Braukšanas pārliecība. Iebūvēta automobilī

Jaunais Ford EcoSport

Jaunais Ford EcoSport ST-Line

Izstrādāts, lai iekarotu pilsētas ielas

Jaunais Ford EcoSport

Jaunais Ford EcoSport Titanium

Izjūti dzīvi braucienā

Jaunais Ford EcoSport

Jaunais Ford EcoSport Titanium

Iededzies jauniem ceļiem

Jaunais Ford EcoSport

Jaunais Ford EcoSport ST-Line

Izskats, kas nosaka stilu

Jaunais Ford EcoSport

Jaunais Ford EcoSport ST-Line

Ideāls nelīdzenos apvidos

Jaunais Ford EcoSport

Jaunais Ford EcoSport ST-Line

Piesaista apkārtējo uzmanību

Jaunais Ford EcoSport

Jaunais Ford EcoSport ST-Line

Radīts pilsētas džungļiem, lai veikli manevrētu

Laba dilemma...

Atzīmēt krāsu ir viegli. Izlemt ir kutelīgi

Krāsa
Frozen White

Braukšanas pārliecība. Iebūvēta automobilī

Izcilas tehnoloģijas vienmēr ir tās, kas Jūsu braucienam sniedz tikai vislabāko risinājumu, un to sniegtās priekšrocības palīdz būt Jums soli priekšā ikvienam negaidītam notikumam. Tehnoloģiju sniegtās priekšrocības un atbalsta funkciju piedzīvot varēsiet ar jauno Ford EcoSport automobili. Atklājiet tehnoloģijas, kas padara braukšanu relaksējošu un braukšanas komfortu vēl ērtāku un patīkamāku.
Braukšanas pieredze

Veiktspēja un efektivitāte. Izbaudiet abas

EcoSport jūsu izvēlei piedāvā vienu no trim inovatīviem un progresīviem dzinējiem. Pirmkārt, 1,0 litra EcoBoost benzīna dzinējs, kam sešas reizes piešķirta Starptautiskā gada dzinēja balva. Tas pieejams 125 ZS vai 140 ZS versijā un piedāvā tādu pašu jaudu kā parasts 1,6 litru dzinējs apvienojumā ar izcilu degvielas ekonomiju un zemu CO2 izmešu līmeni. 1,5 litru TDCi dīzeļdzinējs piedāvā 100 ZS jaudu un tikai 107 gramus CO2 izmešu uz kilometru. Savukārt 1,5 litru EcoBlue dīzeļdzinējs ar turbokompresoru attīsta 125 ZS jaudu un saražo 119 g CO2 izmešu uz kilometru.
Efektivitāte

Praktiskums apvienojumā ar inteliģenci

Jaunajā Ford EcoSport visas funkcijas un tehnoloģijas ir iestrādātas ar konkrētu nolūku un paredzētas, lai padarītu Jūsu braucienus patīkamākus. Ford SYNC 3 ļauj Jums baudīt savienojamību un pārvaldīt Jūsu mobilo tālruni, mūziku un navigācijas sistēmu ar intuitīvām balss komandām vai 8 collu krāsu skārienekrānā. Savukārt 675 vatu B&O PLAY skaņas sistēma piedāvā bagātīgu un spēcīgu skaņu ar ne mazāk kā 10 augstākās klases skaļruņiem. Pārdomāti komforta elementi, piemēram, četros virzienos regulējami un apsildāmi sēdekļi un stūre, ļauj Jums atslābināties, vienlaikus stimulējot braukšanu katru reizi, kad esat uz ceļa.
Komforts un ērtības

Domājot par jūsu drošību

Jūsu drošība un aizsardzība ir mūsu prioritāte. Tādēļ EcoSport ir aprīkots ar tehnoloģijām un sistēmām, kas izstrādātas Jūsu, Jūsu pasažieru un Jūsu automobiļa aizsardzībai. Būtiskākais aprīkojums ir bremžu pretbloķēšanas sistēma, elektroniskā trajektorijas stabilizācijas kontrole, vilkmes kontrole un riepu spiediena uzraudzības sistēma. Automobilī ir arī visaptverošs priekšējo, sānu, ceļgalu un aizkarveida drošības spilvenu klāsts. Šo un citu iemeslu dēļ automobilim ir piešķirts Euro NCAP 4 zvaigžņu novērtējums.
Drošība

Iespaidīga daudzpusība

Jaunais EcoSport piedāvā pārsteidzoši plašu salonu. Pārdomātu vietas izmantojumu un uzglabāšanas nodalījumus papildina aizmugurējie sēdekļi, kurus var nolocīt un atdalīt divās daļās attiecībā 60:40. Paceļama sēdvirsma ļauj pilnībā nolocīt atzveltnes, lai būtu vieglāk iekraut bagāžu. Turklāt regulējamo grīdu var iestatīt trīs pozīcijās: izcils risinājums, ja nevēlaties, lai mantas ir sakrautas kaudzē cita uz citas.
Interjers​

Jaunais Ford EcoSport komplektācijas

Trend

Cena sākot no €15840

Business

Cena sākot no €17350

Titanium

Cena sākot no €18570

ST-Line

Cena sākot no €20370
Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar Inchcape Motors Latvia līzinga speciālistiem pa tālruni 67303000 vai e-pastu ford@inchcape.lv
  • Reprezentatīvs piemērs. Inchcape Līzings aprēķins veikts automašīnai Ford par cenu 20000 EUR, ieskaitot PVN 21%. 5 gadu operatīvais līzings (kreditēšanas/nomas līgums). Aizņēmuma likme: 2.20% (ko veido 3 mēnešu EURIBOR (0.0% (fiksēts 23.05.2017.)) + 2.20%), gada procentu likme: 2.78%. Pirmā iemaksa: 10%. Maksa par līguma sagatavošanu: 1.5% no automašīnas cenas. Atlikusī vērtība: 25%, nobraukums 100 000 km. Kredīta kopējā summa un kredīta kopējo izmaksu summa (neieskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību): 19590 EUR, ieskaitot PVN 21%. Finanšu pakalpojumu sniedz SIA „Nordea Finance Latvia”. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas kredīta atmaksāšanas iespējas!
  • Reprezentatīvs piemērs. Inchcape Līzings aprēķins veikts automašīnai Ford par cenu 20000 EUR, ieskaitot PVN 21%. 5 gadu finanšu līzings. Aizņēmuma likme: 2.20% (ko veido 3 mēnešu EURIBOR (0.0% (fiksēts 23.05.2017.)) + 2.20%), gada procentu likme: 2.91%. Pirmā iemaksa: 10%. Maksa par līguma sagatavošanu: 1.5% no automašīnas cenas. Kredīta kopējā summa un kredīta kopējo izmaksu summa: 19324.62 EUR, ieskaitot PVN 21%. Finanšu pakalpojumu sniedz SIA „Nordea Finance Latvia”. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas kredīta atmaksāšanas iespējas!