Pārliecinošs katrā detaļā
FORD ECOSPORT
Braukšana ar pārliecību
FORD ECOSPORT
Izbaudi katru braucienu
FORD ECOSPORT ACTIVE
Atklāj jaunus apvāršņus
Ford ECOSPORT

FORD ECOSPORT


Mūsu modernā dzīvesveida SUV pārsteidz ar gudrām tehnoloģijām, sportiskām izjūtām un plašu interjeru. Turklāt Ford EcoSport piedāvā lielisku braukšanas komfortu, pateicoties paceltai sēdvietai, lielākai pārredzamībai un labākajām braukšanas īpašībām – pat pilsētā.

FORD ECOSPORT MODEĻA VERSIJAS

GALVENĀS IEZĪMES

BRAUKŠANAS PĀRLIECĪBA - IEBŪVĒTA AUTOMOBILĪ.
Izcilas tehnoloģijas vienmēr ir tās, kas jūsu braucienam sniedz tikai vislabāko risinājumu, un to sniegtās priekšrocības palīdz būt Jums soli priekšā ikvienam negaidītam notikumam. Atklājiet tehnoloģijas, kas padara braukšanu relaksējošu un braukšanas komfortu vēl ērtāku un patīkamāku.​

VEIKTSPĒJA UN EFEKTIVITĀTE
Ford EcoSport ir aprīkots ar daudzkārt godalgotu 1,0 l Ford EcoBoost benzīna dzinēju, kuram iespējams izvēlēties jaudu 125 vai 140 ZS. Jūs noteikti atradīsit to, kas jums ir ideāli piemērots.
PRAKTISKUMS APVIENOJUMĀ AR INTELIĢENCI
Jaunajā "Ford EcoSport" visas funkcijas un tehnoloģijas ir iestrādātas ar konkrētu nolūku un paredzētas, lai padarītu Jūsu braucienus patīkamākus. "Ford SYNC" 3 ļauj Jums baudīt savienojamību un pārvaldīt jūsu mobilo tālruni, mūziku un navigācijas sistēmu ar intuitīvām balss komandām vai 8 collu krāsu skārienekrānā. Savukārt 675 vatu "B&O PLAY" skaņas sistēma piedāvā bagātīgu un spēcīgu skaņu ar ne mazāk kā 10 augstākās klases skaļruņiem. Pārdomāti komforta elementi, piemēram, četros virzienos regulējami un apsildāmi sēdekļi un stūre, ļauj Jums atslābināties, vienlaikus stimulējot braukšanu katru reizi, kad esat uz ceļa.​
DROŠĪBA, LAI KUR TU DOTOS
Ford Ecosport ir aprīkots ar tehnoloģijām un sistēmām, kuras ir izstrādātas, lai aizsargātu jūs, jūsu pasažierus un transportlīdzekli. Sākot ar brīdinājumiem par iespējamiem sadursmes draudiem un beidzot ar attīstītām sistēmām, kuras palīdz uzturēt saķeri un stabilitāti.
PĀRSTEIDZOŠA IETILPĪBA
Ford Ecosport ir pārsteidzoši ietilpīgs interjers, kuru papildina nolaižami aizmugurējie sēdekļi, kurus iespējams nolaist vai sadalīt divās daļās 60/40.

Pielāgojamo bagāžas grīdu iespējams uzstādīt trīs pozīcijās, lai jūs varētu izveidot dažāda izmēra slēpto nodalījumu.
UZZINIET, KAS TO PADARA ĪPAŠU