Radīts dzīves piedzīvojumiem
FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID
Elegants dizains. Pardomātas tehnoloģijas.
FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID
Uzlabo līdz biznesa klasei
FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID
Bez piepūles spējīgs uz visu
FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID
Sāc piedzīvojumu komfortā
FORD EXPLORER + tālvadības kondicionēšana
FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID
Ford Explorer Plug-In Hybrid ir SUV izcilības orientieris. Ford Explorer PHEV ir rūpīgi izstrādāts, lai Jūs ar komfortu un stilu uzņemtu pasauli.

Skaisti noformētais un daudzpusīgais interjers ļauj komfortabli braukt līdz pat septiņiem cilvēkiem, vienlaikus nodrošinot lielu bagāžas telpu. Uzlabotā Plug-in hibrīda spēka piedziņa apvienojumā ar inteliģento visu riteņu piedziņas sistēmu nodrošina iespaidīgu jaudu pēc pieprasījuma un izcilu efektivitātes līmeni.

Un ar daudzām papildu funkcijām un viedajām tehnoloģijām, Ford Explorer ir rūpīgi izstrādāts, lai Jūs varētu uzņemt pasauli komforta un stila ziņā.

Un tagad jūs varat pasūtīt Explorer no sava dīvāna. Izvēlieties savu iecienītāko modeli, pārbaudiet tiešsaistē un nogādājiet to līdz jūsu durvīm. 

Tik pat vienkārši kā uzlādēt Jūsu mobilo telefonu
Mājas uzlāde
Mājās Explorer PHEV uzlādējas aptuveni 6 stundās** no standarta mājsaimniecības kontaktligzdas, izmantojot komplektācijā iekļauto mājas uzlādes kabeli. Vai arī ātrākai uzlādei no 3 stundām līdz 3 stundām un 30 minūtēm** ar papildaprīkojumā pieejamo Ford Wallbox.
Publiskā uzlāde
Uzlādējiet Explorer PHEV, atrodoties ceļā, izmantojot publisko uzlādes kabeli. Izmantojot NewMotion, piekļūstiet vairāk nekā 200 000 publiskajiem uzlādes punktiem visā Eiropā, kas ļauj pārvaldīt un maksāt par uzlādi, izmantojot viedtālruni. Varat arī atrast informāciju par uzlādi un pārvaldīt uzlādes laikus, izmantojot lietotni FordPass.
Spējīgs uz visu bez piepūles
Ford Explorer ir elegants izturīgu spēju un izsmalcinātas hibrīda efektivitātes sajaukums. Precīzi izstrādāta Plug-In hibrīda sistēma ar 3,0 litru V6 EcoBoost benzīna dzinēju palīdz jums iekarot pasauli efektīvāk nekā jebkad agrāk. Un uzlabotā 10 pakāpju automātiskā pārnesumkārba ar rotējošo pārnesumu pārslēgšanas pogu nodrošina, ka jūs vienmēr esat īstajā laikā pareizajā pārnesumā. Šis ir SUV, kas ir īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu atalgojošu braukšanas dinamiku, neparastu vadāmību un nepārspējamu ceļa vadību.
Uzlādes spēks
Mājās vai ceļā, Explore PHEV uzlāde ir vienkārša. Un pilnībā uzlādēts, tam ir pilnībā elektrisks braukšanas attālums līdz 42 km***. Mājās uzlādējiet mazāk nekā 6 stundās** no standarta mājsaimniecības kontaktligzdas. Vai arī ar uzstādītu papildu Ford Wallbox ierīci uzlādējiet 3 stundu līdz 3 stundu un 30 minūšu laikā**. Ceļā uzlādējiet jebkurā no 200 000 NewMotion publiskajām uzlādes stacijām visā Eiropā. Apstājies, lai ātri papildinātu vai pilnībā uzlādētu no 3 stundām līdz 3 stundām un 30 minūtēm**. Explorer PHEV izmanto arī reģeneratīvo uzlādi kustībā, uzpildot akumulatoru, kad dodaties ceļā.
Radīts ekselencei
Iekārtojieties Explorer kabīnē un ieskaujiet sevi ar vismodernāko tehnoloģiju komplektu. Pielāgojiet savu sniegumu pilsētas ceļiem, kalnu takām un visam pa vidu, izmantojot uzlaboto reljefa pārvaldības sistēmu. Vai arī atpūtieties garos braucienos, aktivizējot adaptīvo kruīza kontroli ar Stop and Go. Jūs pat varat izvēlēties, vai piešķirt prioritāti elektroenerģijai, benzīna jaudai vai abu kombinācijai. Visas šīs sistēmas nevainojami darbojas kopā, uzlabojot Jūsu pieredzi ikreiz, kad sēžat pie stūres.

Labāks veids kā ceļot
Katra rindiņa informācijas panelī. Katrs valdziņš greznajos ādas sēdekļos. Katrs materiāls, kas izmantots visā salonā. Veidojot Explorer skaisti noformēto un daudzpusīgo interjeru, neviena detaļa nebija pārāk maza. Ar īpaši pielāgotu B&O skaņas sistēmu un 31.3 cm digitālo klasteru, kā arī izsmalcinātu savienojamību ceļā ar lietotni FordPass. Jūs izmantosit jebkuru attaisnojumu, lai dotos braukt.
Gudra drošības tehnoloģija
Ford Explorer ir virkne progresīvu tehnoloģiju, kas izstrādātas, lai palīdzētu Jums, Jūsu ģimenei un citiem satiksmes dalībniekiem nodrošināt pēc iespējas lielāku drošību. Sistēmas, piemēram, Pre-Collision Assist ar gājēju noteikšanu un Ritēšanas stabilitātes kontrole, aktīvi palīdz novērst negadījumus. Savukārt citi, piemēram, pēctrieciena bremzēšana, var samazināt nopietnību, ja notiek negadījums.
Radīts piedzīvojumiem
Ford Explorer jau no paša sākuma ir izstrādāts, lai nodrošinātu uzticamību un izsmalcinātību. Tajā var ērti sēdēt līdz septiņiem cilvēkiem. Un, nolaižot visus sēdekļus, jums būs pieejama 2274 litru daudzpusīga bagāžas telpa. Vairāk nekā 800 Nm griezes moments nozīmē, ka varat vilkt arī līdz 2500 kg. Tātad, neatkarīgi no tā, vai plānojat nedēļas nogali golfa spēlē vai garā ceļojumā ar ģimeni, vietas Jums nekad netrūks.