Turpinām iesākto tradīciju – bezmaksas diagnostikas diena jūnijā!

Gadiem ejot, drošības un uzticamības nolūkā jebkuram automobilim nepieciešama lielāka uzmanība, lai to saglabātu tehniskā kārtībā. Ford Motorcraft – tas ir veids, kā nodrošināt kvalitatīvu servisu un apkopi par sapratīgu cenu pēcgarantijas Ford automobiļiem.

Tieši gadu atpakaļ 15.jūnijā mēs riskējām un uzaicinājām pēcgarantijas Ford īpašniekus atbraukt  uz autorizēto Ford servisu Skanstes ielā 4a un veikt bezmaksas diagnostiku rindas kārtībā. Atsaucība bija tik liela, ka mēs sapratām – šī tradīcija noteikt jāturpina arī šogad!

Tāpēc, ja Tu brauc ar Ford un nekad neesi apmeklējis autorizētu servisu, tad Tev noteikt ir jāizmanto šī iespēja un jāatbrauc 15. jūnijā no 16.00-20.00 uz Ford auto centru Skanstes ielā 4a. Tev būs lieliska iespēja, rindas kārtībā, veikt bezmaksas diagnostiku Tavam pēcgarantijas Ford, piedalīties darba procesā, konsultēties ar Ford servisa profesionāļiem, iegādāties

  • oriģinālās Motorcraft loga slotiņas ar 25% atlaidi
  • Motorcraft eļļas un eļļas filtra komplektu par īpašu cenu  – komplektā ietilpst Motorcraft eļļa 5W-30 5 litri pa 25 EUR un eļļas filtrs ar 50% atlaidi

 

Mēs būsim parūpējušies par to, lai Tevi sagaida mūzikas pavadībā asprātīgais pasākuma vadītājs Ģirts Timrots.

Bet, ja tomēr Tavam pēcgarantijas Ford pēc diagnostikas konstatēs, ka ir nepieciešams remonts, tad mēs speciāli Tev sagatavosim tāmi vēl par zemāku cenu*, nekā parasti Motorcraft piedāvā ikdienā.

Tev būs arī lieliska iespēja laimēt vienu no trīs bezmaksas ekonomiskajām apkopēm pilnīgi bez maksas, kā arī citas lietderīgas dāvanas!

Tas vēl nav viss, mēs vēl izlozēsim 3 laimīgos, kuriem būs iespēja aktīvi atpūsties kartinga 333 trasē.

Uzzināt vairāk par Ford Motorcraft servisu

Ford Motorcraft – būsim pazīstami, tiekamies Ford servisā 15.jūnijā

Piedāvājums spēkā arī mūsu pastāvīgiem klientiem

 

* Spēkā piedāvājumiem, kuriem ir pieejamas Motorcraft rezerves daļas.