FORD ELEKTRIFIKĀCIJA

Bring on tomorrow

Elektrificējot visu savu transportlīdzekļu klāstu, mēs ne tikai iztēlojamies, kā izskatīsies rītdiena. Mēs to jau radām. 

2020.gadā Ford prezentēja 10 jaunus hibrīdautomobīļus un elektriskos transportlīdzekļus. "Puma" ar "EcoBoost Hybrid" piedziņas sistēmu, "Kuga" ar trīs hibrīdautomobiļu opcijām vai arī mūsu pilnībā elektriskais "Mustang Mach-E" – Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko elektrisko transportlīdzekli. 

Izmēģini elektrificētos "Ford" modeļus. 

PATEIKT TESTA BRAUCIENU 

Kurš elektriskais transportlīdzeklis ir piemērots Jums? 

Ja apsverat domu iegādāties elektrisko transportlīdzekli, ir būtiski izprast to atšķirības. Uzziniet vairāk par MILD HYBRID, HYBRID, PLUG-IN HYBRID un ALL-ELECTRIC automobiļiem. 

Bring on tomorrow

ALL-ELECTRIC 

Pilnībā elektriskie transportlīdzekļi (ALL-ELECTRIC) tiek darbināti tikai ar elektrību, tāpēc nav nepieciešama degviela un braucot netiek izdalīti izmeši. "Mustang Mach-E" nobraucamais attālums ir līdz pat 600 km, tāpēc varat justies pārliecināti, ka sasniegsiet galamērķi.

Bring on tomorrow

PLUG-IN HYBRID 

Uzlādējamā hibrīdautomobiļa (PLUG-IN HYBRID) tehnoloģija sniedz labāko no abām pasaulēm. Šiem automobiļiem ir divi enerģijas avoti – parastais dzinējs tajos apvienots ar lielu augstsprieguma akumulatoru. Tādējādi uz pilnībā elektrisko enerģijas padevi varat pārslēgties ar vienu pogas spiedienu.

Bring on tomorrow

HYBRID 

Hibrīdautomobiļa (HYBRID) tehnoloģija automātiski pārslēdzas starp trim braukšanas režīmiem: parasto braukšanu, izmantojot tikai dzinēju, pilnībā elektrisko braukšanu īsiem braucieniem vai arī izmantojot abu kombināciju. Uzlāde nav nepieciešama, jo transportlīdzekļa akumulators braukšanas laikā pavisam viegli uzlādējas pats.

Bring on tomorrow

MILD HYBRID 

Transportlīdzekļiem ar maigo hibrīda piedziņas sistēmu (MILD HYBRID) ir divi enerģijas avoti, kas sadarbojas pavisam nemanāmi, – parastais dzinējs un elektriskais dzinējs ar akumulatoru. Elektriskais dzinējs patstāvīgi nedarbina automobili. Tā vietā tas pilnveido dzinēja darbību, samazinot degvielas patēriņu un izmešu daudzumu un uzlabojot transportlīdzekļa veiktspēju un responsivitāti.

Atdzimusi leģenda. All-Electric MUSTANG MACH-E 

Ar nobraucamo attālumu, kas pēc vienas uzlādes sasniedz līdz pat 600 km, (pamatojoties uz aprēķināto pilno uzlādi ar paplašināta diapazona akumulatoru), ar tūlītēju griezes momentu un lielāku zirgspēku jaudu, nekā Jūs varētu sagaidīt. Aizmirstiet par to, ka ar elektriskajiem transportlīdzekļiem it kā esot garlaicīgi braukt, un esiet gatavi braukšanu iemīlēt no jauna.

Iepazīstieties ar MUSTANG MACH-E

REĢISTRĒJIETIES VIZĪTEI

Bring on tomorrow
Bring on tomorrow

Ņemiet rokās vadības grožus. Jaunais PUMA. 

Ap cilvēku centrēts dizains, izteiksmīgi stila elementi un "EcoBoost Hybrid" efektivitāte. Jaunais "Ford Puma" automobilis negaida Jūsu uzmanību – ar savu izsmalcināto un elektrificēto spēka piedziņu tas to neuzkrītoši pieprasa.

Iepazīstiet – FORD PUMA

REĢISTRĒJIETIES VIZĪTEI

Ieraugiet piedzīvojumu jaunām acīm. Pilnībā jaunais KUGA. 

Piedāvājam iespēju izvēlēties kādu no 3 dažādām pilnībā jaunā Kuga automobiļa hibrīda tehnoloģijām. Uzlādējamais hibrīdautomobilis var pārslēgties no braukšanas ar benzīnu uz pilnībā elektrisku braukšanu. Ja Jūs neapmierina uzlādējamā versija, būs pieejama arī pašuzlādējošā "EcoBlue Hybrid" versija un pilnīgā hibrīdautomobiļa versija.

Atklājiet – FORD KUGA

REĢISTRĒJIETIES VIZĪTEI

Bring on tomorrow

BRING ON TOMORROW 

Straujš progress un pārmaiņas – šie ir galvenie atslēgas vārdi, kas pašlaik raksturo automobiļu tirgu, un arī mēs droši metamies iekšā pārmaiņu straumē.