Artūrs Bukšs
Tirdzniecības vadītājs

Tālr.: 67303000
E-pasts:
arturs.bukss@inchcape.lv

Ēriks Villers
Automašīnu tirdzniecības konsultants

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 29247992
E-pasts:
eriks.villers@inchcape.lv

Alberts Išekenovs
Automašīnu tirdzniecības konsultants

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 25413361
E-pasts:
alberts.isekenovs@inchcape.lv

 

 

 

Vents Ješus
Automašīnu tirdzniecības konsultants

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 22012008
E-pasts:
vents@inchcape.lv

Druvis Kļimovs
Automašīnu tirdzniecības konsultants

Tālr.:67303000
Mob.tālr.:29551711
E-pasts:
druvis.klimovs@inchcape.lv

Jānis Osis
Korporatīvo darījumu speciālists

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 29233591
E-pasts:
janis.osis@inchcape.lv

 

Gvido Smutovs
Korporatīvo darījumu speciālists

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 29493070
E-pasts:
gvido.smutovs@inchcape.lv

Edgars Pīčs
Korporatīvo darījumu speciālists

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 22316221
E-pasts:
edgars.pics@inchcape.lv

Judīte Januševica
Apdrošināšanas un līzinga speciāliste

Tālr.: 67303003
Mob.tālr.: 26329783
E-pasts: judite.janusevica@inchcape.lv

Irina Strautniece
Apdrošināšanas un līzinga speciāliste

Tālr.: 67303003
Mob.tālr.: 22048220
E-pasts: irina.strautniece@inchcape.lv

Alvis Vojaks
Meistars - pieņēmējs

Tālr.: 67303020
E-pasts: 
alvis.vojaks@inchcape.lv

Andrejs Ščipanovs
Tehniskais konsultants

Tālr.: 67303020
Mob.tālr.: 29233390
E-pasts:
andrejs.scipanovs@inchcape.lv

Kaspars Veinbergs
Meistars - pieņēmējs

Tālr.: 67303020
Mob.tālr.: 29148945
E-pasts:
kaspars.veinbergs@inchcape.lv

Zigmunds Zakars
Meistars - pieņēmējs

Tālr.: 67303020
Mob.tālr.: 228802270
E-pasts:
zigmunds.zakars@inchcape.lv

Mārtiņš Meļķis
Meistars - pieņēmējs

Tālr.: 67303020
Mob.tālr.: 26426861
E-pasts:
martins.melkis@inchcape.lv

Andrejs Krikunovs
Vecākais meistars - pieņēmējs

Tālr.: 67303020
Mob.tālr.: 26138491
E-pasts:
andrejs.krikunovs@inchcape.lv

Māris Lazdāns
Pēcpārdošanas nodaļas vadītājs

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 26384114
E-pasts: maris.lazdans@inchcape.lv

Raivis Kļaviņs
Lietoto automašīnu tirdzniecības konsultants

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 29259768
E-pasts:
raivis.klavins@inchcape.lv

Renārs Zapackis
Lietoto automašīnu tirdzniecības vadītājs

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 27823333
E-pasts:
renars.zapackis@inchcape.lv

 

Gints Zitars
Rezerves daļu pārzinis

Tālr.: 67303004
E-pasts:
gints.zitars@inchcape.lv

Mareks Šakola
Rezerves daļu pārzinis

Tālr.: 67303004
E-pasts:
mareks.sakola@inchcape.lv

Laima Rimko
Rezerves daļu tirdzniecības vadītāja

Tālr.: 67303004
Mob.tālr.: 26494870
E-pasts:
laima.rimko@inchcape.lv

Edvīns Prokofjevs
Virsbūves meistars - pieņēmējs

Tālr.: 67303014
Mob.tālr.: 22036552
E-pasts:
edvins.prokofjevs@inchcape.lv

Edgars Ločmelis
Virsbūves meistars - pieņēmējs

Tālr.: 67303014
Mob.tālr.: 29112033
E-pasts:
edgars.locmelis@inchcape.lv

Guntis Kļaviņš
Virsbūves ceha vadītājs

Tālr.: 67303014
Mob.tālr.: 26551189
E-pasts:
guntis.klavins@inchcape.lv

Evija Šalkovska
Klientu apkalpošanas speciāliste

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 27120958
E-pasts:
evija.salkovska@inchcape.lv

Karīna Meistere
Mārketinga speciāliste

Tālr.: 67303004
E-pasts:
karina.meistere@inchcape.lv

Jana Garanča
Mārketinga vadītāja

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 26408922
E-pasts: jana.garanca@inchcape.lv

Dmitrijs Zeļeņins
Autocentra direktors

Tālr.: 67303000
Mob.tālr.: 22007557
E-pasts: dmitrijs.zelenins@inchcape.lv