūs pamanīsiet izsmalcinātību jau brīdī, kad uz šo auto paskatīsieties. No sportiskā "ST-Line" un ekskluzīvā "Titanium" līdz luksusa Vignale un dēkainajam "Active": starp šiem automobiļiem noteikti būs arī Jūsu tēlam un gaumei atbilstoša "Fiesta".

Skatieties zemāk, lai izpētītu katra modeļa vienreizējo stilu.

Fiesta

Automobiļa novietošana un izbraukšana pilnīgi bez stresa 

Automobiļa novietošana var būt īstas mocības. Tikai ne Jūsu jaunajā "Fiesta". Jo aktīvā stāvvietas palīdzības sistēma apvieno dažādas tehnoloģijas, lai spētu ko vairāk nekā tikai palīdzēt Jums iestūrēt stāvvietās. Ar "Park Out Assist" tā palīdz Jums arī no tām izbraukt. Paralēlās un perpendikulārās auto novietošanas sistēma spēj uztvert, vai brīvā vieta ir pietiekami liela Jūsu automobilim, un pati tajā iebraukt auto. Savukārt sānu parkošanās palīgsistēma brīdina, ja sānos atrodas kādi šķēršļi.

Fiesta
Fiesta

Kruīza kontrole, kas pielāgojas automātiski 

Izmantojot adaptīvās kruīza kontroles tehnoloģiju, Jūs izvēlaties ātrumu, ar kādu vēlaties braukt, un sistēma to vienmērīgi uztur. Ja iebūvētais RADAR sensors uztvers priekšā braucošu transporta līdzekli, tas palēninās Jūsu "Fiesta" ātrumu, lai ieturētu iepriekš iestatīto distanci. Tiklīdz ceļš priekšā būs brīvs, sistēma atkal paātrinās auto gaitu līdz Jūsu izvēlētajam ātrumam.

Modernizēta sistēma, lai palīdzētu Jums palikt savā joslā 

Joslas saglabāšanas palīgsistēmā tiek izmantota uz priekšu vērsta kamera, lai ar tās palīdzību noteiktu, vai Jūs nejauši nebraucat laukā no savas joslas. Par izbraukšanu Jūs brīdina joslas saglabāšanas signāls, vibrējot stūri un attēlojot vizuālu brīdinājumu. Ja Jūsu reakcija ir novēlota vai Jūs nereaģējat, joslas saglabāšanas palīgsistēma var palīdzēt Jums droši atgriezties pareizajā joslā, izmantojot stūres griešanas palīgsistēmu. Tehnoloģija paredzēta ceļiem ar vairākām joslām (piemēram, maģistrālēm), tādēļ tā automātiski atslēgsies pie kustības ātruma, kas mazāks par 65 km/h, vai arī to var atslēgt manuāli.

Fiesta
Fiesta

Saskata ceļa zīmes, ko neievērojat Jūs 

Vai ceļa zīmes atrastos ceļa malā vai virs ceļa, vai tās būtu pastāvīgas vai pagaidu, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma tās pazīst. Instrumentu panelī tiek attēlota attiecīgā ātruma ierobežojuma ikona vai apdzīšanas aizlieguma zīme, kas nomainās ik reizi, kad spēkā ir jauns ierobežojums.

Automātiskās tālās gaismas. Uzlabo Jums redzamību, neapžilbinot citus. 

Noderīgs palīgs braukšanai naktī. Automātiskā tālo gaismu sistēma ("Auto High Beam") uz laiku padara tālās gaismas blāvākas, tiklīdz konstatē satiksmi pretējā virzienā vai priekšā braucošus transporta līdzekļus, tādējādi neļaujot Jums apžilbināt citus autovadītājus. Pēc tam atkal automātiski tiek ieslēgts tālais apgaismojums, nodrošinot Jums maksimālu redzamību.

Fiesta
Fiesta

Tehnoloģijas, kas saredz to, ko nespējat saskatīt Jūs 

Aklās zonas informācijas sistēmā tiek izmantoti RADAR sensori, lai noskenētu aklās zonas abās Jūsu "Fiesta" pusēs. Ja sensori uztver transportlīdzekli, ko Jūs nevarat redzēt, uz attiecīgā sānu spoguļa iedegas oranža un skaidri saskatāma attiecīga brīdinājuma signāla lampiņa. Ja izbraucat atpakaļgaitā un satiksmes situācijas redzamība ir ierobežota, perpendikulārās satiksmes brīdinājuma sistēma uztver tuvojošos transporta līdzekļus un raida brīdinājuma signālu. Atkarībā no tā, no kuras puses tuvojas transportlīdzeklis, tehnoloģija arī ieslēdz attiecīgu lampiņu sānu spogulī.

Stūre ar pastiprinātāju, kas reaģē katrā situācijā 

Elektriskais stūres pastiprinātājs (EPAS) automātiski pielāgojas Jūsu ātrumam un ceļa apstākļiem. Braucot nelielā ātrumā, sistēma liek stūres pagriezieniem būt vieglākiem, tādējādi uzlabojot manevrētspēju. Braucot lielā ātrumā, kad nepieciešama lielāka kontrole, stūrēšana kļūst cietāka. Būdama aprīkota ar sanešanas kontroli, tagad EPAS ņem vērā arī sānvējus un citus braukšanas apstākļus, kamēr aktīvā svārstību kontrole samazina jebkāda veida nevēlamu stūres vibrāciju.

Fiesta

Relaksējošs un spēcinošs. Nenovērtējams un inteligents. 

Ja viedās tehnoloģijas bez piepūles darbojas Jūsu mājās, tāpat jābūt arī Jūsu automašīnā. Tādēļ pilnīgi jaunā "Fiesta" ir aprīkota ar SYNC 3, lai padarītu dzīvi vieglāku, ar B&O PLAY, lai padarītu ceļojumus vairāk izklaidējošus, un atveramu panorāmas lūku, lai padarītu braucienus patīkamākus. Sagatavojieties atklāt to visu un ne tikai telpā, kas sniedz Jums pilnīgu komfortu un visas ērtības, kādas vien Jūs varētu vēlēties.

Jūsu mīļākā mūzika – skan tā, kā tai jāskan 

Lai kāda arī būtu Jūsu mūzikas gaume, mūzika pelnījusi tādu skanējumu, kā to iecerējis mākslinieks. Tieši to varat sagaidīt no savas jaunās "Fiesta". Kādēļ? Jo tā pieejama ar "B&O PLAY". Šī premium klases 675 vatu audio sistēma sniedz bagātīgu, spēcīgu skaņu, ko nodrošina aprīkojums, kurā ietilpst 10 skaļruņi, zemfrekvences reproduktors un zemfrekvences skaļrunis. Un šīs modernās tehnoloģijas īpaši jaunajai "Fiesta" ir projektējuši, izstrādājuši un pielāgojuši "B&O PLAY" skaņas speciālisti. Tādēļ ieslēdziet to un izbaudiet savas mīļākās grupas un dziesmas koncertzālē, par ko kalpo jūsu automobiļa salons.

Fiesta
Fiesta

Vienlaidu tehnoloģija, ko varat vadīt ar savu balsi 

"Ford" SYNC 3 ir mūsdienīga sistēma, kas ļauj Jums saglabāt savienojumu un vadīt tālruni, mūzikas un navigācijas sistēmu, izmantojot intuitīvas balss komandas vai 8" krāsu skārienjūtīgo ekrānu. Tā savienojas ar "Apple CarPlay", kā arī ar "Android Auto", un, izmantojot "Applink", Jūs varat piekļūt dažām savām mīļākajām viedtālruņa lietojumprogrammām, tajā skaitā "Spotify". "Live Traffic" Jums var arī palīdzēt izvairīties no sastrēgumiem. Jūs pat varat sazināties ar virkni vietējo restorānu, vienkārši pasakot "Gribu ēst", vai piekļūt "Michelin" ceļvedim, kas Jums palīdzēs izvēlēties vietu maltītes ieturēšanai un rezervēt galdiņu.

Liela panorāmas lūka vieglākai, gaisīgākai sajūtai 

Atšķirībā no vairuma mazo auto, šai "Fiesta" papildaprīkojumā pieejams divdaļīgs luksusa līmeņa stikla panorāmas jumts. Tā ir vai nu atverama slīpi, vai pabīdāma atpakaļ virs jumta aizmugurējās daļas, lai radītu vieglu un gaisīgu interjeru. Kamēr Jumts ļauj ieplūst dabiskajai gaismai, saules starus atspoguļojošais stikls nodrošina vēsuma saglabāšanos salonā un aizsargā Jūs no ultravioletajiem stariem. Elektriski vadāma jumta žalūzija ļauj Jums arī, nospiežot pogu, lūku aizsegt vai atsegt.

Fiesta
Fiesta

Vieta, kur izstiept kājas 

Gudri izmantojot telpu, jaunās "Fiesta" priekšdaļā un aizmugurē atvēlēts vairāk vietas kājām nekā jebkad. Un, tā kā aizmugures sēdekļiem ir figūriskas, plānas atzveltnes, Jūsu pasažieri var iesēsties dziļāk uz aizmuguri.

Sēdekļi un stūre, kas silda 

Apsildāmi priekšējie vadītāja un pasažiera sēdekļi pieejami papildaprīkojumā. Pavisam pieejami trīs apsildes iestatījumi; tos varat viegli pārslēgt ar pogu slēdžiem, kas kontrolē kreisās un labās puses sēdekļu apsildi, bet sarkana gaisma iedegas, lai attēlotu izvēlēto siltuma līmeņa iestatījumu. Vienalga, vai laukā ir dzestrs rīts, vēsa diena vai stindzinoši auksta nakts, pilnīgi droši, ka apsildāma stūre sasildīs Jūsu rokas labāk nekā cimdu pāris.

Fiesta
Fiesta

Bez atslēgām nozīmē – bez grūtībām 

Kad tuvojaties savam automobilim, "Ford" bezatslēgu sistēma uztver Jūsu atslēgas pulti pat tad, ja tā atrodas Jūsu kabatā vai somā. Durvis atslēdzas, un, kad iekārtojaties sēdeklī, aizdedzes atslēga nav vajadzīga. Tikai nospiediet sajūgu un "Ford Power Starter" iedarbināšanas pogu, un – motors ieslēdzas.

Izbaudiet tehniskās īpašībās. Izmantojiet efektivitāti. 

Kādēļ gan lai Jums būtu jāizvēlas starp uzmundrinošām tehniskajām īpašībām un ekonomisku efektivitāti? Ar pilnīgi jauno "Fiesta" Jūs varat iegūt abas. 1,0 litra "Ford EcoBoost" benzīna dzinējs nodod pieckārtēju konkursa Starptautiskais Gada dzinējs uzvarētāju* uzvarētāju Jūsu rīcībā. Automātiskā "Start-Stop" sistēma palīdz Jums ietaupīt degvielu ik reizi, kad apstājaties pie luksofora. Izsmalcinātā braukšanas dinamika un precīza vadība sniedz patīkamus bezkompromisu braukšanas iespaidus.

1,0 litra apakškategorijā

Fiesta

Vairāk jaudas. Vairāk efektivitātes. Vairāk prieka. 

Revolucionārais 1,0 litra 3-cilindru "Ford EcoBoost" benzīna dzinējs nodod Jūsu izmantošanai tādu jaudu, ko cerat sagaidīt no parastā 1,6 litru dzinēja, bet nodrošina zemāku degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu tikai 98 g/km. Uzvarēt, uzvarēt. Jūs varat izvēlēties arī 1,1 litra TiVCT dzinēju, kas sniedz Jums līdz 85 ZS jaudu, vienlaikus noturot izmešu līmeni tikai 101 g/km.

Dīzeļmotora spēks 

Dodat priekšroku dīzeļmotoram? Tad izvēlieties 1,5 litru TDCi dzinēju, kas attīsta patīkamu 85 ZS jaudu un trīsdurvju versijā jauktajā režīmā nodrošina degvielas patēriņu 3,5 l uz 100 km un CO2 izmešu daudzumu tikai 82 g/km, bet piecdurvju versijā šie rādītāji ir attiecīgi 3,7 l uz 100 km un CO2 izmešu daudzums 82 g/km. Ja vēlaties vēl vairāk jaudas un augstāku efektivitāti, 120 ZS dzinēja degvielas patēriņš ir 3,9 l uz 100 km un CO2 izmešu daudzums 89 g/km.

Fiesta
Fiesta

Patērējiet mazāk degvielas ar automātisko "Start-Stop" sistēmu 

Kad apstājaties pie luksofora vai Jūsu "Fiesta" darbojas brīvgaitā, šī tehnoloģija var automātiski izslēgt dzinēju, vienlaikus piegādājot elektroenerģiju tādiem svarīgiem elementiem, kā priekšējie lukturi un "Ford" SYNC3 sistēma. Kad esat gatavi atkal braukt, tikai nospiediet sajūga pedāli vai – automobilī ar automātisko pārnesumkārbu – gāzes pedāli, un sistēma no jauna ieslēdzas. Automātiskā "Start-Stop" sistēma ir sevišķi efektīva pilsētās, kur ar tās palīdzību degvielas patēriņu var samazināt līdz pat 10% (pilsētas cikls).

Efektivitāte pogas spiediena attālumā 

Asprātīga jaunās "Ford Fiesta" funkcija ir tās "Eco" poga. Nospiediet to, lai ieslēgtu, un virkne sistēmu un iestatījumu tiks pieregulētas, lai palīdzētu Jums ietaupīt degvielu. Piemēram, paātrinājuma tempu var palēnināt, bet tukšgaitas apgriezienu ātrumu var samazināt tāpat, kā klimata kontroles sistēmas ventilatora ātrumu. Visas šīs nelielās lietas kopā var radīt lielu atšķirību.

Fiesta

Jūsu drošums un drošiba ir prioritāte 

Pilnīgi jaunā "Ford Fiesta" pieejama ar virkni moderno tehnoloģiju, kas izstrādātas, lai avārijas gadījumā aizsargātu Jūs, Jūsu pasažierus un Jūsu transportlīdzekli. Galvenās funkcijas ietver pirmssadursmes drošības palīgsistēmu, avārijas gaismas un avārijas bremzēšanas brīdinājumu un piekabes svārstību kontroli. Ir arī daudz citu sistēmu, no kurām dažas izstrādātas, lai vispirmām kārtām palīdzētu novērst negadījumus.

Automobilis, kas Jums palīdz bremzēt 

Pārāk bieži sadursmes notiek satiksmes plūsmā, kas saistīta ar biežu apstāšanos un lēnu kustību. Inovatīvā pirmssadursmes drošības palīgsistēma palīdz autovadītājiem izvairīties no sadursmes lēnā satiksmes plūsmā vai braucot ar ātrumu, kas mazāks par 30 km/h. Sistēma to paveic, nepārtraukti mērot attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, tiklīdz tas atrodas uztveramā attālumā. Ja sistēma konstatē, ka priekšā braucošais transportlīdzeklis negaidīti samazinājis ātrumu, tā automātiski bremzē.

Fiesta
Fiesta

Gaisa drošības spilveni – aizsardzībai no visiem leņķiem 

Papildus vadītāja un pasažiera priekšējiem gaisa drošības spilveniem sānu gaisa spilveni nodrošina krūšu kurvja aizsardzību un paredzēti, lai automobilī sēdošo novirzītu prom no trieciena zonas. Tie spēj arī pacelt automobilī sēdošā rokas, tādējādi nodrošinot lielāku attālumu starp tām un sadursmes konstrukciju. Aizkaru gaisa drošības spilveni nodrošina maksimālu segumu, un galvas balsti piedāvā aizsardzību pret strauju galvas atgāšanos. Izmantojot priekšējos un aizmugurējos drošības jostu nospriegotājus un slodzes ierobežotājus, kā arī atgādinājumus par drošības jostām, "Fiesta" palīdz Jūsu drošumu padarīt par vissvarīgāko.

Augsta līmeņa drošība 

Sākot no Trend sērijas, Thatcham 1. kategorijas drošības sistēma iekļauta standarta aprīkojumā, un tā ietver perimetra trauksmi un dubultos fiksatorus. Ar dubultajiem fiksatoriem bloķētas durvis no iekšpuses nevar atvērt pat tad, ja kāds mēģinājis automobilī iekļūt, izsitot sānu logu. Lai aktivizētu dubultos fiksatorus, viss, kas Jums jādara ir – uz atslēgas pults divas reizes jānospiež poga ‘bloķēt’.

Fiesta
Fiesta

Modernas sistēmas labākai bremzēšanas kontrolei 

Bremžu pretbloķēšanās sistēma ABS un elektroniskā bremžu spēka sadales sistēma nodrošina kontrolētāku bremzēšanu. Avārijas bremzēšanas palīgsistēma palīdz Jūsu automobilim arī efektīvāk bremzēt avārijas situācijā. Sistēma to paveic, sajūtot, cik spēcīgi esat nospiedis bremzes, un vajadzības gadījumā spiedienu attiecīgi palielinot.

Notur Jūsu piekabi droši un taisni 

Piekabes svārstību kontroles sistēma konstatē, kad sākas ‘novirzes’ jeb piekabes svārstības, un samazina Jūsu automobiļa ātrumu, lai tādējādi palīdzētu šo problēmu atrisināt, padarot vilkšanu vairāk kontrolētu. Sistēma palēnina transportlīdzekļa gaitu, samazinot dzinēja griezes momentu un pakāpeniski palielinot uz riteņiem bremžu spiedienu.

Fiesta
Fiesta

Brīdinājums aizmugurē braucošajiem straujas bremzēšanas gadījumā 

Ja Jums avārijas situācijā strauji jābremzē, avārijas gaismas automātiski ieslēdzas, lai brīdinātu citus autovadītājus. Iedegas arī bremžu lukturi, tādējādi savlaicīgi brīdinot aizmugurē braucošos par potenciāli bīstamu situāciju.