Transfer serviss 

Laiks, ir tas, kuru iegādāties nevaram, bet kurš vienmēr trūkst!

Mēs nevaram Jums nodrošināt vairāk stundas nekā ir diennaktī, toties mēs varam palīdzēt Jums plānot sava auto remontu vai apkopi tieši tā, lai Jums ir vairāk brīvu un patīkamu mirkļu vēlāk esot pie sava auto stūres.

Neatstājiet savu auto stāvvietā vai garāžā, tad, kad esiet ārpus Latvijas atpūšoties vai darba darīšanās. Izmantojiet šo laiku racionāli un atstājiet savu auto savešanai kārtībā Ford servisa profesionāļiem.

Ford Transfer serviss ceļojuma laikā ir Jūsu rīcībā! Kamēr Jūs ceļojiet, mēs strādājam Jūsu labā, lai atgriežoties, Jūs varētu saņemt saremontētu un sakoptu auto un turpinātu baudīt dzīvi.

Lai izmantotu Ford Transfer servisu ceļojuma laikā Jums nepieciešams tikai  pieteikt savu auto apkopei vai remontam*, piezvanot pa tālruni 67303020 vai www.ford.lv.

Ford Transfer serviss ceļojuma laikā sniedz sekojošas priekšrocības:

 • Lietderīgu sava laika plānošanu;
 • Bezmaksas taksometra pakalpojumus ceļa posmiem Ford serviss Skanstes iela 4a 
    un Lidosta „Rīga” – Ford serviss Skanstes iela 4a;
 • Bezmaksas autostāvvietu Jūsu prombūtnes laikā;
 • Bezmaksas auto bremžu un ritošās daļas pārbaudi;
 • Bezmaksas virsbūves noskalošanu;
 • Profesionālu apkalpošanu, atbilstoši ražotāja standartiem;
 • Iespēju nodot un saņemt automobili arī ārpus servisa darba laikā, iepriekš vienojoties.

Ford Transfer serviss ceļojuma laikā pieejams visiem Ford auto Inchcape privilēģiju karšu īpašniekiem bez nobraukuma un ražošanas gada ierobežojumiem.

* Auto remonta vai apkopes rēķina summai jābūt vismaz 71 EUR

Pieteikties Ford Transfer servisam ceļojuma laikā.

Pieteikšanas procedūra Ford Transfer servisam ceļojuma laikā ir identiska parastai pieteikšanās procedūrai.To variet izdarīt, piezvanot uz servisu pa tālruni 670303020 servisa darbā laikā, vai jebkurā laikā izmantojot on-line pieteikumu mājas lapā.

Piesakoties servisam telefoniski, lūdzam informēt pieņēmēju par savu vēlmi izmantot pakalpojumu. 

Rīt jādodas prom? Izmantojiet Ford Transfer servisu ceļojuma laikā tūlīt!

Inchcape Motors Latvia patur tiesības jebkurā laikā mainīt pakalpojuma nosacījumus iepriekš Jūs nebrīdinot. 

Pakalpojumu apmaksas nosacījumi

 • uzreiz pēc pakalpojuma pieteikšanas un automašīnas nodošanas servisa pieņēmējam saskaņa ar izrakstīto rēķinu samaksa skaidrā naudā jāveic autoservisā kasē
 • vai ar pārskaitījumu, ja tiek noslēgts attiecīgs līgums.
 
Gadījumā ja rēķinu par pasūtītiem darbiem nevar noteikt un aprēķināt uzriez, servisa pieņēmējs izsniedz avansa rēķinu. Avansa rēķina starpību klientam atskaita atpakaļ, ja reālie servisa darbi izmaksāja mazāk (klientam nepieciešams saglabāt visus čekus, lai noformētu naudas atgriešanu). 
 
Piemaksas nepieciešamības gadījumā klientam tā jāveic automašīnas saņemšanas brīdī, vai pārskaitot naudu pirms ierašanas servisā. 
 
SIA „Inchcape Motors Latvia” patur tiesības neizdot klientam automašīnu, ja klients atsakās veikt apmaksu par izpildītajiem servisa darbiem, kuri iepriekš tika apstiprināti un veikti.

 

Lauki, kas atzīmēti ar * ir obligāti

Ford 24 stundu palīdzība uz ceļa

Ford automašīnām garantijas periodā tiek nodrošināta 24 stundu diennakts autopalīdzība Latvijas teritorijā!*

Diennakts izsaukumu var pieteikt pa tālruni 80003673 (8000FORD)

Auto palīdzība ieradīsies pie Jums 45 minūšu laikā pilsētas robežās un divu stundu laikā ārups pilsētas, atkarībā no satiksmmes intensitātes, ceļu stāvokļa, laika apstākļiem, veicamās distances u.c. apstākļiem

Autopalīdzībā ietilpst tehniskā palīdzība uz ceļa un/vai bojātās automašīnas transportēšana līdz Ford autorizētam servisam

* Palīdzība tiek nodrošināta tām automašīnām, kuru pilna masa nepārsniedz 3.5t, un sēdvietu skaits nepārsniedz 8 uz to garantijas periodu kopš pārdošanas brīža

Servisa maiņas auto

Lai brauciens turpinās arī, kamēr Jūsu automobilis ir servisā!

Neviens nav iepriecināts palikt bez savas automašīnas, tāpēc Ford auto serviss piedāvā izmantot servisa maiņas automašīnas, kamēr Jūsu automašīnu aprūpē mūsu servisa eksperti!

Nomas automašīnas cenas:

Līdz 4 stundām – 14 EUR
Vairāk par 4 stundām servisa darba laika ietvaros (8-20) – 21.50 EUR
Diennakts – 36.00 EUR

Automašīnu skaits ir ierobežots, tāpēc, ja vēlaties izmantot servisa maiņas automašīnu, kamēr Jūsu automašīna ir servisā vai nomas automašīnu, lūdzam jau laikus informēt par to, zvanot pa tālruni 67303000 vai rakstot uz e-pastu ford@inchcape.lv 

Cenas norādītas EUR ar PVN.

Ford aksesuāri 

Atbilstoši Ford automobiļa modelim, piedāvājam visdažādākos praktiskos, tehniskos, dekoratīvos un personīgos dzīvestila aksesuārus.

Ja Jūs meklējat savam Ford automobilim konkrētus stila aksesuārus, vai vēlaties to aizsargāt, pielāgot darba vajadzībām, hobijiem, padarīt vadīšanu ērtāku, vai arī vienkārši vēlaties padarīt automobiļa izskatu pievilcīgāku – tad Jums ir iespēja ērti atrast plašu Ford aksesuāru klāstu savam automobilim šajā katalogā*.

Atvērt Ford aksesuāru katalogu šeit.

 

*Par aksesuāru cenām un pieejamību var uzzināt pie mūsu rezerves daļu speciālistiem, pa tālruni 67303004 vai pa epastu info@inchcape.lv.